rdeče bulice, mozoljčki

Maruša_Star · 1544

Maruša_Star

  • *
    • Prispevkov: 404
    • Točke: 0
: 06 November 2009, 11:10:20
Moj Star ima pod brado 3 takšne rdeče "bulice". Zgleda kot takšen mozolj, le, da je že nekaj časa isti. Iste mozoljčke ima tudi med prsti na tačkah.

K veterinarju sicer še nisva šla, ker ni videti, da bi ga kaj motilo.

Je mogoče imel kdo kaj podobnega?



gala88

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 13 Maj 2010, 12:29:07
moja psička je mela tudi mozoljčke. nam je dala veterinarka jod. in ka z jodom namažeš pol pa zginejo

psi so zakon


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #2 : 13 Maj 2010, 13:06:56
Pri mojem Maju se včasih pojavi po norenju po visoki travi, kot neke vrste lažje alergije.


fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Maj 2010, 13:27:28
Asti se tudi občasno pojavijo na trebuhu in stegnih. Koža malo pordi, mozoljčki so kot bele pikice, ki pa zelo hitro počijo. Mi smo mazali s Clorexyderm-om po nasvetu veterinarke. Pojavijo se zelo na hitro, izginejo pa v dnevu ali dveh.

lp, Nina



AnGeŁ

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • Rada jih mam :)
Odgovori #4 : 31 Maj 2010, 23:05:29
Tudi Kaya dobi izpuščajčke po trebuščku in stegnih....pa sprva nisem vedela ali gre za kakšno obliko alergije ali ne...in sem po nasvetu veterinarke kupila šampon Clorexyderm forte, ki naj bi izpral vse škodljive mikroorganizme iz kože. Samo je pa malo zoprno jo vsake 3 dni umivat po trebuščku..nevem če je pametno no :S

Nisem vedela da obstaja krema...se mi zdi bolše kot pa šampon =/
Ker sem namreč ugotovila da kadar greva na travnik dobi mozoljčke...če pa je trava mokra ( npr. da pada dež) jih pa ne dobi....tko da pomoje gre za alergijo na cvetni prah :S

Fay...kako pa uporabljaš to kremo? vsak dan ali samo takrat, ko dobi izpuščaje?

LP A&K

Ne jesti mesa pomeni: pustiti živali živeti  <3