Pasji filmi

S1b · 122598

Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #90 : 28 Marec 2006, 19:35:23
Kar nekaj psov je tud v In her shoes (V njenih čevljih).

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #91 : 28 Marec 2006, 19:52:25
A mogoče kdo ve kako je naslov (tudi originalen) filmu, v katerem nastopa en velik črn pes (vrjetno nek flandrijski govedar (mislim da so to pasmo celo omenjali v filmu - nisem ziher), ali pa mogoče črni ruski terier ali veliki šnavcer) in en reven fantič, ki je zelooo nadarjen za slikarstvo, a mu to zaradi revščine ne pomaga preživeti.
Enkrat je bil na TV ko sem prišla iz šole (v kakšnem 5. razredu, torej pred približno 5 leti) pa sem ga gledala in mi je bil takoooo lep, čeprav žalosten. :'( Že dolgo me zanima kako je naslov, pa sploh ne vem kje naj vprašam. Ful bi ga rada še enkrat gledala. Takrat ga namreč nisem čisto od začetka. A se mogoče komu kaj sanja? Če kdo kaj ve, bi bila res vesela.

lp, rina

Los je car!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #92 : 28 Marec 2006, 19:54:56
Ta film je bil pred kakima dvema mesecema na TV. Igral je flandrisji govedar, naslov filma se mi pa tudi zdi da je kar Flandrijski pes ;)

nasla: http://www.imdb.com/title/tt0160216/combined



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #93 : 28 Marec 2006, 20:01:23
Oooo Hvala. :) A mogoče veš na katerem programu? Pa približno uro? Da grem v stare sporede brskat.

Los je car!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #94 : 28 Marec 2006, 20:45:58
Kaj se pa sploh hoces zvedeti? Zakaj bi sla za nazaj brskat?

Hrvaska 1 ali 2 (skoraj ziher 2) okoli 6zvecer



Person

  • *
    • Prispevkov: 556
    • Točke: 2
Odgovori #95 : 29 Marec 2006, 08:13:34

... Pluto, the golden retriever, itak ... :)


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #96 : 03 April 2006, 21:37:37
Ne vem a je bilo že tu omenjeno (pr husky-ih in malamutih je bilo) - 8 Below (Osem ujetih)  :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #97 : 03 April 2006, 21:47:41
Kaj se pa sploh hoces zvedeti? Zakaj bi sla za nazaj brskat?

Hrvaska 1 ali 2 (skoraj ziher 2) okoli 6zvecer

Ah, nisem opazila da si dodala povezavo. :-[ Hvala!

Los je car!


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #98 : 03 April 2006, 22:44:59
Citiraj
8 Below (Osem ujetih)

Za ta film imam pa rezerviran ta vikend(kino).  ;)



Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #99 : 16 April 2006, 13:05:45
Pravkar se je na hrvaškem RTL-u končala komedija z naslovom Spot. Če koga zanima je jutri ob 8:20 ponovitev, kolikor mi je znano. ;) Upam, da film še ni bil omenjen, če je pa bil bo pa pač 2x. ;D

Lp



ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #100 : 28 April 2006, 14:46:59
Za ta film imam pa rezerviran ta vikend(kino).  ;)



Lp
Sem ravno nazaj iz kina. Smo gledali 8 ujetih in moram rečt da je krasen film. ;)
Res nevrjetno lep. :-* Psi so pa srčki, sploh Max.  :P :-* :-* :-*
Upam samo, da se ljudje ne bodo zaradi filma začeli navduševati(beri: kupovati) nad Husky-ji in Malamuti, ki res niso psi za vsako družino. ::)
lp

Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #101 : 16 Maj 2006, 21:05:48
The shaggy dog na poti v kinu  ;D

+ The wild in Ice age 2

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #102 : 16 Maj 2006, 21:08:59
8 ujetih je sploh meni najboljši film o psih :o!!!A je kdo gledal Snežni psi?Je ok?

Mimogrede...Max-u je pravzaprav ime D.J njegov lastnik pa je Paul Walker?Prav ali narobe?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #103 : 16 Maj 2006, 21:14:04
Snow dogs sem jaz gledala  :) je še kar fajn ja (saj itak, če so živali nt, je zmeraj fajn  ;D ).
8 below imam pa na cd-ju pa se ne morem spravit gledat, ker bo poplava  :'( :P

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #104 : 16 Maj 2006, 23:18:47
Citiraj
Mimogrede...Max-u je pravzaprav ime D.J njegov lastnik pa je Paul Walker?Prav ali narobe?

Ne verjamem,da je Paul Walker njegov lastnik,je pa ta pes v Snežnih psih igral Demona.


Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #105 : 23 Maj 2006, 19:57:07
No ravnokar gledam na računalniku novi oz. enega zadnjih remakov filma Lassie se vrača, postavljenega v čas začetka II. svetovne vojne, se hkrati jokam in smejem, je pa notri zajeta še najbolj znamenita škotska pošast Nessie (sicer samo v enem kadru ampak je notri :D). Zdaj vem zakaj se nekateri ne morejo po gledanju tako krasnih filmov upreti nakupu Škotov, Huskyev, Prinašalcev... Sicer pa več info kasneje.... ;) :)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #106 : 07 Avgust 2006, 11:21:30
Hei dans sem si dal dol z neta serijo DOG WHISPERER če ste slišali ? Ful zanimiva serija kjer en moški pomaga ljudem, ki imajo težave z psi. Lahko vidite trikce kako preprečiti agresivnost...naučiti odpoklic ali psa pozdraviti če ima kako psihično motnjo... res je dobra serija kjer ne mankajo psi od nemških dog,argentiskih dog in aljaških malamutov in vseh ostalih pasem.. Res je dobra serija in je vredna ogleda ker ti lahk ful pomaga... Če kdo rabi link od strani kjer se lahko da dol te filmčke naj mi piše na ZS pa povem  ;D.
Sem tudi jaz dobila prvi del.... in moram reči da sem impresionirana, čeprav si včasih nisem čisto na jasnem a se strinjam z njegovimi metodami ali ne. Ampak vredno ogleda v vsakem primeru.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #107 : 07 Avgust 2006, 11:28:34

