IHA Graz 11. in 12. marec 2006

meta · 16293

Nati

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 1
Odgovori #60 : 12 Marec 2006, 19:46:21
Ojla!

Tudi z naše strani čestitke vsem razstavljalcem za odlične rezultate in seveda Lani, ki je odlično hendlala zlatkote :)

Mi smo v soboto razstavljali Calli, ki se je v ringu presenetljivo zelo lepo obnašala in mirno stala ter lepo tekla in si prislužila PRM in BOB.
Kasneje pa je osvojila še 3. mesto med mladimi v V. FCI skupini.

Zelo sem zadovoljna in ponosna na Calli, ki se je res lepo predstavila na razstavi (tudi v BIS ringu čeprav je bil to njen prvi nastop :)) in bila eno najbolj božanih pasjih bitij na razstavi.

Lp,
Nati



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #61 : 12 Marec 2006, 20:47:29
Čestitke vsem!

Kot vedno bi pa prosila za prepis avstralcev  :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #62 : 12 Marec 2006, 21:27:03
Nati !

Bravo !!! Čestitke za lep uspeh.

Seveda čestitke tudi vsem ostalim.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #63 : 12 Marec 2006, 21:35:15
Čestitke vsem! :D :D


Kasneje pa je osvojila še 3. mesto med mladimi v V. FCI skupini.

A se mlade deli na grupe? Od kdaj pa? Kje pa se to dela? ??? Ali je vskočil tipkarski škrat?

lp

Los je car!


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #64 : 12 Marec 2006, 23:35:48
ni tiskarskega skrata.. bili so tak prijazni, ter so tudi mladi bili v bisu razdeljeni po grupah, kar se meni zdi super, saj drugace so nenormalne guzve v bis mladih ::)
Da se Veryko pohvalim- bila je 2. v bis mladih VI.grupe :D 8)


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2

meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #66 : 13 Marec 2006, 09:53:11
Čestitke vsem!

Kot vedno bi pa prosila za prepis avstralcev :-*


samci:
najmlajši: Silver Dream Aussie´s Eddy Murphy
mladi: Alaska Boy Aussies Woerthersee, Bandit of Bluewolf, Brown Sugar Morwhit, Casa de Filler Ken Maroon, Meistersinger Grand Duke, Meistersinger Ground Control, Tres Colores Original Wtch
vmesni: Eric Sunshine of Ayers Rock, Shalow Riwer´s Wesan Tepa, Silver Dream Aussie´s Besame Mucho, Streamvalley´s Jason-Cole, Western Recall´s Fellow Finn
odprti: A-Piebald-Cloud of Country Aussies, Balou Balou Kapfenburg, Energie´s Energie, Honkytonk Houston of Greatart, Koala T´s its All About the Girls, Meistersinger Dragonfly, Veilleur des Chemins Cathares
prvaki: Cavallier´s Big Country

samice:
najmlajši: Western Recall´s Hailey Flying High
mladi: Acura´s Phenomenon, Angeldust an Open Secret, Casa de Filler Lucy on the Sky, Casa de Filler Lilly of the Valley, Gipsy vom Wody-Lamahof, Jemelina´s Kimi
vmesni: Shallow River´s Wahe Huli Tepa Acro
odprti: Black Velvet´s Miss Liberty, Koala-T´s Red Elektra, laverton Dolce Vita, Thornapple Iced Latte, Western Recall´s Fair Celine
prvaki: Piperita Patty

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #67 : 13 Marec 2006, 16:25:39
Kaj pa ce bi bil kdo spet tako prijazen pa meni borderje prepisal ;D

hvala

Nič nima smisla. Smisel nastane.


Lola

  • Gost
Odgovori #68 : 13 Marec 2006, 16:27:45
Bravo Tadeja in Calli!!!!!!! Se vidi kdo je prava handlerica !!!



aika

  • *
    • Prispevkov: 123
    • Točke: 2
Odgovori #69 : 13 Marec 2006, 18:13:05
Še naše poročilo z razstave. KLjub obupno slabemu začetku, saj nama je najprej na avtocesti najprej počila guma (vse pohvale AMZS-ju za zelo hitro posredovanje) in potem zaradi hitenja in snega na cesti še razbit avto (hvala psarni Mumlek za posojen avto), nama je uspelo še pravočasno (šlo je skoraj na minute) priti na razstavo in si priboriti dva nova pokala. Thor Mumlek je v razredu zrelih samcev dobil odlično 3, Aika Mumlek pa v razredu mladih samic odlično 4. Prvi pokal pa si je prislužil tudi Aikin brat Akino Mumlek - Ron, ki je bil med mladimi samci prav tako četrti. Slike so na www.vravolu.com


