Kritike in pohvale

trigi · 73893

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #30 : 10 September 2005, 10:51:04
Tudi jaz se popolnoma strinjam z vsemi ... STRAN JE SUPER!!! :) :) Kritik pa seveda ni! ;D

Lp, Maša



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #31 : 12 September 2005, 11:23:57
kakšna ogrogla številka števila članov.......100. :) :) :) :) :) :) :)

bravo

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #32 : 12 September 2005, 11:35:01
In to v tako kratkem času. BRAVO PESJANAR.si!  ;) ;)

Ninci, ali si kaj razmišljala tudi o kakšnih kapah ali pa majčkah za logotipom pesjanarja?  :P


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #33 : 12 September 2005, 11:51:26
Hhehehe

sem že jaz mislil napisati pohvalo vsem članom, ki se jih je do danes nabralo že okroglih 100 :D

Pa me je Irenchy kar prehitela :)

Na kakorkoli ... jaz osebno sem ponosen da je stran v tako hitrem času zalavfala in da imamo že po dobrih štirih mesecih delovanja 100 članov, kakšni so seveda malo manj dejavni, drugi malo bolj, nekateri pa ste že pravi manijaki :D

Zaenkrat se mi zdi da gremo v pravo smer ... da se držimo tistega zaradi česar smo stran sploh postavili in upam da bomo še naprej dobivali tako dobre člane kot ste vi :)

Naj živijo Vsi Pesjanarji !!!

Še ena anekdotica :) Ko sva z Nino začela razvijati misel o koledarju sva seveda poizkusila ugotoviti koliko koledarjev bi se približno dalo tiskati (ker je seveda cena tiska odvisna od količine) in sva se takrat pogovarjala če bi bilo res smiselno naročiti 50 koledarjev, če računamo da je bilo takrat cca. 30 članov je bila najina bojazen da bo to preveč popolnoma upravičena :)
Takrat sem jaz rekel "Lubi, pa sej do novga leta bo pa že 100 članov, mogoče celo 120" :) Nina ni bila prepričana da imam prav :) Ja noooooo.... kaže da so bila še moja predvidevanja slaba :) Saj vse kaže da nas bo do novega leta že skoraj 200 :)

Še enkrat hvala vsem za dosedanje sodelovanje in se že veselim našega bodočega sodelovanja :)

LP, Črt

P.s.: Marko, o kapicah in majicah že nekaj časa razmišljava, pa še nisva točno dodelala kako bi to izgledalo... bom odprl novo temo pa se bomo še o tem pogovorili :)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #34 : 22 Oktober 2005, 21:19:48
oh nisem vedla kam nej to napišem....je malo bolj tko no ampak .........poglejte v profil od ninci koliko sporočil ima!!!!


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #35 : 22 Oktober 2005, 21:25:35
Tudi jaz se popolnoma strinjam z vsemi ... STRAN JE SUPER!!! :) :) Kritik pa seveda ni! ;D

Lp, Maša

Od vseh forumov mi je pesjanar najbolj všeč. Drugi so si preveč podobni (mojpes.com in dog-handling.com in se nekaj drugih).

Tudi mojpes.net je dober, ima veliko informacij. Ampak pesjanar je najboljši!!! :D :D ;D ;D



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #36 : 22 Oktober 2005, 21:34:19
oh nisem vedla kam nej to napišem....je malo bolj tko no ampak .........poglejte v profil od ninci koliko sporočil ima!!!!


A je to kritika ali pohvala! Haha!  ;D ;D Vse čestitke in pohvale Ninci, ker tako dobro vodi PeSjanarja. Pa seveda tudi Črtu!  ;) ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #37 : 22 Oktober 2005, 21:35:47
oh nisem vedla kam nej to napišem....je malo bolj tko no ampak .........poglejte v profil od ninci koliko sporočil ima!!!!

Irena kaj si hotla z tem povedat, a ? ;D :P

Lp nina



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #38 : 22 Oktober 2005, 21:37:06
Irena kaj si hotla z tem povedat, a ? ;D :P

Lp nina
jah nevem ane, da imaš 1111 sporočil...zanimiva cifra...... :)...

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #39 : 22 Oktober 2005, 23:28:07
No velike velike pohvale pesjanarju. Resnično prijeten forum, kjer se da pozabavat, lahko pa tudi zveš kaj koristnega. Le tako dalje!

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #40 : 02 November 2005, 22:01:27
Ojla

Kljub temu da je nas je Nina danes prvič pograjala ... bi Vas pa jaz rad Pohvalil :)

Danes nam je namreč uspelo doseči (dokaj magično) številko 10.000 sporočil :) Torej... v skoraj natančno pol leta smo dosegli z skupnimi močmi to veliko številko... vem da je sicer od teh samo kakih 10% res uporabnih in poučnih ... je pa zato 90% zabavnih in hudomušnih :) Prima ste... še naprej ostanite prima... je pa res da nas je vsak dan več in če ne bomo pazili se bomo kmalu izgubili :)

Pridni bodite ;)

LP, Črt



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #41 : 02 November 2005, 22:16:17
Odlična stran in adminostratorja , lepa stran ...veliko me je naučila o psih in še veliko me bo  :).


