Trije mušketirji (Smart, Rumba in Frajer)

ninci · 75532

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #270 : 28 Julij 2009, 19:07:26
To ti pa zamerim  ::) Kvazi Frajerke si se pa tako branila  8)
Ideja za ime? Frajerka  ;D ;D ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #271 : 28 Julij 2009, 19:11:48
To ti pa zamerim  ::) Kvazi Frajerke si se pa tako branila  8)
Ideja za ime? Frajerka  ;D ;D ;D


Ne ne saj ni ostala :-[ Šla je kraljevat k moji mamic in dobila ime Muza. Ampak takega mačjega mladiča nisem še nikoli srečala in ga najbrž nikoli več ne bom. Mala cele dneve samo išče bližino človeka bi stalno ležala v naročju in preeeedla. Hodi za mami po stanovanju kot pes stalno za petami ::)

Pa da ne bi o tem, da je bil včeraj itak cel hudič, ker smo jo pustili pri babic in ni šla z nami domov ::) Za to smo jo morali it danes že v Lj. prečekirat, da je Tisa preverila če je vse ok in ima za jest in za pit ::)



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #272 : 29 December 2009, 23:42:56
Sem prebrala mal vašo temo... Kok ste luštna druščina, pa frajer ki hodi z vami na sprehode :) res dobr  :o   sem pa brala tud da mal vidm kako so si kj različni zlati prinašalci... iz katere psarne pa je rumba? če ni skrivnost :-[ ;)

pozdrav vsem :-*


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #273 : 30 December 2009, 08:55:31
Rumba ni rodovniška ;)

Drugače pa od kar imamo doma Masskota malega muca, ki je skoraj da kopija najinega Frajerja se je Frajer prelevil v velikega tigra ::) Prve dni ga je s pihanjem opozarjal naj se ne približa preveč, zdaj se je pa že malo skuliral in se že smrčkata, predvsem pa z največjim veseljem oba na skrivaj hodita spat v najino posteljo >:( ::) Mali Mass je pa en tak lušten in fajn muc, pa nikjer nikogar ki bi ga imel.  :-[




Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #274 : 30 December 2009, 09:08:06
Ker lep pogled  :-*

Jaz sem drugac doma povprasala, pa je bil takoj odlocen Ne!  ::)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #275 : 30 December 2009, 11:14:25
a zanimivo, a smart je pa iz psarne hoiker´s?

ful je lepi tale mass!


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #276 : 30 December 2009, 11:43:56
Smart je iz Tohočinske, če se ne motim  ;)



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #277 : 30 December 2009, 16:59:48
joj sem celo zmedo naredila an  :-[ ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #278 : 30 December 2009, 20:00:39
Smart je Cowboy Tohočinski ja  :D Od Hoikerja je pa od Ovcke Cosmo.

No a naredimo raje za Maskota mal reklame :D Super mucek, ki od prvega dne obvlada mačji wc in praskalnik. Psi ga ne motijo, ubistvu prav nasprotno cel čas gleda h kateremu bi se ulegel, da bo bolj toplo (ponavadi je njegova žrtev Rumba). Zdaj se je že malo poredil, tako da je en tak lep super muc, ki se rad crklja v naročju, če pa zanj nimaš časa pa je čisto zadovoljen tudi v kakšni mehki blazini :) Pod ritjo ima preko zadnjih tac belo črto, ki izgleda kot da bi ga nekdo namenoma posprejal z belim sprejem, na smrčku pa črno piko.
Je strastni ljubitelj žogic in ko bo velik bo nogometaš.  8) Zdaj rabi samo še nekoga, kjer bo dobil svoj košček kavča, dobro papico in žogico 8)
Če ne bi vsi naši družinski člani že imeli vsaj po enega mucka bi tudi tale najbrž že našel kakšen dom, tako pa... ga res nimam komu več "podtaknit" :-[

Lp, nina








Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #279 : 30 December 2009, 20:09:13
A da bi pri vas ostal pa ni šans?  :-[



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #280 : 30 December 2009, 21:27:48
kako je lep...


aja ninci, hvala za pojasnila... upam da nism koga kj užalila! sam v tohočinski ne vzrejajo več al kako, morda kaj veš?


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #281 : 30 December 2009, 22:33:41
aja ninci, hvala za pojasnila... upam da nism koga kj užalila! sam v tohočinski ne vzrejajo več al kako, morda kaj veš?

Vzreja, vzreja.. Ne vem ce ima kaj mladih (ima prevec konkurence na bolhi pomoje), ampak vem da ima tistega njegovega "vrhunskega plemenjaka" v oglasih.. Racuna za skok 100 eur  :D :D :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #282 : 30 December 2009, 22:36:39
Zgleda, da bo malo bolj buckast ane? Vsaj na slikcah zgleda, da ima tako bolj okroglo glavo, kot britanke :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #283 : 30 December 2009, 22:42:58
Zgleda, da bo malo bolj buckast ane? Vsaj na slikcah zgleda, da ima tako bolj okroglo glavo, kot britanke :D

Tocno tole sem prejle ugotavljala, ko sem spet doma fotko kazala.. Pa zaenkrat se nic odziva..  :-\

ninci daj zrihtej kaj vec fotk, takih cist pocukranih.. Mogoce mi pa potem uspe.. :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #284 : 04 Januar 2010, 20:46:54
Evo še nekaj slikc v prilogi.
Črt mu pravi Mahurček (križanc med mačkom in dihurčkom, pa ne ker bi smrdel ampak ker zdaj ga vidiš zdaj ga ne vidiš) :D Sploh zvečer ima ponavadi svoje pol urce, ko se zaposli s kakšno polivinilasto vrečko, žogico ali pa namišljenim sovražnikom  :D :D :D


Kot se upam da vidi na slikah spi z jezikom ven, ima krasno črno obrobljene oči in se elegantno skrije med Borove igrače ::) ;D





Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #285 : 05 Januar 2010, 09:10:19
Cuker je :) ...sam nažalost tuki k sem zdaj mačke spijo na mrvi...
za majo bi bil pa lih taprav, ko je pa že navajen na zlatkote :P

...sledi svojim sanjam


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #286 : 05 Januar 2010, 23:28:46
ninci, mogoče veš s katero hrano hranijo nino na nizozemskem oz. če kaj veš kera hrana je gor tud tako kvalitetna?  :-[ vem daj čudno vprašanje  ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #287 : 06 Januar 2010, 08:26:51
ninci, mogoče veš s katero hrano hranijo nino na nizozemskem oz. če kaj veš kera hrana je gor tud tako kvalitetna?  :-[ vem daj čudno vprašanje  ::)

Nino hranijo z Royal Caninon. Brihtina vzrediteljica pa ima svoje pse na BARF-u. Ponudba briktirane hrane je zelo podobna naši ali pa nemški recimo. Jih je pa vsaj pri CC-jih veliko pristašev BARF načina hranjenja.

Gledaš zlatkote na Nizozemskem?? 8)



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #288 : 06 Januar 2010, 10:42:51
uh z zlatkoti nism še tok daleč pršla  ;) en prijatelj kupuje labradorko in mu želim mal svetovat, da ne bo glih kšne najslabše hrane kupoval... bo njegov prvi pes itd...

hvala! bom mal nizozemske psarne pregledala pa vidla kaj še kj hranijo...


aja mogoče ti bom na na zs kj pisala kašne dokumente so vse rabil za prevoz nine na nizozemsk...  :-[

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #289 : 06 Januar 2010, 10:48:18
uh z zlatkoti nism še tok daleč pršla  ;) en prijatelj kupuje labradorko in mu želim mal svetovat, da ne bo glih kšne najslabše hrane kupoval... bo njegov prvi pes itd...

hvala! bom mal nizozemske psarne pregledala pa vidla kaj še kj hranijo...


aja mogoče ti bom na na zs kj pisala kašne dokumente so vse rabil za prevoz nine na nizozemsk...  :-[

lp

Nič samo rodovnik in potni list. Potem pri njih pridejo iz Raad Van Beeher-ja (kinološke zveze) in preverijo če rodovnik štima in je pes res omenjene pasme. Ko to potrdijo ga vpišejo v njihovo rodovno knjigo in to je to.  Pa naju so prosili da je NE čipirava.



Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #290 : 06 Januar 2010, 12:43:44
kaj je pa fora s tem čipiranjem? mislm zakaj sta prosila da je vidva ne?

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #291 : 06 Januar 2010, 12:48:14
kaj je pa fora s tem čipiranjem? mislm zakaj sta prosila da je vidva ne?

lp

Da ni potem problemov s spreminjanem podatkov in vpisaovanjem v njihovo bazo. Ker itak še ni bila cepljena prot steklini ni bili niti še čipirana.
Aja pa potem sem se spomnila, da smo rodovnik poslali naknadno ker do odhoda v novi dom še niso bili izdelani oz. so jih morali popravljati na KZS-ju. Rabi pa eksport, ki ga posebaj naročiš pri KZS-ju.