Ima vaša muca čudne navade??

Luni_Lu · 22795

Pina

  • *
    • Prispevkov: 232
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 23 Februar 2010, 13:53:41
Saj moja muca tudi hoče bit noter in zunaj hkrati.......Če se ti zdi da je bila že dovolj zunaj jo daj noter in jo zamoti z božanjem.....Potem bo zaspala in ti dala mir :)



čivava:)

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 25 Februar 2010, 16:05:50
Tooooooooooooo Yooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;)

Naj zavladajo ženske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa član "Yo" !!!!


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 25 Februar 2010, 16:10:39
Tooooooooooooo Yooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;)

Me nehaš zasipavat z ZS-ji? Lepo prosim?


čivava:)

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 25 Februar 2010, 16:17:37
sej ih ni velik

Naj zavladajo ženske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa član "Yo" !!!!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #34 : 25 Februar 2010, 17:40:09
Me nehaš zasipavat z ZS-ji? Lepo prosim?

S tega naslova jih ne bo več >:D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #35 : 01 Marec 2010, 19:47:36
Ok bom preskočila vse ostale komentarje :P Ampak če smo že pri čudnih navadah... mene Frajer grize. Ne gre za grizenje grizenje ampak me prime z zobmi in spusti. Črt to imenuje "ljubezenski ugrizi", ker to počne samo meni :D. Malo se podrgne ob mojo brado in me "ugrizne" vanjo, pa v roko pa ... Nikoli se mi ne pozna niti pikica, nikoli ne praska, niti ni to grizenje kot "daj mi mir", ker če mu ne bi pasalo ležat pri meni bi šel pač kam drugam. Tako pa samo čaka, da se jaz vsedem na kavč je v trenutku pri meni in izvaja te svoje "fore". Ubistvu mi ni moteče me pa zanima, če kdo ve zakaj to počne oz. kaj naj bi to njegovo grickanje pomenilo.

 

Pri nas je podobno.

Samo moj Lumpi mene po roki najprej poliže potem pa ugrizne in spusti.
Me spominja na to, ko te zdravnik najprej z vato razkuži potema ti da pa inekcijo ;D ;D



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 07 Marec 2010, 03:47:52
Očitno imate vse neke nežne muce (z izjemo morda Yo), moja Pici samo, da stegnem roko in jo pobožam, vklopi motorček, me pogleda s svojimi "krožnički", zagrabi s tačkami in se zagrize vame. Posledice so fjuuuuu vidne in boleče. Pa občasno se mi vnamejo in še bolj bolijo. Jaz ji rečem kar houdre muca.

Sila rada pa sedi pri odprtem oknu in gleda vem. Seveda je komarčnik do konca dol. Ona uživa, pa čeprav je pasje mrzlo.

Zelo rada tudi dirka na vso moč gor pa dol iz kuhinje na hodnik in obratno. Nekega dne vstanem, grem na wc, ona glasno mijavka (sem že mislila, da je kaj narobe), nakar začne z vso silo divjat po stanovanju, vems se zabije v vhona vrata in nadaljuje - po minuti se vsa zasopla ustavi in moli jeziček ven.  :o

Je tud zelo zgovorna muca. Ko me vidi zjutraj ali ko pridem domov (ali pa moj fant), si gre najprej krempeljčke popraskat - pri tem se cela obesi na praskalnik in se vmes še malo razteguje. Pogleda me, mi reče FRRR, jaz jo ogovorim, zamijavka, potem skoči na umivalnik in pride podrgnit nos ob mojega (medtem ko jaz sedim na wcju).

V kuhinji ima pod mizo naštimani 2 raztegljivi vrvici z obeskoma. Stol je zraven, ona pa sedi na stolu in kuka dol k nogam stola, proti tlem. Pri tem se je tako zelo nagibala, da je naredila preval nazaj, ona pa kot da ni nič, se špila dalje. Včasih se ji lahko samo smejim. Včasih pa se samo za glavo prijemljem in gledam stran.  :o

A PRO POS: Pici je živela 3 mesece zunaj med kopico mačk, zasušeno posrana po zadnjih tačkah, polna notranjih&zunanjih zajedalcev in s samo 700g (torej shirana do kosti). Zdaj je samo notranja 4-kilska babura in ven jo absolutno več ne mika. Pa tudi, če bi jo, je ne spustim med zvileče gume avtov, hinavske sosede in ostale zajedalce. Saj ti tudi ne ješ vsak dan pice in palačink, kajne? In nisi vsak dan do 2h zjutraj zunaj? Saj pride z odraslostjo tudi odgovornost in zavedanje, kaj je RESNIČNO dobro za mačko.