LP, Elvir

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Lanyca

  • Gost
Odgovori #42 : 05 November 2005, 20:23:18
Ojla

Kljub temu da je nas je Nina danes prvič pograjala ... bi Vas pa jaz rad Pohvalil :)

Danes nam je namreč uspelo doseči (dokaj magično) številko 10.000 sporočil :) Torej... v skoraj natančno pol leta smo dosegli z skupnimi močmi to veliko številko... vem da je sicer od teh samo kakih 10% res uporabnih in poučnih ... je pa zato 90% zabavnih in hudomušnih :) Prima ste... še naprej ostanite prima... je pa res da nas je vsak dan več in če ne bomo pazili se bomo kmalu izgubili :)

Pridni bodite ;)




LP, Črt

Bravo mi!
 ;)



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #43 : 13 November 2005, 00:39:24
moram pohvalit tole, ker obstajajo spreminjanje sporočil. Res super....to sploh pride zdaj v poštev, ko pišemo zgodbico!

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #44 : 06 December 2005, 23:10:22
Odlićna stran... predlagal bi da naredeite podforume pri pasmah npr FC 1 FC2... tako da bi bilo bolj pregledno, ker se mi zdi da je ta forum že kar zrastel...



Lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #45 : 26 December 2005, 23:35:54
Jaz bi še enkrat predlagal da se naredijo pasemske skupine pod pasmo saj je nepregledno....




lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #46 : 27 December 2005, 06:53:09
;D Sib si pa vztrajen

Ja sva malo razmišljala že o tem ... ampak glede na to da ne ve vsak kam spada pasma ki ga zanima se nebi rada odločila za razporejanje v FCI skupine, ampak raje bo prvi črki imena pasme... tu pa se zatakne pri poimenovanju pasm ... dostikrat se namreč zgodi da je slovensko ime pasme čisto zgrešeno, glede na to da je forum slovenski pa tudi ni prav da bi se razvrščalo po angleških imenih....

razumeš najino dilemo? :)

LP, Črt



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #47 : 27 December 2005, 07:51:59
ja to pa rešita tako, da pod temo napišeta recimo: prinašalci in šarivci, pa pol mal primerčkov,  ;D :D aja sicer pa tisti, ki namajo pojma o pasmi in niti ne vedo v katero skupino pašejo naj raje ne pišejo opisov ..  ;D :D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #48 : 27 December 2005, 10:41:34
Joj joj nastya :)

Kaj pa tisti ki želijo izvedeti več o kakšni pasmi? Ali pa taki ki mogoče imajo že psa določene pasme, vendar se pač ne zanimajo za razstave in podobne stvari ?? Moraš razumeti da 90% ljudi nima pojma kaj je to FCI :)

Je pa tvoja izdeja z dolgim opisom FCI skupine dobra :)

LP, Črt



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #49 : 27 December 2005, 11:22:10
ja sej .. kdaj pa jaz nimam dobre ideje .. LOL  :D ;D :D

na www.mojpes.net imajo napisano katere pasme spadajo v katero skupino pa nej tja pogledajo pa pridejo sem in dajo to pasmo v tisto skupino ki tja paše pč ..  ;D :D :D :D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #50 : 27 December 2005, 12:31:28
Meni se zdi, da je zaenkrat še čisto v redu tako kot je, saj je lepo pregledno :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #51 : 27 December 2005, 12:36:20
Če pa kdo katere pasme ne najde,pa lahko vpiše v "iskanje" želeno pasmo....ali pa če se komu ne da brskat ;)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #52 : 27 December 2005, 19:21:22
jaz sem tudi za FCI! Ko so to uvedli na sosednjem forumu mi ni bilo nič jasno...ampak sem se pa naučila in zdaj mi ni noben problem! tako,da tisti ki ne vejo se pač malo pomatrjo in naučijo ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #53 : 27 December 2005, 21:52:50
se strinjam z ireno da bi morali uvesti FCI ali pa vsaj pasme po abecedi...

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #54 : 27 December 2005, 22:00:51
Samo, če pogledaš imamo nekaj čez 55 tem opasmah. In če to razdeliš na 12 pod forumov (10 fci skupin in še 2 ostali), potem pridejo ene 4 pasme na podforum, kar se meni zdi bolj malo, pride samo do dodatnega klikanja in čakanja.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #55 : 28 December 2005, 13:55:17
Kaj pa če bi razedlili pasme v tri skupine ( mali, srednji in veliki psi )  ;) ;) ;) Vsaj malo bolj bi bilo pregledno. Pa ne bom rekel, da zdej ni pregledno.  ;D ;D ;D ;D


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #56 : 27 Januar 2006, 23:49:24
čau, opažam 300 % rast pesjanar foruma v zadnjih treh mesecih pa me zanima, če ste kaj razmišljali, da bi pasme sortirali po skupinah(fci ali velikosti ali imenih itd...), ker se mi zdi iz dneva v dan manj pregledno! Upam da ne težim preveč  :D :) ;D


lp :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #57 : 20 Februar 2006, 19:40:11
Ojla

Ker bi jaz spet rad nekaj po svoje... zaenkrat sortiranje na forumu še ni poštimano.

Je bila pa zadnjič izražena želja po sortiranju na portalu... to je sedaj urejeno... tako da je sedaj vse urejeno po abecedi, tako pasme, kot tudi članki o zdravju, hrani, vzgoji ...

Lp, Črt



bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #59 : 20 Februar 2006, 19:54:32
Heheh bolha .... kako si hitro opazila.

Nažalost čivave ne morem dati vmes.... te stvari se generirajo avtomatsko ... in ker je skripta angleška, deluje na podlagi angleške abecede ... seveda v angleški abecedi ni šumnikov... kar zanj pomeni da so to eni čudni znaki ki jih mora dati na konec... tako boš opazila da so naslovi z šumnikom na začetku vedno zadnji.

Lp, Črt