Restavracije in psi

ninci · 35540

Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #60 : 03 Januar 2007, 20:06:57
Jp, res je...Šmarna gora ni za pasjeljubce :-\



danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #61 : 18 Februar 2007, 15:43:41
V našem koncu je napis kužki dobrodošli v:
-Apropos bar (Gadafi center Bled)
-Jazz bar (Bled, blizu izvoza za Zasip)
-Back - George Best's irish pub (Bled, pod gradom)
Za zgoraj omenjene velja vstop tako na terasah kot za noter, nisem pa še imela problemov niti v:
-Rock bar
-Latino (Gadafi)
-Aško (Gadafi)
vse na Bledu - več ali manj nimajo nikjer nič proti, če je pes vzgojen, niti zaradi velikosti pa je moj zares oooooogromen ;)

Potem pa še v Radovljici Akademija, pa doslej sva bila z Dantejem v
-Kafeteriji na terasi
-Pubu (terasa),
-Mexu (terasa),
-Lipi (terasa) in
-Copocabani(sem psi sicer ne smejo noter, drugače pa ni problema)

Plus si zaslužijo tudi:
-Picerija Gala Lesce - za zunaj ni panike, prav tako zunaj tudi strežejo hrano (videla sem pa tudi že čisto majhno kepico, kar noter, pri lastnici v naročju)
-Jur na železniški postaji v Lescah
-Teater in Domino (Jesenice)
-Flamingo (Blejska dobrava - tam je uradno sicer vstop prepovedan, ampak se da zmenit ;))

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #62 : 18 Februar 2007, 16:38:04
Citiraj
-Picerija Gala Lesce - za zunaj ni panike, prav tako zunaj tudi strežejo hrano (videla sem pa tudi že čisto majhno kepico, kar noter, pri lastnici v naročju)

Jaz sem zadnjič v Gali videla notri bokserja ;)

Pa na terasi Grajske gostilnice (Radovljica) tudi ne komplicirajo nič, če je pes zraven.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #63 : 18 Februar 2007, 16:49:47
Pa na terasi Grajske gostilnice (Radovljica) tudi ne komplicirajo nič, če je pes zraven.

Tudi za notri se da zmenit, če ni ravno največja gužva. Ponavadi sploh za majhne pse ni problema tudi med vikendom, večji pa so lažje sprejemljivi med tednom.

Lp nina



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #64 : 19 Februar 2007, 21:08:32
Psi so dobrodošli tudi v Pizzeriji Pino, ki spada v sklop Hotela Kotnik v Kranjski Gori. Bili smo že dvakrat, tudi obakrat vprašali za vsak slučaj in ni bilo nobenih problemov. Bili smo pa obakrat notri, poleti je deževalo, zdaj pa itak ne moreš biti zunaj.  :) Pice so pa res ene boljših.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Gaby

  • *
    • Prispevkov: 101
    • Točke: 8
Odgovori #65 : 26 Marec 2007, 10:54:36
Psi so dobrodošli tudi v Brunarici ( na Rakitni ) in pa v lokalu Krimček bar, kjer sploh nič ne komentirajo. če prideš s psom notri v lokal. :) ;D


TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #66 : 17 Julij 2007, 14:50:52
Oj!
 En res ogromen plus za gostilno Košir pod Šmarno goro, tam kjer je glavno parkirišče. Zadnjič so imeli naši jedilni sosedi s sabo bernija  :-* . Sicer zunaj, ampak pes je dobrodošel. Gostilna je res super! Hrana je pa prav tako briljantna!  :-*  Mislim, da ne bo nič narobe če dam gor še http://www.nasceni.si/restorani/kosir/
Lp,Tjaša



COSTA

  • *
    • Prispevkov: 309
    • Točke: 0
Odgovori #67 : 17 Julij 2007, 17:43:28
Čaw,

hmmm... ja, glede restavracij ter psov skupaj  ;D je pa tako, zdaj, če že dovolijo psa, je spet odvisno kako velik pes je. Saj sta ninci in Črt napisala situacijo.

Drugače pa še moj prispevek k temi: psi dobrodošli na terasi Mona Liza v Kranju (vsaj moj je bil, res pa, da je bil takrat še manjši),

L.P.P. Špela



cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #68 : 24 Februar 2008, 18:52:36
PSI DOBRODOŠLI

Pizzeria GALA
Pizzeria Gala je pri Radovljici - ob glavni cesti od Jesenic proti Radovljici.

Idilično za kofetkarje: Stan pri medvodah
Čeprav je na vratih nalepka prepovedano za pse, so civiliziranih psov vedno veseli. Vseh velikosti.


V Kašči Mrlačnik na Brezovici pri Ljubljani so me pa tako grdo vn vrgli... da se mi je tako za malo zdelo. Sem jim razložila, da ima psička šive (po operaciji) in da je ne bi rada pustila same v avtu, pa še pozimi je bilo... In da je psička majhna (15kg) in da se jo sploh ne bo opazilo, da bo pod mizo itd... se jih ni dalo prepričat.  :( Štirinajst dni za tem, je pa kolegica našla še gosenico v solati... mislim, da je bilo dovolj.



LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #69 : 24 Februar 2008, 18:58:25
Idilično za kofetkarje: Stan pri medvodah
Čeprav je na vratih nalepka prepovedano za pse, so civiliziranih psov vedno veseli. Vseh velikosti.
Tja jaz velikokrat zahajam,pa ne z Nallom,temveč s sošolkami. :-[ In enkrat je imel eden notri ZP pa niso nič rekli,za zunaj pa sploh nikoli ni še bilo problemov. :)

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #70 : 20 Maj 2008, 14:16:21
Ana a vi ste ze odprti? Bi prisli kdaj na kaksen obisk pa na kaksno posrtv u mojo zverco? ;)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #71 : 20 Maj 2008, 14:42:49
Aho!

Jp smo odprti samo sedaj še ta teden in naslednji smo med tednom zaposleni s taborom, med vikendom pa ni problem. Edino ta vikend sem jaz bolj na tesnem posebno v soboto, ko pride predsednik  v Sočo, ko je ena obletnica ( neki vojaškega) in sem zadolžena za fotkanje, ko nečakinje nastopajo ;)

Lp
Ana


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #72 : 23 Maj 2008, 13:38:52
Če boste kaj v Bohinju hodili okoli, je v Srednji vasi zelo dobra gostilna Rupa, kjer je lahko pes zunaj ali notri. Ne komplicirajo, sami imajo tudi eno prikupno škotsko ovčarko.
Pa še hrana je odlična, v tem času tudi sveže ribe.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 24 Maj 2008, 22:10:40
V Bohinjski Bistrici je prijetna picerija - restavracija Zoisov grad. Mi smo bili pred kratkim tam in čisto nič ne komplicirajo, če prideš s psom na teraso. Imajo pa odlične pice in lignje ;D.

V Rupi smo tudi že bili. Naj dodam, da imajo tam božansko jurčkovo juho.

LP



Westy_ka

  • *
    • Prispevkov: 805
    • Točke: 1
Odgovori #74 : 02 November 2012, 10:03:56
Obujam to temo, ker prihaja zima in ne bo več tako fino sedeti zunaj, ko se gre na kosilo :)

Mene s psom vedno zelo prijazno sprejmejo v mehiško restavracijo Hombre na Gerbičevi v Ljubljani. Sicer je malo tudi odvisno od tega na katerega kelnarja naletiš, ampak jaz zaenkrat še nisem imela težav, pravzaprav so nad pobritim Lesijem bili zelo navdušeni.



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #75 : 02 November 2012, 11:13:37
Tudi v Cantini Mexicani v centru so psi dobrodošli.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Irmica

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
  • Kakršen gospodar, takšen pes.
Odgovori #76 : 10 November 2012, 12:40:27
v Dolu pri Ljubljani, je ena zlo super slaščičarna z velikim balkonom zunaj, s skromnim travnikom in z lesenimi mizicami pri travi, in tudi super je da je vse ograjeno, imajo senco, mojemu kužku so dali vodo in četrtino kepice sladoleda, tako da se ni zmrdoval, da ni nič dobil hehe... Res je fantastična mala slaščičarna!

-Pes je edina stvar na svetu, ki te ljubi bolj kot ljubiš samega sebe


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #77 : 11 November 2012, 18:44:48
v Dolu pri Ljubljani, je ena zlo super slaščičarna z velikim balkonom zunaj, s skromnim travnikom in z lesenimi mizicami pri travi, in tudi super je da je vse ograjeno, imajo senco, mojemu kužku so dali vodo in četrtino kepice sladoleda, tako da se ni zmrdoval, da ni nič dobil hehe... Res je fantastična mala slaščičarna!

Katera to? :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


AslanTheAlabai

  • *
    • Prispevkov: 77
    • Točke: 0
  • R.I.P. AslanTheAlabai❤. Welcome TajTheAkita
Odgovori #78 : 15 September 2016, 15:43:12
Hejlaa!! :D
A lahko malo "oživim" temo? Sicer je res že veliko napisanega, vendar se časi spreminjajo...Ste morda našli še kakšno psem-prijazno gostilno? Ali pa ste morda izvedeli, da (iz nevem kakšnih razlogov-to pišem le kot primer) vstop v nekaterih gostilnah ni več mogoč ??? Js bi predvsem rekla, da je najlepše v planinskih kočah (je fulfull psov, ampak ne bom rekla Velika Planina ker mislim da vsi vemo, kolk je pa tm več psov kot ljudi ;)...)  :) Sprejem je zelo lep, nobena koča (kolikor jaz vem) še ni rekla, da pes pa ne sme biti pred kočo za mizah  8). Za prespat je pa jasno druga zgodba...eni ja eni ne eni v kurilnicah...ampak to je pa potem že druga tema...sem zašla...Torej bi bilo lepo, če bi kdo malo "posodobil" sprejeme v lokalih, prevsem pa v gostilnah (tam več komblicirajo).
Hvala useemm :P

AslanTheAlabai

Vprašanja o srednjeazijcih sprejemam v sporočilih in v temi Srednjeazijski ovčar.