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 07 Marec 2010, 06:58:45
Očitno imate vse neke nežne muce (z izjemo morda Yo), ...

Pri meni jih je načeloma vedno cel bataljon, tako da tistih ta nežnih niti opaziš ne ali pa začnejo prejkoslej pomagat ta manj nežnim pri neumnostih  ;D ;D ;D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #38 : 07 Marec 2010, 07:08:43
Aja, pa še malo o čudnih navadah...

INCA krade gumice za lase in z njimi v gobcu beži pred "lastnicama" (gumic). Sledijo hudi boji, če hočeš gumice nazaj dobit.  >:( Demolira sifone in cevi, tako da je že 3x povzročila poplavo v stanovanju.  ::) Grize kable, tako da je mene 2x fajn streslo  >:( (zdaj imamo kable seveda primerno zaščitene). Kadar skuham joto (obvezno seveda s kislo repo), jo moram napol pod ključ dat, ker jo sicer dama krade... Ves čas se "pogovarja", kar je včasih prav moteče (med poslušanjem poročil npr.), saj ima zelo močan glas.

SIMBA je moj prvi in edini maček, ki je preverjeno desničar :) Nikoli ne je iz posodice, ampak iz nje zajema hrano z desno tačko in si jo nosi v gobček. Na isti način pije tudi vodo  :o

Ostali so pa začasneži... Oni so pa itak čudni vsak na svoj način  :)


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 07 Marec 2010, 11:15:48
Nikoli ne je iz posodice, ampak iz nje zajema hrano z desno tačko in si jo nosi v gobček.

Naša Kati isto zmerej s tačko hrano na preprogo pa jo tm poje. Samo da ona
normaln pije vodo.  ;)

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #40 : 07 Marec 2010, 11:56:09
Naša Kati isto zmerej s tačko hrano na preprogo pa jo tm poje. Samo da ona
normaln pije vodo.  ;)

Hja, moj je expert  ::) Ne sme past, je/pije samo iz tačke  :o


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #41 : 07 Marec 2010, 14:51:43
Ne vem, če sem že prav poimensko napsiala, ampak moja mačka je štor.  8) In to velik. Ravno prej se je emd divjanjem zabila v vrata kopalnice (ki so bila seveda na stežaj odprta, kot vedno), pridem iz sobe, da pogledam, če je vse v redu z njo, ona pa me presenečeno in pripravljeno na nov podvig opazuje iz klopce v kuhinji ... Ne, njej ničesar ne pride do živega.  :o

Me je pa čakalo neljubo presenečenje zjutraj, 2 lončnici na tleh, medtem ko je eno že kak mesec nazaj vrgla po tleh ... moja mati je navdse srečna, kadar pride in vidi, kako so njeni "kaktusi" vsakič bolj pogriženi in jih je vsakič manj.  :D

Najraje ima seveda gumice za lase, plastične ali kovinske pokrovčke, zamaške ... redno meče z mize vse, in to v delčku sekunde. Zadnjič nekaj kuham, se obrnem, rečem "N" (od besedice "ne"), ko je že nase zvrnila lonček s pisali z mize.  ::)

Da o tem, kako rada mi skače med noge, ko hodim, pa direkt pred nogo, da jo dobesedno pohodim (in se ob tem še skoraj zvrnem), kako mi objema nogo, niti ne govorim.  ;D



delfinčika

  • Gost
Odgovori #42 : 25 Marec 2010, 20:05:42
Očitno imate vse neke nežne muce (z izjemo morda Yo), moja Pici samo, da stegnem roko in jo pobožam, vklopi motorček, me pogleda s svojimi "krožnički", zagrabi s tačkami in se zagrize vame. Posledice so fjuuuuu vidne in boleče. Pa občasno se mi vnamejo in še bolj bolijo. Jaz ji rečem kar houdre muca.

Sila rada pa sedi pri odprtem oknu in gleda vem. Seveda je komarčnik do konca dol. Ona uživa, pa čeprav je pasje mrzlo.

Zelo rada tudi dirka na vso moč gor pa dol iz kuhinje na hodnik in obratno. Nekega dne vstanem, grem na wc, ona glasno mijavka (sem že mislila, da je kaj narobe), nakar začne z vso silo divjat po stanovanju, vems se zabije v vhona vrata in nadaljuje - po minuti se vsa zasopla ustavi in moli jeziček ven.  :o

Je tud zelo zgovorna muca. Ko me vidi zjutraj ali ko pridem domov (ali pa moj fant), si gre najprej krempeljčke popraskat - pri tem se cela obesi na praskalnik in se vmes še malo razteguje. Pogleda me, mi reče FRRR, jaz jo ogovorim, zamijavka, potem skoči na umivalnik in pride podrgnit nos ob mojega (medtem ko jaz sedim na wcju).

