Preprodajalcem bolnih psov nihče nič ne more

Šapa · 13429


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 09 December 2009, 12:00:04
Ja to sem tudi jaz videla.Res groza :-\Sploh ne morem verjeti kaj se po svetu dogaja oz. v sloveniji

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 09 December 2009, 12:45:08
Jaz sem se  :'( :'( :'( zraven, tako kot se pri vseh takih zadevah. Ko sem vidla tista dva kavalirčka ....  :'( :'(
Tegale Matošo bi pa direkt na G užgala, pa še kakega iz VURSa tud.  >:( >:( Mislim ... kak zakon imamo tle v SLO.  >:( :'(



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 09 December 2009, 12:57:35
Ja ti zakon tle v sloveniji so res škifo >:( >:(
Ja kavalirčki res ''sodijo'' v roke preprodajalcev :(.Vsak preprodajalec ima kavalirčke.Res groza :(

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #4 : 09 December 2009, 13:31:49
Mene je bolj presenetil del prispevka, kjer so govorili o tem, da kaznujejo prostovoljke, ker rešujejo mačke..  ???



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 09 December 2009, 13:34:19
Mene je bolj presenetil del prispevka, kjer so govorili o tem, da kaznujejo prostovoljke, ker rešujejo mačke..  ???

Saj pravim, kake bedaste zakone imamo ... občina ne bo plačala (čeprav so dolžni) in jim niče ne morjo, na fizično osebo (ki dejansko naredi dobro delo) pa se bodo spravili. Ampak, če dobro pomislim, kdo bi sploh prijavil tako osebo?  >:( Je ta človek potem sploh kaj boljši kot kak Matoš?  :(



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #6 : 09 December 2009, 17:13:38
Če kaznujejo tuste, ki pobirajo mačke s ceste, pa naj kaznujejo še tiste, ki kupujejo pri gospodu Matoši. Če ne gre s kaznovanjem njega, mogoče bi šlo s kaznovanjem kupcev, ki "rešujejo" te psičke.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


culto

  • *
    • Prispevkov: 289
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 09 December 2009, 17:19:31
*sara*; razmišljam podobno kot ti...ne razumem, kako je folk še vedno tako naiven in  kupuje pse tako neodgovorno >:(



Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 09 December 2009, 18:29:46
Se strinjam z vama.Eni kupijo psa tudi v pa dnevih,res neodgovorno

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 10 December 2009, 08:24:40
Po kakšnem zakonu se pa prostovoljce kaznuje? A to zaradi preseženega števila živali na gospodinjstvo ali kaj? ???



thoranita

  • *
    • Prispevkov: 296
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 10 December 2009, 08:50:51
Ja, mene tudi to zanima. Drugač pa ne vidim nič slabega v tem, če se človek v dveh dneh odloči za žival, če ima glavo na pravem mestu. Samo naj gre po njo v zavetišče, ne k šteparju. Jaz sem se odločla v enem dnevu - obakrat  :P
Pa nisem naletela še na človeka, ki ima približek pasme, da ne bi rekel: mene papirji pa razstave ne zanimajo ... Pomoje se tu začne osnovni problem, ker ljudje nimajo prave predstave, kaj so rodovniki, čemu so namenjeni, da niso samo znak prestiža in da se psi ne delijo na čistokrvne z/brez rodovnika in mešance. Čeprav, roko na srce, tudi med vzreditelji je ogromno šteparjev, ki jim nihče ne stopi na prste ... Tko da se problem morda začne še pred rodovniki, v samem odnosu države/človeka do psa/mačke. Saj so več zaničevanja vredni tisti, ki živali rešujejo, kot tisti, ki jih zanemarjajo.



Dada

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 10 December 2009, 09:03:14
Prodaja brez računa je stvar davčne inšpekcije.  Kupci, ki so pri njem kupili brez računa, naj podajo prijavo na davčno, pa naj vsaj tam mastno plača.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #12 : 10 December 2009, 09:43:01
Prodaja brez računa je stvar davčne inšpekcije.  Kupci, ki so pri njem kupili brez računa, naj podajo prijavo na davčno, pa naj vsaj tam mastno plača.

Pa tržne tudi ;)
Očitno se pa nihče s tem ne ukvarja.... a ni zanimivo ::).... država lačna denarja... nabijajo prometne kazni... ne vejo kaj vse bi se še izmislili, pa davek na to in ono pa obdavčitve srednjega razreda pa obdavčitve ljudi brez otrok  itd...
Tukaj jim pa denar pod nogami leži pa ga ne poberejo...
ta naša država je ena velika BANANA REPUBLIKA!  FUJ

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #13 : 13 December 2009, 17:32:03
Danes pregledujem oglase! In pregledujem tudi Salomonov oglasnik na internetu.
in kaj opazim???????
TOLO veliko grozo: linki izbrisani, admin

vsekakor je to matošovo delo,  ampak, če to vtipkate v strica googla prinese nekaj novega! tole:
 linki izbrisani, admin
Vse pse (no skoraj vse) napiše na 1 oglas! Mislim, brez besed sem ostala! Pa še na obroke se lahko kupuje, kot TV ali računalnik ali hladilnik. No coment! :'(

(verjetno bodo zaradi oglasa linki kasneje zbrisani, vendar pa tisti ki boste videli, grozno je!)

lp


PS: še tole:
linki izbrisani, admin
in še in še, takšnih psov brez vonja, brez puščanja dlake..... >:(


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #14 : 13 December 2009, 18:47:28
Po kakšnem zakonu se pa prostovoljce kaznuje? A to zaradi preseženega števila živali na gospodinjstvo ali kaj? ???

Ne, bolj zato, ker je najditelj ob najdbi zapuscene zivali dolzan obvestiti pristojno zavetisce. Ce jo vzames v oskrbo, jo pravzaprav ukrades ...  ::) ::) ::) (ja, debilno)
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 15 December 2009, 08:15:28
Aja, pa saj lahko obvestijo zavetišče in se z njimi dogovorijo, da bo žival pri njih v oskrbi? Verjetno prepolna zavetišča nimajo nič proti, ali pač?



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #16 : 27 December 2010, 18:25:09
Še en prispevek o Matoši, ki očitno posluje neovirano naprej:

http://www.napovednik.com/tv6472022_tednik_vps_1955
V Tedniku smo o nezadovoljnih kupcih, ki so pasje mladiče kupovali pri Ivanu Matoši že večkrat poročali. Čeprav mladiče kupuje na pasjih farmah in so pogosto bolni pa zaradi ugodne cene naivnih kupcev kot kaže ne zmanjka. Morda tudi zato, ker lahko psa pri njem kupite tudi brez gotovine. Matoša vas namreč pošlje kar v bližnji Merkur, kjer na obroke kupite blago po njegovi izbiri.



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #17 : 27 December 2010, 18:56:55
Moram gledati!