Restavracije in psi

ninci · 35531

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #30 : 18 Julij 2006, 11:52:40
Tudi pri Mari, Kamnik pod krimom je v redu, na vrtu ti postrežejo tudi če imaš psa s seboj. So zelo prijazni.
A to je še odprto? Nisem vedela....  :-X

Ko smo ravno že na teh koncih.
Na vrtu (odprta terasa) imaš lahko s seboj psa tudi v brunarici pri Podpeškem jezeru in v lokalu Mostiščar (pri Mercatorju v Podpeči). Povsod sem bila vedno prijazno sprejeta. Vendar nimajo nikjer posod z vodo, tako da je pametno imeti svoje.


mark

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 1
Odgovori #31 : 18 Julij 2006, 14:33:09
Mi smo bli pred leti pri čadu na vrtu s psi in še ni bilo problema  :-\.
Očitno gredo stvari s slabega na slabše  >:(

Ja v redu ampak mogoče nimate velikega psa kot je moja doga. Sem bil čudno pogledan, kaj s tem na vrt?



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #32 : 18 Julij 2006, 15:10:38
Ja v redu ampak mogoče nimate velikega psa kot je moja doga. Sem bil čudno pogledan, kaj s tem na vrt?
nimamo takoo  ::) velikeg a, jih imamo pa velikooo ;)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #33 : 18 Julij 2006, 15:19:35
 ;D ;D Mi smo hoteli enkrat k Jovotu čez gostilno na njihov ograjen vrt, takrat samo z Smartom. Črt gre vprašat če lahko in reče z kako velikim psom. Pa Črt pokaže tam nekje pri kolenu, pa je človek mislil, da se tam pač konča glava ::) torej, da imamo kakšnega pudlja, kokra ali kaj takega ::) ko ga je videl pa je rekel samo " A tako velikega?? ??? :o" in mu je bilo potem zelo žal, da je vstop sploh dovolil, sicer je smart cel čas brez problema spal pod mizo ampak natakar se nas je tako izogial in hodil naokrog okoli mize, da bi si skoraj mogli sami postrežt.
Torej... nikoli ne lažite o velikosti svojega psa, da ne bo kakšnega natakarja kap :P

Brez problema so nas na vrtu z obema sprejeli tudi v špagetariji Buf v Kranju ( trgovski center Supernova).



Lp nina



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #34 : 18 Julij 2006, 15:41:59
No... nebi se dalo rečti da sem lagal o velikosti psa :D

Jaz sem pokazal plečno višino... on pa je mislil da kažem celotno višino :D

Lp, Črt



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 19 Julij 2006, 16:43:01
Mi imamo dobre izkušnje s pizzerio Jurman, Blef barom, Svetilnikom (Župančičeva jama), Che barom, Metelkovo  :P , KUD-om France Prešeren, Sombrero (Fužine), še kaj bi se našlo.


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #36 : 20 Julij 2006, 07:15:33
kaj pa kje v Celju? ima kdo tukaj kaj izkušenj ali vsaj v bližini Celja?


Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #37 : 26 Julij 2006, 20:40:36
V restavraciji Tunel v Lj tudi ne delajo problemov glede psov.

lp vid



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #38 : 26 Julij 2006, 21:14:56
OK še moj popis (pasma: novofundlandec  ;) ::) plečna višina 75 cm, 70 kg, dolga črna dlaka, popolno zobovje in dolg jezik  ::) 8) ;) ;) ;D)

Sredi zime sem bila v Kamniku v Ideji z Neonom. Seveda notri. Kelnar je še pohvalil njegovo visokost in mirno postregel ter se pobijal čez psa da je le lahko iztegnjen ležal čez cel prehod  :-[ ::) (bolj majhen kafič in majhne mizice da se njufek pač ne stlači spodaj :)

Potem Kamniška obvoznica Atrium cafe in Fotana pa Orhideja. V slednjem smo dobili celo kepico sladoleda ker mamo takooo lepega psa  ::)

Na Morju smo bili na Murterju in kar ne morem prehvalit kafiča ob dvižnem mostu na kopnem in picerije ob mostu na otoku. Vedno so sami ponudili vodo  :-* :-* In nikoli ne bom pozabila gospe iz menjalnice od prvem kafiču...se mi je skoraj zjokala ob Neonu da tako lepega in urejenega psa pa še ni videla  ;D 8) 8) :) Dejansko se ne spomnim vseh kafičev kjer smo bili so pa posvsod bili zelo prijazni z nami

Šibenik: Kavarna pri kavarni...iz ene so nas vrgli češ da jim bomo zmanjšali promet V drugi so nas z navdušenjem sprejeli...privabli smo pa še par folka ki so se seveda morali ustavit ob tako lepem medvedu  ::) V malih kavarnicah v starem delu mesta so pa večinoma vsi prijazni. Sicer ni bilo kakih vodnih ponudb nikjer pa niso komplicirali ali hodili naokrog.