V kuhinji ima pod mizo naštimani 2 raztegljivi vrvici z obeskoma. Stol je zraven, ona pa sedi na stolu in kuka dol k nogam stola, proti tlem. Pri tem se je tako zelo nagibala, da je naredila preval nazaj, ona pa kot da ni nič, se špila dalje. Včasih se ji lahko samo smejim. Včasih pa se samo za glavo prijemljem in gledam stran.  :o

A PRO POS: Pici je živela 3 mesece zunaj med kopico mačk, zasušeno posrana po zadnjih tačkah, polna notranjih&zunanjih zajedalcev in s samo 700g (torej shirana do kosti). Zdaj je samo notranja 4-kilska babura in ven jo absolutno več ne mika. Pa tudi, če bi jo, je ne spustim med zvileče gume avtov, hinavske sosede in ostale zajedalce. Saj ti tudi ne ješ vsak dan pice in palačink, kajne? In nisi vsak dan do 2h zjutraj zunaj? Saj pride z odraslostjo tudi odgovornost in zavedanje, kaj je RESNIČNO dobro za mačko.

Tsiti primer je mil.
Enkrat mi je zapičil kremplje v komolce (ne sprobavajte doma ;D). Res boleča izkušnja.



Jeca

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 03 Maj 2010, 19:19:12
Ne vem, če sem že prav poimensko napsiala, ampak moja mačka je štor.  8) In to velik. Ravno prej se je emd divjanjem zabila v vrata kopalnice (ki so bila seveda na stežaj odprta, kot vedno), pridem iz sobe, da pogledam, če je vse v redu z njo, ona pa me presenečeno in pripravljeno na nov podvig opazuje iz klopce v kuhinji ... Ne, njej ničesar ne pride do živega.  :o

Me je pa čakalo neljubo presenečenje zjutraj, 2 lončnici na tleh, medtem ko je eno že kak mesec nazaj vrgla po tleh ... moja mati je navdse srečna, kadar pride in vidi, kako so njeni "kaktusi" vsakič bolj pogriženi in jih je vsakič manj.  :D

Najraje ima seveda gumice za lase, plastične ali kovinske pokrovčke, zamaške ... redno meče z mize vse, in to v delčku sekunde. Zadnjič nekaj kuham, se obrnem, rečem "N" (od besedice "ne"), ko je že nase zvrnila lonček s pisali z mize.  ::)

Da o tem, kako rada mi skače med noge, ko hodim, pa direkt pred nogo, da jo dobesedno pohodim (in se ob tem še skoraj zvrnem), kako mi objema nogo, niti ne govorim.  ;D


Hahaha, zanimivo, saj moja muca tudi to vse počne. Kar bojim se premeknit iz ene sobe v drugo, ker vem, da me nekje čaka pripravljena da "naskoči" mojo nogo. Divja pa tudi nenormalno in ja- se tut učasih zabije v vrata... pol pa pride je pa usa priliznjena..
Zvečer je najbolj, ko jo pokličem in pride i mi začne mahat z repom in takoj vem kaj me čaka... grozen napad na mojo  roko ali nogo  ;D No ja, kaj čmo.. še zmer je moja muca  :D


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #44 : 03 Maj 2010, 19:25:14
Hihi, pa kaj še ne veste, muce niso prav nič čudne, mi vsi drugi smo.  ;D  Vsaj moje so trdno prepričane v to.  :P


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #45 : 12 Maj 2010, 01:10:09
Oni dan sekam domač peteršilj, pa mi ga kar z mize ukrade in ga začne žvečit  ::) Potem gre pa na (tud domačo) rabarbaro, jo nekaj časa ovohava in začne grizt ... Prinesem domov novo lončnico, ovohava liste in ham ugrizne (rožo odnesem v sobo, kamor načeloma nima vstopa), tako da se sprašujem, ali je moja muca usekana na zeleno ali pač želi postati vsejedka.  :o



Jeca

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 12 Maj 2010, 10:10:41
Moja pa, če kaj berem robove listov začne jesti :D


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #47 : 13 Maj 2010, 11:41:30
Moja pa, če kaj berem robove listov začne jesti :D

Moja tudi!  :o Vse prevoha in v vse zagrize. Kar začne malo grizljati - je kot mali pes, ki mu rastejo zobje - s tem, da je gospodičnica stara 1 leto (no, ta mesec je bila).



