Kateri transportni box na letalo

alenkab · 1462

alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
: 17 Marec 2010, 08:35:43
Prosila bi, če mi lahko kdo iz izkušenj pove, s katerimi boxi v potniški kabini ste lahko brez problemov leteli.
Dimenzije za v potniško kabino so namreč 55x30x20 cm, vendar box takih dimenzij ne obstaja. Najmanjši boxi npr. Clipper1 so namreč dimenzij 50x33x32 cm, pa me malo skrbi, da nam ne bi kaj zakomplicirali zaradi tega. 



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 17 Marec 2010, 08:42:24
Za v kabino imas lahko tudi mehek box. Vazno je samo, da ustreza dimenzijam.

Drugace se pa dobi tudi trde (tako majhne) avio bokse - dobavitelj je Vitantrade, boksi pa ne vem kako se imenujejo. :-[



EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 17 Marec 2010, 09:22:59
Prosila bi, če mi lahko kdo iz izkušenj pove, s katerimi boxi v potniški kabini ste lahko brez problemov leteli.
Dimenzije za v potniško kabino so namreč 55x30x20 cm, vendar box takih dimenzij ne obstaja. Najmanjši boxi npr. Clipper1 so namreč dimenzij 50x33x32 cm, pa me malo skrbi, da nam ne bi kaj zakomplicirali zaradi tega. 

Meni (sicer nekaj let nazaj že) niso pustili, da bi pes potoval s clipperjem 1 (ravno teh nekaj cm viška je predstavljalo problem). Zato sem takrat nabavaila majhen platnen boks, ki je ustrezal dimenzijam.  Čeprav potem na licu mesta ni nihče preverjal kakšne so dimenzije in ali boks dejansko ustreza njihovim kriterijem ::)

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu



alenkab

  • *
    • Prispevkov: 885
    • Točke: 0
  • Gingerbell Zio Frank - Deep
Odgovori #4 : 17 Marec 2010, 09:47:05
Hvala za odgovore!
Bom vzela mehak box v njihovih dimenzijah  :).