Ovratnice Hundegwand

Li Mei · 12674

aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #30 : 28 Maj 2011, 22:56:16
Delfinčka, saj glih med tema dvema zbiram. Samo una prva mi je vseeno nekolko lepša,škoda da ni na tem modrem odtenku .


delfinčika

  • Gost
Odgovori #31 : 29 Maj 2011, 13:27:59
Aska, ja sem šele po objavi posta opazila :-[

Ja, ja menso zelo lušne :-*
Ampak trenutno bi lahko nabavla samo eno :(

Mogoče, ampak res velik mogoče bi se lahko kdaj zmenili za skupno naročilo, če bi znesek znesel nad 100, še poštnine ne bi bilo treba plačat :)
Ampak jaz začetek tega mesca ne bi mogla, neke v sredini bi bilo že lažje :)

Lp, Manca



delfinčika

  • Gost
Odgovori #32 : 03 Junij 2011, 21:12:51
Hoj, cantante kaj zdaj? boste kaj naročili?



_anita_

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 18 Julij 2011, 20:40:48
hej...mene pa zanima,k tud nimam pojma o nemščini ::),če se te ovratnice sploh da naročat v Slovenijo,k na spletni strani k naročaš pod izbiro države ne morš dat Slovenija???k mamo namen naročit kar ene par ovratnic,pa se nam je zdj zataknilo pri naročilu,najbrž zaradi preslabega poznavanja nemščine :D...bi bla res vesela če bi mi znal kdo pomagat kako jih naročit,k so res ful luškane :)....hvala za pomoč :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #34 : 24 Julij 2011, 10:27:48
hej...mene pa zanima,k tud nimam pojma o nemščini ::),če se te ovratnice sploh da naročat v Slovenijo,k na spletni strani k naročaš pod izbiro države ne morš dat Slovenija???k mamo namen naročit kar ene par ovratnic,pa se nam je zdj zataknilo pri naročilu,najbrž zaradi preslabega poznavanja nemščine :D...bi bla res vesela če bi mi znal kdo pomagat kako jih naročit,k so res ful luškane :)....hvala za pomoč :)
Da se jih naročiti tudi v Slovenijo :)