Jeca

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 13 Maj 2010, 23:36:20
Moja tudi!  :o Vse prevoha in v vse zagrize. Kar začne malo grizljati - je kot mali pes, ki mu rastejo zobje - s tem, da je gospodičnica stara 1 leto (no, ta mesec je bila).

Moja bo kmalu 2 leti (avgusta). Zdaj se mi nastavlja pred ekran :D , prej je pa kabel (ni priključen) grizla. >:D Cel hudičk :D


Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #49 : 18 Maj 2010, 12:32:12
Ne vem, če sem to povedala, ampak moje imajo navado, da kadar stvari niso po njihovem, recimo je nekaj v stanovanju spremenjeno ali pa nimajo hrane v posodi, pridejo not, nato hočejo takoj spet ven in malo zatem pridejo ponovno not in ponovijo svoje gibanje od prej, kot da pričakujejo, da bodo se stvari nekako resetirale na prejšnje stanje.  ;D In to se potem nekajkrat ponovi...

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #50 : 18 Maj 2010, 15:23:29
Ne vem, če sem to povedala, ampak moje imajo navado, da kadar stvari niso po njihovem, recimo je nekaj v stanovanju spremenjeno ali pa nimajo hrane v posodi, pridejo not, nato hočejo takoj spet ven in malo zatem pridejo ponovno not in ponovijo svoje gibanje od prej, kot da pričakujejo, da bodo se stvari nekako resetirale na prejšnje stanje.  ;D In to se potem nekajkrat ponovi...

Če lih nočete postat suženj svoji mački in če imate to možnost, ji nastavite loputo, pa naj se šeta po mili volji.



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 26 Maj 2010, 11:29:35
Če lih nočete postat suženj svoji mački in če imate to možnost, ji nastavite loputo, pa naj se šeta po mili volji.

Sicer dobra ideja, ampak naša vrata so steklena balkonska. :) In tudi je treba upoštevat, da lahko skoz luputo še tuje mačke vstopijo...

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #52 : 30 Maj 2010, 10:50:13
Datelj: In tudi je treba upoštevat, da lahko skoz luputo še tuje mačke vstopijo...

 :P Dvomim, da bi si upale - mačke le niso tako pogumne, da bi prostovoljno hodile po tujih bajtah (do posode za hrano že, ampak nekaj notri pa gotovo ne), sicer sem pa ziher, da bi jih vaša takoj pregnala.  ;D

Pol ste pa obsojeni na vratarstvo vašega visočanstva.  ;D



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #53 : 31 Maj 2010, 12:41:06
Saj se dobijo vratca na senzor. Torej taka, ki se odprejo samo veličanstvu, ki nosi ovratnico s senzorjem, ostalim pa ne  ;)


delfinčika

  • Gost
Odgovori #54 : 01 Junij 2010, 15:54:19
Oni dan sekam domač peteršilj, pa mi ga kar z mize ukrade in ga začne žvečit  ::) Potem gre pa na (tud domačo) rabarbaro, jo nekaj časa ovohava in začne grizt ... Prinesem domov novo lončnico, ovohava liste in ham ugrizne (rožo odnesem v sobo, kamor načeloma nima vstopa), tako da se sprašujem, ali je moja muca usekana na zeleno ali pač želi postati vsejedka.  :o

Moj ne mara salame, jetrc,... oz. ne mara tistega, kar ponavadi mačke obožujejo.
On bo jedu zeleno pa pika  ::) :P.

(Peteršilj, včasih ceo korernje je že kradel)



Datelj

  • *
    • Prispevkov: 395
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 05 Junij 2010, 10:40:12
Fitzgerald:  :D tuje mačke so ŽE hodile po naši bajti...po balkonu pa sploh, mačkam navkljub (naše pač zgleda niso neke pretepačice in še precej bolj drobne so od večine zalitih vaških mačk). Odkar imamo psa in je ob lepem vremenu malo več zunaj, se nas tuje mačke izogibajo.

