APPLAWS

Tinka83 · 2771

Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
: 27 Marec 2010, 16:49:18
Hey!

Ima kdo kakšne informacije o tem kakšna je t a hrana? Imajo jo v spletni trgovini Super čombe. Opis:
Edinstvena, visokokvalitetna, zdrava, hipoalergena, naravna hrana priznanega angleškega proizvajalca MPM products, z veliko vsebnostjo mesa (75% piščančjega mesa), brez umetnih aditivov in brez žitaric, obogatena z mineralom DHA EPA, ki pomaga spodbujati/vzdrževati zdrav imunski sistem.

Novost na slovenskem trgu!

 

SESTAVINE: posušeno piščančje meso, suhi krompir, sveži piščanec, perutninsko olje, perutninska omaka, pesni rezanci, cela jajca , lososovo olje, posušeni pivski kvas, celulozna rastlinska vlakna, izvleček brusnic, izvleček juke, izvleček citrusa, izvleček rožmarinovega olja, izvleček morske trave, korenček, pepermintov ekstrakt, ekstrat paprike.

TIPIČNA ANALIZA: beljakovine 39%, olja & maščobe 22%, pepel 9,4%, vlakna 3.8%, kalcij 1.8%, fosfor 1.2%, vitamin A 12000 IU/kg, vitamin D3 1200 IU/kg, vitamin E (a-tokoferol) 600 IU/kg, baker (bakrov sulfat) 14 mg/kg. Vsebuje naravne izvlečke, bogate s tokoferolom. < 17,5% ogljikovih hidratov, ne vsebuje barvil, arom in konzervansov.



Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 30 Marec 2010, 17:01:23
Kdorkoli? :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2 : 30 Marec 2010, 17:19:15
A to bi rada komentar v smislu kakovosti ali izkušnjo? Hrana ima visok delež beljakovin, kar nekaterim psom ne ustreza, nekateri pa rabijo malo daljši prehod sploh če take hrane do sedaj niso jedli. Ne vsebuje žitaric, kar je pri nekaterih psih, sploh če so alergični nanje plus.
Izkušenj pa direktnih zaenkrat še nimamo, ker hrana še ni dolgo na tržišču. ;)



Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 31 Marec 2010, 08:54:04
Oboje. :)

Hvala za odgovor- sem dobila točno te informacije ki so me zanimale. :) 
Bova z Ajšo kar ostale na AG. ;)



boyan

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 01 April 2010, 18:49:35
LP.
Applaws in AG se ne da primerjati,ker je Applaws bistveno kvalitetnejša hrana.Njegove sestavine si že napisala zdaj pa poglej še AG in potem se če napišem na hitro odločiš med mesom ali rižem.









Tinka83

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 03 April 2010, 16:46:11
Hvala za info!

Sem se malo poglobila zdej v sestavine. Bova do konca pojedli AG potem pa bova po vsej verjetnosti presedlali na Applaws. Moram pa prvo nabavit testerčke, da vidimo če bo naša buča sploh zato. Je tolk zbirčna, da adijo pamet. Čeprov verjetno je to tud del moje krivde, ker sem ji vedno kaj dala čez brikete in ji sedaj seveda ne diši čisto same jesti. Je sposobna tud par dni štrajkat( pol se jo pa ko pridemo domov na kosilo mami usmili k revica nč ne dobi jest.. :P in smo spet na začetku).



andreychika

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 21 November 2011, 10:58:39
Se je v letu in pol od zadnjega odgovora nabralo že kaj več izkušenj s hrano Applaws? Sicer že počasi prehajamo na njo, me pa vseeno zanimajo kakšne izkušnje, predvsem z briketi, ne konzervami.



vellamo

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 17 Oktober 2012, 12:28:34
Obujam temo in sicer me zanima kakšna je kvaliteta te hrane v primerjavi z Acano, saj razmišljam o menjavi.



Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 17 Oktober 2012, 13:07:49
Je primerljiva z Acano, vendar ima višji delež beljakovin, podobno kot Orijen. Pač ne ustreza psom, ki ne prenašajo visokega deleža beljakovin.



vellamo

  • *
    • Prispevkov: 36
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 17 Oktober 2012, 14:08:31
Visok delež beljakovin me ne moti, saj moj pes tudi na Orijenu ni imel nobenih težav.