Vsak pes mora nositi nagobčnik

Gost · 9805

delfinčika

  • Gost
: 06 Februar 2010, 22:22:07
Po napadu treh bullmastifov se govori, da bodo mogl vsi psi od A do Ž nositit nagobčnik.

Na enemu forumu se je vnela prava vojna ali ga ali ne.

Nekateri pravijo, da defenitivno, nekateri, da samo ta 'nevarnim' pasmam (čeprav jih sploh ni), nekateri pa, da jih ne rabjo.

Kaj pa vi mislite



Medvedka

  • *
    • Prispevkov: 333
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 06 Februar 2010, 23:26:30
Sem definitivno proti!!!! In sem prav tako proti zakonu da morajo biti psi SKOZI na povodcu!!

Na živce mi gre, ker glede tega vse tako posplošujejo. Tudi med ljudmi se najdejo morilci, pa zato ne zaprejo preventivno že vseh otrok!!!  >:(


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 06 Februar 2010, 23:34:40
Sem priti temu da bi morali psi nosti nagobčnik (in tudi da bi morali bitit ves čas na povodcu).
Kje pa bi najdel nagobčnik za čivavo ???

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


urbana

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 18 September 2014, 19:40:22
Jaz sem proti. nagopčniku razen če vem da kuža rad grize.Čivavo pa lahko dvigneš ko gre kak kuža mimo in jo potem spet spostiš.
Glede povodcev pa, ga raje imam psa na povodcu na glavnih cestah,v mestu ali  kakšnih predctavitvah oz. prireditvah...
Kjer pa ni prometa niti veliko pešcev in sprehajalcev psov pa imam raje da je kuža vsaj pod nadzorom, ko pa pride kuža ali pešec 
,kosmatinec  pa kužata pokličem in ga primem za ovratnico.

pa je vse lepo in prav

every day is my day