Pasji filmi

S1b · 122604

LIZA

  • *
    • Prispevkov: 1.016
    • Točke: 10
  • Aaron
Odgovori #60 : 28 Januar 2006, 12:46:21
Meni je pa zelo simpatičen tudi film Best in Show. Sicer malo bolj razstavljalsko obarvan, ampak zelo zabaven. Če se ne motim, se del dogajanja odvija tudi na najprestižnejši razstavi-Westminstru.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #61 : 28 Januar 2006, 12:52:40
En star Disneyev film je bil o enem tipu, ki je dobil en prstan, na katerem je pisalo "in canis corpore transmutus" in se je zacel spreminjat v bobtaila ;D se en z bobtailom, ki se ga ne spomnem zelo dobro, ko je en bobtail zacel ful rast in prerastel hiso.
Potem je bil pa se en ful simpaticen, o mozu in zeni, zena je imela 4 jazbecarke, moz pa nemsko dogo, samca, in so bili prav zabavni :D The ugly dachshund je bil naslov.

battito animale


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #62 : 28 Januar 2006, 12:58:04
Citiraj
En star Disneyev film je bil o enem tipu, ki je dobil en prstan, na katerem je pisalo "in canis corpore transmutus" in se je zacel spreminjat v bobtaila

Uh,pa res-ta je pa Disneyeva klasika! :)


Sem pa tudi jaz,ko sem gledal en film iz serije o Lassie(v katerem je imela mladičke v gozdu)si želel škota-tako malo puhasto kepico.

Pa ena angleška nadaljevanka,kjer se je en fant spreminjal v enega takega simpatičnega skuštranega štirinožca.

En bolj na dark side-o gensko spremenjenem tibetanskem mastifu,ki je veselo pobijal ljudi.


In pa seveda še ena klasika: Beli pes,o psu,ki je bil izšolan,da je ubijal črnce.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #63 : 28 Januar 2006, 13:08:59
En bolj na dark side-o gensko spremenjenem tibetanskem mastifu,ki je veselo pobijal ljudi.

A ni bil bernc, ali se jaz slabo spomnem? Maks?

battito animale


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #64 : 28 Januar 2006, 13:25:49
maks ja-ampak sem skoraj siguren,da je bil tibetanc(seveda pa se lahko tudi motim). ;)

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #65 : 28 Januar 2006, 13:28:41
Ma glede na to, da sem film gledala pred ene 10 leti, ko za TM se sploh slisala nisem, ne bom vztrajala, da imam prav :-[ ce pa se spomnes naslova filma, lahko preverimo.

battito animale


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #66 : 28 Januar 2006, 14:04:08
Naslov filma je Man's best friend. In tale Max je najverjetneje res tibetanski mastif, čeprav v filmu zgleda RES ogromen za tibetanskega mastifa.  :o Ampak je pa full lep!  :o  ;D

Evo dve fotki:
http://www.badmovies.org/othermovies/mansbest/mansbest6.jpg
http://www.badmovies.org/othermovies/mansbest/mansbest2.jpg

In še izsek iz filma, kjer Max požre mačko.
http://www.badmovies.org/multimedia/moviesu/mansbest1.mpg
 :o

Lp

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #67 : 30 Januar 2006, 23:07:18
Citiraj
Naslov filma je Man's best friend. In tale Max je najverjetneje res tibetanski mastif, čeprav v filmu zgleda RES ogromen za tibetanskega mastifa.   Ampak je pa full lep!   


Evo,jaz sem cel vikend razmišljal kakšen je naslov filma-ampak sem se spomnil.

Sem pa sedaj skoraj 100% prepričan,da je tibetanec. ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #68 : 30 Januar 2006, 23:17:23
newfka meni pa ne zgleda prevelik za tibetanca  :D, sm jih videl kar nekaj na razstavi in so res ogromni psi tibetanci  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #69 : 31 Januar 2006, 01:40:55
a se spomnete filma OLD YELLER? (http://www.imdb.com/title/tt0050798/)... to je fuuuul star film katerega vem da sem ga enkrat gledala ampak se ga fuuuul malo spomnim... spomnim se samo to da mi je bil blazno vsec in da je tako zalostna zgodba da sem jokala na koncu... ampak vsebine se pa ne spomnim... hehe zanimivo  :D upam da ga bom kje na internetu nasla ker bi ga res se enkrat gledala...

hehe no kot zanimivost pa se tole... o filmu pot domov v enciklopediji psov dr. bruce-a fogla pise natanko tole:

"v neverjetnem potovanju, zgodbi o obcutljivem psu (labradorec), pocestnem psu (bulterier) in macki ki pri iskanju poti domov premagujejo vse ovire."  ::)

tale Fogle ima pa res veliko pojma o psih... zamenjal je zlatega prinasalca z labradorcem, in - kar mi se posebi ne gre v glavo - ameriskega buldoga z bulterierjem  ??? ::) lol...