Smo pa bili povsod razen v Ideji zunaj. Kako bi bilo če bi šli noter ne vem.

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #39 : 19 November 2006, 22:04:18
Mogoče kdo pozna kakšno restavracijo, kjer so psi dovoljeni (ne le na vrtu), kjer je možno jesti na bone? Po možnosti za Bežigradom ::)



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #40 : 19 November 2006, 22:54:19
Pizzeria Gregorino. Na vrtu so bili itak navajeni na mojo Spelo, notri sem pa tudi ze videla pse, res pa da ob urah, ko ni neke hude guzve). Ampak za vsak slucaj pejdi prej enkrat brez psa vprasat ...
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #41 : 20 November 2006, 00:05:36
Tudi v Foculusu dovolijo pse (ni pa ravno Bezigrad ;))

battito animale


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #42 : 29 November 2006, 18:45:15
No če kdo pozna Viki burger v Črnem kalu...Psi so dovoljeni in so vedno veseli ko pridemo tja z Bugzom:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #43 : 29 November 2006, 21:56:40
No če kdo pozna Viki burger v Črnem kalu...Psi so dovoljeni in so vedno veseli ko pridemo tja z Bugzom:)

A tega kdo ne pozna :o Vsak, ki se je vsak enkrat peljal na primorsko ve kje je Viki burger :P 8)

Lp nina



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #44 : 29 November 2006, 22:06:09
Noter ali zunaj?

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #45 : 29 November 2006, 22:11:59
Mi smo bli 1 krat noter drugače zunaj pa se niti noter niso nič bunli:)

ja Viki burger je pa itk zakon...mislim takih hamburgerjev ne dobiš nikjer:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #46 : 29 November 2006, 22:31:42
Hvala. To je treba vedet ;)

Tudi vegetarjanski so super!  :P

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #47 : 29 November 2006, 22:43:24
hehe....js sicer nisem lih za zelenjavo....ampak verjamem na besedo da so dobri:)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #48 : 30 November 2006, 09:24:51
Zmeraj ko je Sany z mano in se gre nekam jest, jo vzamem sabo noter in prašam če je kaj narobe, če gre noter in potem v isti sapi povem, da je zelo pridna in čista-kar je tudi res. In še nikjer mi niso rekli da mora iti ven(pa gremo res velikokrat kam jest ko je ona zraven), ker je prava osvajalka s svojimi modrimi učki ;D Če pa ne bi pustili da je pri meni pa tudi jaz ne bi jedla tam, ker je toliko restavracij kjer je zaželjena oz. kjer so vsi pesjančki zaželeni ;D ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #49 : 02 Januar 2007, 19:45:04
vprašala bi (če morda kdo ve) ali so psi dovoljeni v restavraciji na Šmarni gori?

če pa je blo tole že omenjeno, se pa opravičujem...



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #50 : 02 Januar 2007, 20:11:00
če se prav spomnim je tabla ˝počakal bom zunaj˝. nisem pa prepričana.

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #51 : 02 Januar 2007, 20:42:21
Aho!
No mogoče se bo slišalo da hvalim samo sebe, ampak saj ni važno. :-[ V glavnem pri nas na naši turistični kmetiji, v Soči( dolina Trente, če kdo mogoče ne ve). So vsi psi zelo dobrodošli in če le imam možnost in seveda če lastniki dovolijo vse te pesjane tudi prečoham. :) Edini pogoj pa je da če ne kuža ne mara psov da je pod kontrolo. Saj se mi je že zgodilo da so lastniki zagotavljali da ima kuža zelo rad mucke in mi je je potem skoraj raztrgal mucka. Je pa tudi res da se naše mačke prav nič ne bojijo psov pa naj je doga ali čivava, pa naj še tako renči se mu bodo mački prilizovali, včasih prav uživajoda nervirajo psa. >:D

Glede hrane pa je tako da je pretežno domača (saj smo kmetija, in tudi ni ne vem kakšna izbira hrane saj smo zakonsko omejeni, tako da je na dan lahko v ponudbi največ 5 jedi). Naša specialiteta pa je postrv z ovčjim sirom, nekateri že vedo kakšna je drugi pa boste zvedeli če nas obiščete.

p.s pozimi imamo zaprto
p.s.s pa se res sliši samohvalno :-[

Lp
Ana


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #52 : 02 Januar 2007, 20:49:54
Am eno vprašanje... a je število psov kaj omejeno?  ;D Sprašujem zaradi Tega
... tudi z dolino Trente bi bili zadovoljni ;)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #53 : 02 Januar 2007, 20:54:49
p.s.s pa se res sliši samohvalno :-[
Glede na to, da sprejemate pse sploh ni važno!  :o Si me pa s tole postrvjo z ovčjim sirom čisto navdušila!  :o Po moje bo oče dol padel ko mu bom povedala....  ::) Ni 2x za reči, da se ob ponovnem odprtju prikažemo.  :P Imate kakšno spletno stran ali pa če poveš točen naslov, da se ve kje vas najti?