In še o mačjem pogumu in tujih stanovanjih, to sploh ni prvič: ko sem živela v Mariboru v stanovanju, so se mi vsakokrat, ko sem imela odprta vrata za zračenje (stara stanovanjska hiša, stanovanje v pritličju), prišetale not tri črne sosedove mačke, prečekirale vso stanovanje in šle nato lepo gosposko ven. Je zgledalo, kot da duhove preganjajo, pa sem jih pustila. :P Ko sem živela v Hočah, pa prav tako - čim smo imeli odprta vrata ali okno v pritličju (ki je bilo res nizko), smo imeli not enega ali drugega sosedovega mačka. In eden se sploh nagnat ni pustil, si moral gospoda lepo prijet in nesti ven.

Mogoče imam pa samo jaz to srečo, da na take mačke naletim.  :D

Yo: dobra zadeva, sem že razmišljala, pa mi nekako ne sede, da bi mačkam dala ovratnico gor, se bojim, da bi se kje na kakem drevesu ali grmu zataknile.

The mantra of the puppy owner: we'll all live through this. We'll all live through this. We'll all live through this.
The mantra of the puppy: NO!

- Sue Ailsby


Loty.

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
  • Moja kratkonoga lepotička.<3
Odgovori #56 : 21 Avgust 2010, 00:35:06
Malo se podrgne ob mojo brado in me "ugrizne" vanjo, pa v roko pa ... Nikoli se mi ne pozna niti pikica, nikoli ne praska, niti ni to grizenje kot "daj mi mir", ker če mu ne bi pasalo ležat pri meni bi šel pač kam drugam. Tako pa samo čaka, da se jaz vsedem na kavč je v trenutku pri meni in izvaja te svoje "fore". Ubistvu mi ni moteče me pa zanima, če kdo ve zakaj to počne oz. kaj naj bi to njegovo grickanje pomenilo.

 
Meni prav to dela moja muca. (:
Ko jo imam pri sebi v naročju, me hoče v nos narahlo ugriznit.. Ali pa v roko.. Se ji raje prej umaknem, ker me malo zaboli, če ji pa že uspe, se mi pa nič ne pozna.

In nemara nobenega surovega mesa, nobene salame, nič! Nimam pojma zakaj. Je samo konzervo in konzervo.

''Dogs are miracles with paws.  ''


PravaBiBa

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 22 Avgust 2010, 14:04:53
mačkonka iz tele zgodbe
http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=9448.0
 ima čudno navado...


vse mačke (ok večina) plezajo na drevesa, če imajo možnost..tale gre samo na eno drevo in sicer je to 35 let stara češnja, ki ima prislonjeno težko kovinsko lestev(je tam že 20 let in je ne umikamo)....no, tale mačkonka zleze samo na to drevo in sicer po lestvi, hecno je, da gre tudi dol po lestvi....na ostala drevesa ne pleza.....


imeli pa smo dolgo nazaj mačkona, katerega najljubša hrana poleg surovega mesa je bil KUHAN STROČJI FIŽOL....ubijal bi zanj.......kakšne salame iz sendviča...pozabi...sveže skuhan fižol nam je kradel iz pulta  >:D



Fitzgerald

  • *
    • Prispevkov: 331
    • Točke: 1
Odgovori #58 : 26 Avgust 2010, 22:40:44
Moja pa je spremenila svoje čudne navade in zdaj namesto, da bi kako stvar pogrizla in pojedla, se raje igra z njo do onemoglosti.

Tudi, ko dobi konzervo, je pol hrane zunaj, ker madam s tačko zajamejo meso in potem s tačke dol poližejo.  ::) svoj čas je jedla palačinko, zdaj se samo še igra z njo. Še vedno pa je mahjnjena na KRUH! Je zadnjič mama prišla na obisk in je pustila kruh v VREČKI zunaj, pride nazaj v kuhinjo, kruh na tleh in cel obrgrižen  :o Je bila povsem šokirana, jaz pa sem se samo smejala, ker sem navajena, da mi vse zmeče dol s pulta - kaj, če je pa tako zabavno!  :P ;D :D



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 01 December 2010, 09:40:14
Da ne odpiram nove teme. Moj mačkon non-stop mijavka. Ko je zadovoljen, ko kaj hoče, ko mu kaj ni prav, kar tako...ves čas!  ::) Še med spanjem, kadar je na moji postelji...
Je imel še kdo podobno situacijo, kako ga odvadit? Zdravstveni problemi so izključeni, pač je zgovoren maček. Kupila sem si tudi kliker in določena vedenja nagrajujem, samo tu ne gre...
Poleg tega blazno rad koplje po rožah v dnevni sobi; povezuje to z mačjim wc-jem? Sicer ga takoj odženem, a to vzame kot igro ??? Obožuje tudi zavese in napadanje rok  ::)
Z idejami na plan, prosim  ;D