CACIB Maribor & CACIB Pohorje

Beka · 67941

kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #300 : 19 April 2010, 15:13:57

Da ne bomo samo kritizirali...
Še tukaj bi rada izjemno pohvalila organizatorje, ki so si prvi v Sloveniji ''upali'' postaviti okoli ringov še dodatne ograjice, kjer je bil prostor za obiskovalce, fotografe itd. Bila pa sem zelo presenečena, da so tak način upoštevali razstavljalci in se nastanili šele za temi ograjicami!  :o Upam da si bodo tole mariborsko razstavo vzeli za vzgled tudi drugi, ki organizirajo razstave. :)

Lp, Ula
Se popolnoma strinjajm, res pohvale vredno. Že tako mi je mariborska razstava ena najbolj všečnih, ampak tokrat pa je bilo tole pika na I, tko da ja vse pohvale organizatorjem  :)


arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #301 : 20 April 2010, 15:06:28
kaj bi mi lahko kdo prosim napisal rezultate obeh razstav za dobermane in nemške ovčarje? Za višavce pa je tako na srečo westieshownews.com  ;D ve kdo če za nemce in dobije tudi obstajajo kakšne takšne strani?

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]


nezzek

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 2
  • Moja Bella in Murka :-*
Odgovori #302 : 20 April 2010, 15:29:20
Nemški ovčarji vem samo, da je bil oba dni BOB Nero Zlatolični (1 dan BOG, BIS.. 2 dan BOG) ;)

Ni lepšega od španjelskega pogleda in njegovega mahajočega repka :-*

Nekaj več o Belli in Murki, in o pasmah ang. koker španjel ter bavarski barvar: http://nezzek.webs.com/
My Dog & Junior Handling: http://doghandler-neza.yolasite.com/


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #303 : 20 April 2010, 15:30:52
kaj bi mi lahko kdo prosim napisal rezultate obeh razstav za dobermane in nemške ovčarje? Za višavce pa je tako na srečo westieshownews.com  ;D ve kdo če za nemce in dobije tudi obstajajo kakšne takšne strani?

jaz ti lahko samo za nerota povem, moja buča pa žal ni bila uspešna (because of me)

maribor: CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS1
pohorje: CAC, CACIB, BOB, BOG

***
rest in peace my precious friend


arči

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #304 : 20 April 2010, 21:08:22
hvala nezzek in teja  ;Dteja, ne se sekirat bo drugič boljše ;)

"Dogs are not our whole life but they make our lives whole." [Roger Caras]


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #305 : 21 April 2010, 06:56:27
A bi lahko kdo napisal za AST-je. Vsaj kateri so bili... :-[

...sledi svojim sanjam


aramat

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #306 : 21 April 2010, 19:32:00
Jaz bi lepo prosila, če bi lahko kdo napisal havanske bišone, za soboto in nedeljo.
Najlepša hvala

Tamara


Beka

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Herkules Slnko Zemplina
Odgovori #307 : 22 April 2010, 15:01:15
No pa smo zaključili z mojo zgodbo prijave ugriza...

VURS pravi, da ne morejo nič naredit, ker lastnica ni slovenka. In če pride drugič v Slovenijo in njen pes ponovno napade, spet ne bo nič, ker lahko VURS preganja samo slovenske državljane.

Sploh nimam komentarja... Psa ti napadejo sredi mednarodne razstave, smo v EU, pa pravijo, da ne morejo narediti čisto nič.

Kakšna ideja? Je morda že kdo imel tak primer? Na VURSu pravijo, da še ni bilo primera, da bi bil v kakšno prijavo vmešan tuj državljan.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #308 : 22 April 2010, 15:07:29
A nimajo na KZS nobenih pravil, kake sankcije doletijo takega psa? Recimo eno leto prepovedi razstav, da porihta psa  :-X  Mogoče bi pomagalo, če se na njih obrneš



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #309 : 22 April 2010, 15:07:46
A KZS oziroma organizatorji prireditve pa nimajo nobene možnosti, da bi vodili evidenco za take primere?
Če lahko vodijo evidenco za plačnike/neplačnike, bi lahko še to zraven zapisali in takemu človeku s takim psom na naslednjo razstavo pod njihovim okriljem nebi dovolili prijave? Če se že drugega pač ne da narediti?


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #310 : 22 April 2010, 15:11:47
Hahaha, ta od VURSa je pa dobra, ja. Kot, če bi v Sloveniji kradel recimo anglež, pa bi policija rekla, da nič ne more, ker ni slovenski državljan. ;D




Beka

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Herkules Slnko Zemplina
Odgovori #311 : 22 April 2010, 15:36:25
Ja, tudi na KZS klicala in so rekli, da oni ne morejo preko zakona in VURSa, ker je samo VURS pristojen za take zadeve. Gospa na KZS mi je rekla, da sicer lahko pišem na upravni odbor KZS, ampak...

Tak je... dokler ne napadejo njih in njihovih živali... Ampak glede na reakcijo lastnice po napadu, predvidevam, da ni bilo prvič in najbrž ne bo zadnjič...



HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #312 : 24 April 2010, 22:09:10
Pač VURS.. pri njih pa me čisto nič več ne preseneča..  ::)

Kaj pa, če poizkusiš kontaktirat madžarsko zvezo pa pojasniš nastalo situacijo?
Tako imaš podlago za pritožbo - priče, vet. je videl in oskrbel ugriznine,
organizatorji so jo iskali pa njenega psa..  :-\