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #70 : 13 Marec 2006, 18:17:50
Joj aika, kakšno smolo ste imeli  :(

Meta, najlepša hvala za prepis  :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #71 : 13 Marec 2006, 19:58:44
Kaj pa ce bi bil kdo spet tako prijazen pa meni borderje prepisal ;D

hvala

Sodnica: Sladaschek Andrea

samci:
mladi: Borderline Country Camelot, Borderline Country Colorado, Canyonland Careless Whisper, Canyonland Cotton Exe Joe, Greenpire Asco, Jasper of Pinwood Country, Light Speed Brego, Light Speed Aragorn, Maghera Light Fantastic
vmesni: Aik from Volcano Country, Amadeus von den Gailtaler Alpen, Borderline Country Allegro, Borderline Country Braveheart, Heartbreaker of Pinewood Country
odprti: Borderline Country Adagio, Borderline Country Yukon, Boss, Claton Gentelman of Green Borderline, Even More Magic of Cleveland, Gingerball Piccolo
prvaki: Borderline Country X-Ray

samice:
najmlajši: Festina Sea Star
mladi: Borderline Country Champagne, canyonland Coffe u. TV, Checkered Happiness Ailin, Jolanda of Pinewood Country, Lucky Border´s Delight my Fire, Tears of Happyness Akewa, Vigour of Blackmountain Brooklyn
vmesni: Aculsia Ocean Breeze, Adorable Adoxa of Assja´s Clan, Borderline Country Apassionata, Canyonland Bright Go Back to the Sky, Härylegyi Bianka, Honky Tonky Foxy Fox, Ilvy of Pinewood Country
odprti: Avita from Vulcano-Country, Borderline Country Xplosion, De Risana Collen, Liza´s Border Pearl Black
delovni:  Enigma of Pinewood Country
prvaki: Canyonland a Beautiful Mind
veterani: Angelface of Pinewood Country

Pa še linka do psarn, ki so imele največ prijavljenih borderjev:
Border Collies of Pinewood Country:  http://members.chello.at/baertl/menu.html
Borderline Country: http://www.borderline-country.com/

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


Maša

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • Elaeth Border Collies
Odgovori #72 : 13 Marec 2006, 20:56:39
uff.. meta, si imela pa velik dela... :o 100krat hvala!! :-* :-*
lp

Nič nima smisla. Smisel nastane.


Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
Odgovori #73 : 14 Marec 2006, 21:49:02
sem se nekaj spomnila :D
na razstavi so imeli v hali poleg glavne(mislim da v 16.) v kotu eno tako stojnico, vso v roza, pa so imeli samo take fancy stvari noter- od oblekic do torbic, vsega.. prav filmsko 8) .. sem mislila slikat, pa trentuno ravno nisem imela fotoaparata zraven >:( .. tako na prvi pogled se mi je zdelo full dobro, ce pa je bilo kaj uporabnega za kupit, pa ne vem, ker sem sla samo mimo.. je se kdo opazil to stojnico?? :)

aika uff.. ste pa mogli dosti zivcev porabit na poti tja :(.. glavno da ste bili tocni  :) .. cestitke za odlicne ocene ;)


meta

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 920
    • Točke: 25
Odgovori #74 : 15 Marec 2006, 11:19:59
Jaz sem opazila to stojnico. Bi pa rekla, da so bile stvari uporabne samo za njamanjše pesjanarje, ker so bile tiste oblekice in "postelje" bolj majhne.

So bile pa stojnice super založene. Atri je bila najbolj všeč tista takoj ob vhodu, ki je bila zunaj - kosti in kože na tisoč in en način ;D Je kar vlekla v tisto smer in mislim, da ni bila edina...

Lp, Meta & Atra

Flatcoated Retriever - once you are owned by one, you understand

http://www.freewebs.com/atra-flat-coated-retriever


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #75 : 15 Marec 2006, 11:29:25
hehe, to stojnico sem jaz poimenovala "Barbie land"  ;D


ella

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 5
  • Lota
Odgovori #76 : 15 Marec 2006, 14:53:08
Varja, jaz sem tudi rekla da je to trgovina za Barbie pesjane.  :-* ;) Ene stvari so bile res lusne. ;D Ampak nekate tut kar drage lol.  ::)

lp in čestitke vsem še enkrat.  ;)


Od najstarejših dni človekove civilizacije in kulture je pes njegov prijatelj in sopotnik.


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #77 : 15 Marec 2006, 18:36:49
Atri je bila najbolj všeč tista takoj ob vhodu, ki je bila zunaj - kosti in kože na tisoč in en način ;D Je kar vlekla v tisto smer in mislim, da ni bila edina...
hehe..., to me pa spominja na otroke na sejmih, ko zagledajo sladkorne pene in balone.  ;D