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #108 : 07 Avgust 2006, 11:30:36
Jaz sem tudi gledala prvi del... moram rec, da sem proti svoji volji impresionirana :) ceprav lastnice od tiste civave so bile res... tipicno ameriske, so ves cas jokale ::)

battito animale


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #109 : 07 Avgust 2006, 11:49:49
Milanovo obnašanje do čivave se mi je zdelo super. Žal je to predvsem uporabno na manjših psih, kajti večje ne moreš umiriti z eno roko.
Mi je pa bilo malo manj všeč pri fobiji nemške doge. Ker ga je povlekel noter. Sicer se mi je potem zdelo, da je notri ful dobro hendlal z njim (tisto s stolom mi je bilo všeč), ampak ok.... Na koncu mu je uspelo ne glede na to ali ga je potegnil notri na silo ali ne.  ::)
Čakam na preostanek sezone.  8)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #110 : 08 Avgust 2006, 11:59:39
Ravnokar sem si ogledala eno "special edition" Cesarja Millana - People training for dogs. Tega dela ni v običajni sezoni, ampak je studijski posnetek oz. predavanje. In ga priporočam vsem. Meni je odprl oči.....  ::) Pa sem mislila, da imam odprte. ;)


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #111 : 08 Avgust 2006, 19:41:46
jaz sem gledal ene par epizod in jih imam tudi na računalniku... meni osebno je bila všeč tista epizoda, ko je enga cucka al je biu mešanc al pasemski(sem pozabu :-[) odvadu, da je skaku ob vrvici k norc pa da je grizu žogco nonstop in da jo je spustu na ukaz... pa ena epizoda kjer je mešanca doge argentino odvadu agresije pred ljudmi, da jih je lepo sprejemal doma :), res krasno zna z psi!

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #112 : 17 Avgust 2006, 20:56:02
Ta teden sem si ogledala celotno prvo sezono Dog Whisperer-ja in sem zvedela mnogo novih stvari, o katerih se mi prej niti sanjalo ni. Me pa zanima, a so po vasem mnenju teli rehabilitirani psi res mirni in pokorni (calm-submissive), kajti na momente se mi je zdelo, da Cesarja nekateri psi gledajo s strahom, se ga bojijo (kar pa pomoje ni dobro, ce to drzi). Mogoce sem si pa samo narobe interpretirala pogled nekaterih kuzkov..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #113 : 18 Avgust 2006, 08:42:41
Meni se ni zdel strah... prej spostovanje.

battito animale


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #114 : 18 Avgust 2006, 09:31:29
Tudi jaz nisem zasledila strahu. Po mojem mnenju gre za isto, kot je rekla Lilit - spoštovanje.


chory

  • *
    • Prispevkov: 616
    • Točke: 0
Odgovori #115 : 27 Avgust 2006, 11:48:51
Meni je pa v glavi ostal star slo. film Kala po knjigi. Sem zmeraj ko je Kala pripeljala mladičke domov potem pa umrla cmerala da me niso mogl pomirit. Ja pa volk samotar je tudi vreden ogleda. Od tujih mi je bil pa všeč K 9000 in turner in HUtch. Priporočam.



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #116 : 27 Avgust 2006, 11:53:50
Včeraj je bil na tv Beethoven  ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #117 : 23 December 2006, 21:47:57
Danes je bil pa božični nauk :).Ful lep film :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #118 : 23 December 2006, 22:16:01
Tisti Cesar Milan uporablja tudi teletakt z katerim se pa jaz ne strinjam...

Kopiram sporočilo iz http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=12219

I lost respect for Cesar Milan tonight.
Cindy and I watched the session that showed on March 17th 2006 with Spike the black GSD that was aggressive to cats.
Cesar used an electric collar on Spike. Which in my opinion, was the right thing to do.
BUT AT NO TIME DID THEY TELL YOU HE WAS USING ELECTRIC ON SPIKE!!!!!!!!!! In fact he hid the fact that this is what he was doing with the dog.
How stupid. It is a crock of s***.
What got our attention was the fact that he used too high of a stimulation and sent the dog into serious avoidance and it bit him. We had to rewind Tivo to see that there was a transmitter hidden in his hand and the black collar one on the black Shepard.
I lost a lot of respect for him tonight. Who are you helping when you cover things up and don’t tell the truth. Sorry this is just a scam.
He should have explained that he was using a remote collar; he should have explained that he went to high on the stimulation.
I have had some serious issues with past shows. I thought he should have explained more about what he was doing and I blamed it on the editors. I can't do that here because he was hidding the transmitter from the camera.


Res Dog Wisperer z teletaktom ???
Nevem no...pač moje mnenje

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #119 : 24 December 2006, 10:51:18
Ojla!

Mogoče sem kje spregledala, ampak a ste vsi pozabli na legendarni slovenski pasji film -  Sreča na vrvici..... ;)

Lp, Tina