O Pesjanarjih > Zabava

Najljubše pasje pasme

(1/58) > >>

Lilit:
Nisem našla take teme, kljub iskalniku... če obstaja in sem jo spregledala, se opravičujem :-[

Torej, katere so vaše najljubše pasme?

Pri meni so trenutno na prvem mestu avstralci ;D ce bi morala imeti manjsega psa, bi imela welsh corgija. Drugace so mi vsec se flati in beli svicarski ovcarji. Se nizje na lestvici se nahajajo labradorci in hovawarti.

Nekega dne ::) bom imela norveskega lundehunda.

Je se nekaj pasem, ki so mi fuuul lepe, pa se mi ne zdijo prakticne ;), zato jih (trenutno) ne bi imela (nikoli pa ne ves, kaj bo v prihodnosti ;)... Recimo:

podenco ibizenco
nemska doga
cane corso
irski in gordon seter
kavalirji
skotski ovcarji
cairn terier

Pa se kaksna bi se nasla :)

Kaj pa vi?

ninci:
 ;D Zanimiva tema :D

Najprej Cane corso
potem pa sledijo nekako boxer, AST, ameriški buldog, bullmastif, kakšne doge se tudi človek ne bi branil (siva harlekin ali modra ::)) ... Najbrž pa bo vedno prisoten tudi en golden kot ... nekaj bolj umirjenega   ::) ;D

Se pa vsake toliko časa še kakšna pasma doda, ali pa se malo spremeni vrstni red ::)

Aja pa če lahko.... zakaj se ti zdi Cane corso nepraktičen??

Lp nina

Lilit:
Ker je velik in tezek ;)
Trenutno me je ful povlekel agility, zato gledam na pasme tudi skozi taka "ocala" ;D pa tudi za ga vozit povsod s sabo je malo velik ;)

newfka:
Moja najljubša pasma je definitivno, nepreklicno in dokončno NJUFI.  :-*  ;D
Kar se manjših in živahnejših pasem tiče, pa so mi zelo zelo všeč Nova Scotia duck tolling retrieverji in mogoče, če bo le priložnost enkrat v daljni prihodnosti...

Sicer pa so mi seveda bolj ali manj všeč vsi moloski (poleg njufov), predvsem pa leonberžani, landseerji, bernardinci, nemške doge, mastini, bernski planšarji, kavkazci, pa še kakšna pasma. Te bi zelo težko razporedila po lestvici, ker je vsaka nekaj posebnega in s tem čudovita.  ;D

Od nemoloskov pa so mi izredno všeč še irski voljči hrti.

Te so bolj ali manj vse tiste taglavne pri meni. Se pa spomnim, ko sem bila še mlajša, je imela naša soseda škotsko ovčarko Glamur in mi je bila tako všeč, da sem bila popolnoma nora na škotske ovčarje in prepričana, da ga bom enkrat imela. :D  Potem so prišli pa njufi in...saj veste.  ;D

Lp

ninci:

--- Citat: Lilit na 08 Januar 2006, 16:39:11 ---Ker je velik in tezek ;)
Trenutno me je ful povlekel agility, zato gledam na pasme tudi skozi taka "ocala" ;D pa tudi za ga vozit povsod s sabo je malo velik

--- Konec Navedka ---

Za " resen" agility res ni, ja... v Ameriki se jih pa dosti uporablja za reševanje. Mogoče bo moj tudi za to uporabljan, če bo volja do dela ;)

Lp nina

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo