Hrana za mačke, ki ne barva dlake

rapgirl · 1983

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
: 12 December 2009, 13:52:51
Hej!

Vem, da nekatere hrane za pse obravajo njihovo dlako (npr. bele pse). In me zanima, če je pri mačjih hranah tudi tako, npr. royal caninu ali pa eukanubi? Ker bom kmalu dobila belega mačka, pa ne bi rada, da se mu dlaka obarva. Tako, da vse, ki se malo bolje spoznate na mačje hrane, če mi lahko svetujete. Maček bo pa ves čas v hiši.

hvala za vaše odgovore
lp
maja

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 December 2009, 15:50:42
Živjo! Doma imam mačkona, delno belega (sicer je tigrast  :) ), pa ga hranim z RC in dlaka je lepo bela. Je pa s tem najbrž enako kot pri psih; nekaterim se dlaka obarva, drugim ne. Kaj bi mu pa sicer rada dajala? Katero hrano nameravaš kupovat?  :)



**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 December 2009, 15:53:36
Oh in... pri RC vem, da imajo indoor varianto. To bo najbrž jedel moj, ko bo dopolnil eno leto.  :) Sicer pa... dobiš mladiča? Če je star manj kot 4 mesece, potem bi ti priporočala RC, ker imajo ločeno hrano za mladiče do četrtega meseca, pa potem od 4-12. Tega pri kateri drugi znamki nisem zasledila. Je pa spet vprašanje... če bi želela, da maček kasneje je katere druge brikete; RC so zelo ješči, mogoče boš imela potem probleme z menjavo...



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #3 : 13 December 2009, 11:01:31
V bistvu sem razmišljala med RC, Eukanubo in Hillsom. (wiskas in kitekat in podobno odpadejo!). Bo pa star 3 mesece. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


blob

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 13 December 2009, 12:07:44
mi imamo skoraj v celoti belega mačka in ga hranimo z RC, indoor varjanto. dlaka se mu nikoli ni obarvala, se lepo sveti in je mehka.



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #5 : 13 December 2009, 13:28:45
Zdravo. Jaz imam 3 bele mačke doma, poskusili smo že marsikatero hrano (tudi RC in Eukanubo), pa se jim dlaka ni nikoli obarvala. Še vedno so snežno bele!  :-*


**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 13 December 2009, 16:03:28
Če se odločaš med RC, Hillsom in Eukanubo... potem ti priporočam RC. Hills ni ravno kvaliteten... vsaj za pse ni in zato jaz tudi mačku tega ne kupujem. Enako je z Eukanubo.