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #70 : 31 Januar 2006, 04:43:22
Citiraj
a se spomnete filma OLD YELLER? (http://www.imdb.com/title/tt0050798/)... to je fuuuul star film katerega vem da sem ga enkrat gledala ampak se ga fuuuul malo spomnim... spomnim se samo to da mi je bil blazno vsec in da je tako zalostna zgodba da sem jokala na koncu... ampak vsebine se pa ne spomnim... hehe zanimivo   upam da ga bom kje na internetu nasla ker bi ga res se enkrat gledala...

hehe no kot zanimivost pa se tole... o filmu pot domov v enciklopediji psov dr. bruce-a fogla pise natanko tole:

"v neverjetnem potovanju, zgodbi o obcutljivem psu (labradorec), pocestnem psu (bulterier) in macki ki pri iskanju poti domov premagujejo vse ovire."   

tale Fogle ima pa res veliko pojma o psih... zamenjal je zlatega prinasalca z labradorcem, in - kar mi se posebi ne gre v glavo - ameriskega buldoga z bulterierjem 

Old Yeller je pa totalna klasika,ki bi si jo moral ogledati vsak pasjeljubec.Tudi sam sem ga gledal že doooolgo nazaj,vendar se megleno še spomnem zgodbe.Vem da je Old yeller dobil steklino in ga je moral fant(lastnik) ustreliti-to je tudi del,kjer je jokal skoraj vsak,ki je film videl.Seveda pa se film konča kot skoraj vsak-z novim mladičkom.


Veš,Bruce Fogle je en tak zelo pameten možakar in se ni prav nič zmotil,le njegov sestavek se nanaša na original te zgodbe,kjer so res nastopali labrador,bulterier in (kratkodlaki) muc.Tudi ta je že precej star film.



Spomnil sem se še filma K-9 v katerem nastopata James Belushi(According to Jim) in nemški ovčar Jerry,kot policijski team.


In pa seveda nanizanka,ki je storila največjo škodo nemškim ovčarjem-Komisar Rex! ::)
Veliko ljudem je bila serija zelo všeč,tistim,ki se vsaj nekolko spoznamo na pse in kinologijo pa je ta serija šla bolj na živce kot Mario. ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #71 : 31 Januar 2006, 05:07:35
Old Yeller je pa totalna klasika,ki bi si jo moral ogledati vsak pasjeljubec.Tudi sam sem ga gledal že doooolgo nazaj,vendar se megleno še spomnem zgodbe.Vem da je Old yeller dobil steklino in ga je moral fant(lastnik) ustreliti-to je tudi del,kjer je jokal skoraj vsak,ki je film videl.Seveda pa se film konča kot skoraj vsak-z novim mladičkom.


Veš,Bruce Fogle je en tak zelo pameten možakar in se ni prav nič zmotil,le njegov sestavek se nanaša na original te zgodbe,kjer so res nastopali labrador,bulterier in (kratkodlaki) muc.Tudi ta je že precej star film.

ajoj no... zdej si mi pa pokvaril cel film  ;) hehe... jap treba ga bo res se enkrat gledat.

no nisem vedela da obstaja tudi starejsa verzija tega filma... sem sla pa zdajle (ker ne moram spati) malo brskati po netu in je res v originalu nastopal bullterrier (http://www.imdb.com/title/tt0057180/:) zanimivo... hvala za tale podatek... zdaj moram pa samo se najti nacin da dobim ta film in si ga ogledam... ima kdo idejo? program s katerim downloadam filme je neuporaben ker nihce nima tako starih filmov (sem ze preverila) tako da bo treba najti drug nacin...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #72 : 31 Januar 2006, 16:28:01
Emule najde Old Yeller ::) :P

Lp nina



Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #73 : 31 Januar 2006, 18:19:11
Emule najde Old Yeller ::) :P

Lp nina

nimam Emule  ;D hehe... ne da se mi ga instalirat samo zarad enga filma... bom ga probala na mojmu programu kje najdt... sej bo...



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #74 : 14 Februar 2006, 22:42:55
Ojla

Pri brskanju po netu sem danes naletel na tole stran...
http://www.usanetwork.com/sports/westminsterdogshow/dogfun/top25dogmovies/index.html

Govori pa o 25 najboljših pasjih filmih.

Lp, Črt



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #75 : 15 Februar 2006, 19:29:37
Zanimivo!

Moram pa priznat,da jih nekaj še nisem gledal.    :-[


Ampak res,kako smo lahko pozabili na Benjija in Bingota?

Pa moj prijatelj Skip je bil tudi zelo lep film.


Ma,pri pasjih filmih je itak tako,da so mi skoraj vsi všeč-če nimajo zgodbe,pač gledam samo pse.    ;)


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #76 : 06 Marec 2006, 10:41:44
Old Yeller ::) :P

Evo pa ga imamo ;D Samo še čas je treba najt, da si ga pogledamo.