Lp,
Mojca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #54 : 02 Januar 2007, 20:58:12
Glede na to, da sprejemate pse sploh ni važno!  :o Si me pa s tole postrvjo z ovčjim sirom čisto navdušila!  :o Po moje bo oče dol padel ko mu bom povedala....  ::) Ni 2x za reči, da se ob ponovnem odprtju prikažemo.  :P Imate kakšno spletno stran ali pa če poveš točen naslov, da se ve kje vas najti?


Lp,
Mojca

c c c  to bi pa lahko vedela ;D Turistična kmetija Jelinčič, Soča 50. Ana zadnjič me je Črt nagovarjal, da koledar dostavimo osebno in se ustavimo na kosilu,glede na to, da ste zaprti še dobro, da nismo šli, čeprav verjamem, da ne bi odšli lačni;)... bomo počakali na pomlad ;)

Ribica_Tina... mislim, da je na Šmarni res tako kot pravi Irenchy... počakal bom zunaj :-\

Lp nina




scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #55 : 02 Januar 2007, 21:01:46
c c c  to bi pa lahko vedela ;D Turistična kmetija Jelinčič, Soča 50.
:-[ :-[ Se posipam s pepelom.  :-[
Hvala Nina!  :o :-*


Lp,
M


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #56 : 02 Januar 2007, 21:10:07
Aho!
Ninci: Glede števila psov ne bi bilo problem, problem bi nastal edino pri tem da imamo mi samo sobe in glede na to da so samo štiri osebe, bi jim naprimer dali 2 sobi ampak vseeno misli da bi bili kar na tesnem saj 2 psa v sobi še kar gre da se lahko normalno premikaš. Glede mojih pa tudi ne bi bil problem, ker se držim načela da kadar imamo odprto imam pse po kontrolo in jih peljem ven na povodcu, ker Runo ni ravno zadovoljen s tem da se kak tuj pes sprehajaja po njegovem dvorišču. Seveda čo so primirno predstavljeni ni problem ampak rajši ne reskiram.

Scythe: Ni problem vi se kar oglasite( odpremo aprila in smo odprti do konc semptembra), pa glej da pripelješ Astorja sabo. :)
 naslov ti je že Ninci povedala, drugače pa smo na spletni strani www.sloveniaholidays.com pod turistične kmetije. Če ne boš mogla dobiti sporoči.

Ninci: Prav zagotovo ne bi šli lačni nekaj bi se že našlo, čeprav ne postrvi s ovčjim sirom, ker jih trenutno v bazenu nimamo.
Ko pridete pa si boš lahko postrv ujela sama če boš hotela, pa ti Scythe tudi. ;)

Lp
Ana


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #57 : 02 Januar 2007, 21:15:17
Ana - jaz pa ribolov... hmmmm.  :-[ No ja, poizkusiti ni greh.  ;D Seveda, da pride Astor zraven. Kaj si sploh lahko zaželimo boljšega kot dober izlet v lepi pokrajini z dobro hrano.  8)


Lp,
Mojca


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #58 : 02 Januar 2007, 21:16:25
kala,runo,bela, vas bom še jaz pohvalila.

Ko smo se vračali iz aussie srečanja, smo se oglasili še na turistični kmetiji Jelinčič. Vsi psi so ležali zraven mize, nekateri pod njo... ne vem pa točno koliko jih je bilo - kar nekaj. Hrana je bila pa odlična. Sicer nisem neka ljubiteljica ribjih jedi, ampak postrv z ovčjim sirom je pa resnično enkratna! Kdor gre tja, mora obvezno poskusit!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #59 : 02 Januar 2007, 21:24:00
Aho!
Tina, hvala :-*, če se prav spomnim je bilo psov 7, mi je bilo pa najbolj smešno ko sem vas mogla iti povabit noter ker si niste upali napraj s toliko pesjani, tisti dan je padal dež kolikor je mogel. in predstavljajte si kako so vedrili pred vrati in si niso upali naprej :) ampak ko sem odprla vrata in jih povabla naprej so si vsi oddahnili ko sem jim rekla da lahko grejo psi tudi noter. Saj Martina je vedela da so psi pri nas dobrodošli ampak mislim da je bila tisti čas še pri avtu.

Mojca: Saj lovila jih boš v bazenu z ribiško mrežo in mislim da ne bo problem, je pa res da kolikor veliko boš ujela tako veliko boš dobila na krožnik ;)

Lp
Ana