Frizbi tečaj Koper

Jean · 1159

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
: 31 Marec 2010, 19:48:18
Športno društvo Flipsi organizira 20-urni dogfrisbee tečaj v pasji šoli Burja, Vanganel (blizu Kopra) pod vodstvom Jean McCollister. Prvo srečanje bo v sredo 14.4 ob 18. uri. Točna cena bo odvisna od števila udeležencev, okvirno bo 100€. Člani ŠD Flipsi dobijo 10% popust, zavetiščarji dobijo 25% popust. Posvojitelj/ica Eri ima zastonj.  8)

Nudimo inštrukcijo za freestyle kakor tudi za toss & fetch discipline, po želji. Bo dobra priprava za našo tekmo v Mariboru 6.6.  ;)

Udeleženci tečaja bodo lahko kupili frizbije (canin-sport.si) s posebnim popustom.

Prijave pošljite na [email protected].

Vabljeni!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1 : 08 April 2010, 11:12:13
Še kakšno mesto je. Oz. še več mest: če bo dovolj za dve skupini, bo tudi ceneje za vse.



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #2 : 08 April 2010, 15:58:51
Jean, ali lahko malo bolje opišeš potek tečaja (zaradi časovne organizacije) in kaj je v to ceno všteto? Zanima me tudi, ali to velja za eno osebo, in ali ta oseba lahko pripelje s seboj psa ali dva, ali je bolje da ne (mislim mene, ker imam dva). Živim namreč 20 km iz Kopra, medtem ko sem do štirih v službi v Kopru. 



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3 : 08 April 2010, 20:16:52
Seveda.  :) Tečaj je 20-urni, vsako srečanje traja 2 uri--torej 10 srečanj. Ena ura je ponavadi namenjena tehnikam metanja--brez psov, skupinski trening. Druga ura je namenjena treningu s psi. Takrat pride na vrsto vsak par posebej, ker je trening prilagojen sposobnostim in starosti psa. Seveda lahko gledate druge ko trenirajo in se veliko naučite tudi od tega.

Če imaš dva psa, je treba malo več plačati, zaradi individualnega treninga. Če dva vodnika prideta, najbrž ne bom posebej računala za drugo osebo, če vadi samo metanje. Pač bo treba določiti, kateri vodnik bo delal s psom tisti dan.