Naturapet Innova EVO

Ron**Kala · 3182

Ron**Kala

• *
    • Točke: 0
: 30 November 2009, 17:10:42
No nisem zasledila da bi bila na forumu že tema te hrane,zato sem jo na novo odprla. ;D
Zanima me če se to hrano dobi v Slovenij,saj nisem še zasledila da bi jo kje prodajali. :P
Zanima pa me še kakše izkušnje imete s to hrano in kakšna je cena.
Posebej mi je všeč da imajo za rezlične velikost psov :D :) :P :-9

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!

Urška

• *
    • Točke: 10
Odgovori #1 : 30 November 2009, 17:21:44
Ne, ne uvažajo v EU.

Ron**Kala

• *
Odgovori #2 : 30 November 2009, 17:35:10
o kakšna škoda :-\Sem si pa mislila da bi lahko to hrano naročila iz katere druge države,ampak Amerika je pa res malo pre daleč. ::)

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!

Urška

• *
    • Točke: 10
Odgovori #3 : 17 Maj 2010, 02:19:56
Podatek, ki me je šokiral, zato ga objavljam še tule... Podjetje Natura Pet Products, ki proizvaja Innovo, EVO in še nekaj znamk, ni več v privatnih rokah. Kupil jih je koncern P&G.  :-X

NoXika

• *
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #4 : 17 Maj 2010, 08:36:51
Podatek, ki me je šokiral, zato ga objavljam še tule... Podjetje Natura Pet Products, ki proizvaja Innovo, EVO in še nekaj znamk, ni več v privatnih rokah. Kupil jih je koncern P&G.  :-X

to pa nemore bit nč dobrga potem  :-X :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!

Ron**Kala

• *
Odgovori #5 : 17 Maj 2010, 14:58:28
Pa ne no  :( ::)
a morajo P&G prav vse pokupit al kaj ??
Potem s to hrano ne bo nič :-\