proteusovo priznanje

tajka · 12021

tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
: 11 April 2010, 10:28:33
Hej a je bil kdo na državnem tekmovanju -volk medved ris ? a mogoče kdo ve koliko odstotkov je potrebno za zlato priznaje ???

Hvala

love animals4everandalways


elaphe

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 April 2010, 15:55:33
jao...ko na to pomislim. Na naši šoli je 5 učencem(z mano vred) 0.5 točke zmanjkalo, da bi šli na državca.
(masotumpastitamdasomogltokkri terijdvignt >:()

kako pa je blo na državcu?-težko, lahko...jaz sm se pravzaprav učiu težja vprašanja. :'(

lp



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #2 : 13 April 2010, 20:42:33
sicer ni blo težko ampak je blo kar nekaj  >:( npr :KAJ mora STORITI MLAD VOLK ČE SE ŽELI PARITI;
-ZAPUSTITI MATERIN TROP IN POISKATI SVOJEGA
-DOBITI PREVLADO V MATERINEM TROPU
Pa še neki čist butastih odg. zdej pa vedi kaj so si zamislili ::) prav je pa oboje...

joj jst si ful želim ZLATO ker me živali ful zanimajo he he pa še dobr se bi mi zdelo ;D

Ja no blo je pa še neki totalno hudih vprašanj kje medvedka  od pomladi do jeseni nosi svoje mladiče....

NI BILO TEŽKO VSAJ ,MENI


love animals4everandalways


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 15 April 2010, 20:31:09
Jaz sem dobila samo bronastvo, ampak mi je malo manjkalo, da bi šla na državno :-\



Kateeq

  • Gost
Odgovori #4 : 24 Maj 2010, 23:53:20
Jaz sem zlata letos :D



Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 12 Oktober 2010, 17:27:31
A gre kdo na letošnje tekmovanje iz biologije? Letošnja tema je: Izbrane drevesne in grmovne vrste. Jaz grem :)



La.nula

  • *
    • Prispevkov: 115
    • Točke: 0
  • Aston
Odgovori #6 : 12 Oktober 2010, 20:01:58
Jaz tud grem...sam pa letos ne pričakujem kakšnih priznanj ker je ta tema čudna  :-\...no vsaj meni...

LP L


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 12 Oktober 2010, 20:23:28
Tudi meni je bila lanska tema bolj všeč.



Vida.

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 14 Oktober 2010, 14:29:27
Jaz grem tudi letos... (:

Lani sem osvojila srebrno priznanje (0.5 točke do zlatega, predvsem po zaslugi vprašanja, kje se pri medvedki od poletja do jeseni nahaja že oplojeno jajčece ::)).
Mi je škoda zaradi zlatega priznanja, ker odgovora na to vprašanje (vsaj jaz) v mojem gradivu in gardivu ki smo ga predelovali z našo učiteljico biologije nisem zasledila, drugače bi bila verjetno zlata... :-\


Mi je pa letos tema res totalno bedna, sploh ne morem zbrat dovolj volje da bi se učila. Lani mi je bilo res zakon, ampak letos...
Drevesne in grmovne vrste Slovenije, koga to zanima?! ::)
Moje mnenje.



Kayya

  • Gost
Odgovori #9 : 01 December 2011, 18:04:35
Ne vem če tema za letos obstaja...
Jutri je državno!
Jaz grem! Ps srečno še ostalim, če/ki grejo! :D