Lp nina



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #77 : 06 Marec 2006, 15:08:08
Od vzreditelja sem izvedela, da se je včasih še v jugi vrtela nadaljevanka Jelenko v kateri je igral kraški ovčar ;D. Tisti malo starejši, se bojo mogoče spomnili, jaz se ga ne, čeprav bi se morala. :-[ Zato tudi pri nas mula dela in dol vlečemo Jelenka.
Lp

P.S. Pa še za tiste, ki smo še v jugi odraščal, a se kdo spomni tiste nadaljevanke z enim psom Flokijem? Meni je v spominu nekako ostal stavek: "Kdje si Floki?" :D


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #78 : 06 Marec 2006, 20:36:31
Danes ob 21.00 se na prvem programu TVS zopet začne Komisar Rex :D.Meni se ga bo luštno zdelo spet mal pogledat :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #79 : 08 Marec 2006, 17:32:55
Mogoče kdo ve angleški (originalen!) naslov za tisto staro risanko o nekih kužkih - meni se zdi, da je bilo po slovensko Vsi psi gredo v nebesa. Fantastična risanka! In bi jo rada ponovno gledala - samo potrebujem originalen naslov...  :-[


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #80 : 08 Marec 2006, 17:37:00
Mogoče kdo ve angleški (originalen!) naslov za tisto staro risanko o nekih kužkih - meni se zdi, da je bilo po slovensko Vsi psi gredo v nebesa. Fantastična risanka! In bi jo rada ponovno gledala - samo potrebujem originalen naslov...  :-[

Ok, je veliko bolj preprost kot sem si mislila, tako da sem ga že sama pogruntala. In sicer All dogs go to heaven iz leta 1989.  :o


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #81 : 08 Marec 2006, 17:40:29
Ta risanka je pa res supr.Drugače je pravilni slovenski naslov Vsi spi gredo v raj.Jaz ga imam doma pa vedno jokam zraven,ko ga gledam :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #82 : 11 Marec 2006, 00:20:53
Nekaj strani nazaj smo govorili o filmu, ko se je tip spreminjal v bobtaila... no ocitno je bil to beardie :-[

Kakorkoli, so posneli znova: http://www.imdb.com/title/tt0393735/

Se mi zdi, da vecino starih uspesnih Disneyevih filmov se enkrat snemajo... skoda, meni so bili bolj vsec stari ;)

battito animale


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #83 : 11 Marec 2006, 09:06:35
Lilit... v knjigi sem 100% da gre za bobtaila... mogoče spet kakšen filmarski kiks :D
Lp, Črt

P.s.: možno da v knjigi piše o pastirskem psu (ne direktno o bobtailu).. slike pa so bile sigurno bobtaila :D



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #84 : 11 Marec 2006, 10:21:07
Jutri, 16.55 bo na kanalu A film Lassie z ljubeznijo (To Lassie with love) ;)

Lp, Marusa


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #85 : 11 Marec 2006, 10:28:34
Ja tale Lessie se vrti že ene 3 tedne.Mislimd,a bo vsako nedeljo ena izmed uspešnic :).Grejo pa od najstarejših naprej ;)...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #86 : 18 Marec 2006, 01:27:51
Citiraj
Nekaj strani nazaj smo govorili o filmu, ko se je tip spreminjal v bobtaila... no ocitno je bil to beardie

Kakorkoli, so posneli znova: http://www.imdb.com/title/tt0393735/

Se mi zdi, da vecino starih uspesnih Disneyevih filmov se enkrat snemajo... skoda, meni so bili bolj vsec stari


V originalu je šlo 100% za bobtaila,v novem filmu pa gre za beardija,ker menda lažje posnamejo izraz obraza.

Igrata pa mislim da Tim Allen in pa una iz Sex in the City(ta zakompleksana).


Me pa res moti to,kar je omenila Lilit-stalno ponavljajo nege Segale,pa Willise,pa...,v Disneyevi produkciji pa je toliko čudovitih pasjih filmov,pa jih je skoraj nemogoče videti.


Lp Zoran


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #87 : 25 Marec 2006, 21:01:46
Ni ravno čisto pasji,je pa meni zanimivo,ker je veliko od collijev in pasenja ovc :D

Pujsek babe ;D ;D 8)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #88 : 25 Marec 2006, 21:31:46
No, pa zadnjič je bil še en filmček o kužku na POP-TV - Napoleom (mali zlati prinašalec) ... hm, samo proti ostalim filmom, se mi ni zdel ne vem kako zanimiv ...
kul pa so mi All dogs goes to heaven 1,2, Neverjetno popotovanje 1,2, Cats & Dogs ...

pa en film je še bil od Disney-a ... ko je en zlati prinašalec igral odbojko ... hm, bi moral mal po googlat za naslov.

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #89 : 28 Marec 2006, 18:59:32
Air Bud

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!