Pasja piščal

anana · 29974

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 03 Marec 2012, 19:14:49
hahaha  :D, saj pa res .. kaj če se nekej afnat z piščalkami , flavto naj kupi, pa vsakič eno zašpila za odpoklic :o :D :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #31 : 05 Marec 2012, 15:12:19
Vi se kar zezajte ;D.......................ampak, piščalke pa še zmeraj ne najdem v naših trgovinah; sem danes kar nekaj preklical.
Oblekce, copatki..............za to pa ni problem :o

Glede piskov; enojni: levo, desno ; dvojni: odpoklic ; "sodniški": halt..............boljše down (da ne zgleda kot 41-ga  :-\ )

PS.
Zemfirjeva piščal....................mog oče se Vollenweiderjeva harfa, da je balzam zaokrožen  ;) ; poskusi + pogled na vodo, morje ; paše (pa nisem kakšen novodobni sproščevalec, vrač  ;D )



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #32 : 05 Marec 2012, 15:28:17
zdejle sem ti jo zrihtala  8)
 zs poglej ;D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #33 : 05 Marec 2012, 15:34:41
pidog, Canin sport ima piščalke  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


pidog

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.345
    • Točke: -50
Odgovori #34 : 05 Marec 2012, 16:01:41
Sem že naročil..................imaj o samo eno 6,5cm  :(  Baje da so 9cm boljše obnesejo, ampak za moje piskanje bo tudi ta OK. Damayanti, hvala za info; sem danes preklical dosti lovskih trgovin, pa nič. Sramota!
Macika, hvala ampak iščem drugačno, ne ustrezajo (po videnem na njihovi spletni trgovini).



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #35 : 05 Marec 2012, 16:11:51
 vedno obstaja možnost da jo zgubiš ;D, ali pa da slučajno najdeš še 9 cm pa jo kupiš.
Meni je bila prav za trening in učenje boljša  manjša( sicer enojna), ker je bilo treba s psom laufat pa hitro hodit, in sem jo  ponavadi držala med zobmi.
Z kakšno 9 cm  "fajfo"  mi ne bi bilo  ravno "udobno"  :-[  :D :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


fiola1

  • *
    • Prispevkov: 78
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 06 Februar 2017, 20:05:05
Še kdo uporablja tole stvarco?
In kakšna so vaša mnenja o tem - je uporabna ali ne?
Hvala  :)



hebel

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #37 : 06 Februar 2017, 20:23:19
Neuporabno. Uporabljam svoj glas, ki ga imam vedno seboj...

LP



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #38 : 06 Februar 2017, 21:24:25
A ti ga nikoli ne vzame? :D Mislim čisto zares, a nikoli nimaš preklemano vnetega grla? Meni se zgodi [vsaj 1x na leto. Poleg tega, če pes dela 50-100M oddaljen od tebe, je meni ljubše piskanje komand za dol, odpoklic etc-kot pri ovčarskih in lovskih psih. Sajn oni to največ uporabljajo. Za poslušnost in IPO pa res ne vidim koga.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #39 : 07 Februar 2017, 08:50:57
Odvisno za kaj bi jo rabila. Če bi se šla kako poslušnost na daljavo, psa usmerjala levo, desno, sem tja, bi mogoče prav prišla, drugače pa pri naših družabnikih itak rabiš na daljavo samo odpoklic, ali pa mogoče prostor, za kar je žvižg čisto dovolj. Meni je čisto neuporabna, ker imam psa toliko blizu da se da z glasom manevrirat če je potrebno, je pa tudi toliko vzgojen da ne trpijo glasilke in da se da zment z njim tudi v primeru izredno vnetega grla (kar se še ni zgodilo, tud taki smo). V glavnem če vse štima ne rabiš piščalke, če nič ne štima ti pa tudi s piščalko ne bo.