Psarna Desmidiales - Yorkshirski terierji

ninci · 4990

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
: 29 Oktober 2009, 19:37:09
Ime na forumu: Gigosy
Ime psarne: Desmidiales
Vzreja: Yorkshirski terier
Internetna stran: http://www.desmidiales.si                                                                                                         
e-mail: [email protected]


Prvi Yorkshirski terier je prišel v naš dom leta 2005. Od takrat dalje  moje zanimanje za to pasmo čedalje bolj narašča. V letu 2009 smo pri FCI registrirali psarno Desmidiales.                               
Psarna strmi k vzreji  Yorkshirskih terierjev dobrih krvnih linij in razstavno uspešnih.                                 
Moj namen je vzrejati kvalitetne, zdrave Yorkije dobrega karakterja, ki bodo tipični predstavniki pasme.                                                                                                                                               
Prizadevamo si, da vsak mladič iz naše vzreje pride v kar najboljši dom, kjer je deležen dovolj pozornosti, nege in ljubezni.                                                                                                                             
Če želite zdravega, socializiranega in odlično oskrbljenega mladička vas vabim, da me kontaktirate!