Kritike in pohvale

trigi · 74159

KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #90 : 22 Junij 2006, 19:53:39
Se strinjam glede drugega doma  :) Res je na tem forumu zelo prijetno preživljati čas, umirjen odnos, nobenih prepirov med člani, brez krivic s strani moderatorjev, v glavnem - najboljši ste  :-* :-*, kar se vidi tudi po navalu novih članov  :)

Zoe, tako veš, da kritik čez tebe nimamo in jih niti ne moremo imeti. Pridna si, pridna  ;D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #91 : 22 Junij 2006, 20:29:37
Ne resno, glede glavnega osebja na tem forumu je res... :-* Ne da se povedati z besedami...Preprosto enkrationalno fenomenalno super! :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #92 : 22 Junij 2006, 20:45:51
Aja, sem pozabil povedati ... od jutri naprej bo slavist pregledoval vse vaše prispevke, za vsako pravopisno napako boste dobili minus točko, ko si boste nabrali -10 točk pa boste izključeni iz foruma, ZA VEDNO!  :P

Pač... manjša sprememba :D



p.s.: da me nebi slučajno kdo resno vzel



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #93 : 22 Junij 2006, 20:48:26
 :o Jaz začnem brati, me skoraj srčni infarkat (samo mimogrede... :-X ) in potem vidim tega smajlija jezičastega in mi je bilo vse jasno, hehe... ;D

Če bi bilo res tako, bi nas bilo verjetno 50% že prvi dan benanih... :-[

P.s. Samo v tem postu že najmanj -5 točk... :P Je pa res, da zaradi takih mi je ta forum tako všeč. Nedolžni humor, hehe... :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #94 : 22 Junij 2006, 20:53:06
hehe ...  :P
Aja, sem pozabil povedati ... od jutri naprej bo slavist pregledoval vse vaše prispevke, za vsako pravopisno napako boste dobili minus točko, ko si boste nabrali -10 točk pa boste izključeni iz foruma, ZA VEDNO!  :P

Pač... manjša sprememba :D

Jaz sem pa itak nad vsemi... že skoraj polbog :)
(malo me že daje kompleks policajev :D)

Lp, Črt



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #95 : 22 Junij 2006, 20:55:30
Jao...Hehe. Ta forum torej pohvalno gradijo polbog, polboginje...In trpeči (beri neverjetno srečni) ljudje...Še ena super stvar.:)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #96 : 22 Junij 2006, 21:00:33
Joj, Črt ne ns strašit(jst tud enako mislim kot Tosy), če bi se to ocenjevalo bi bil že prvi dan izključen :D


lp Jure


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #97 : 22 Junij 2006, 21:02:41
tosy: waaa... nov avatar... prav vidim? je v stilu tistih sličic ki jih nekateri zbirajo? (malo off topic ;))

Drugače pa preostalim ki berete tele neumnosti, Zoe vas sprašuje kako ste zadovoljni z njo v vlogi moderatorja.

Lp, Črt



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #98 : 22 Junij 2006, 21:05:42
A ni bilo to že velikokrat omenjeno ::)... "teta Zoe" je ful "stroga",zelo rada "odšteva" točke in kar je najhuje "nobenemu nikoli ne" pomaga :'((mislim, da razumete v kakem smislu sem to napisal ;D)


lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #99 : 22 Junij 2006, 21:15:36
Trigi, ja je bil ve tem stilu avatar (-->tema Svetovno...:D )

Sicer pa sem jaz pozabila omeniti samo še eno stvar. Všeč mi je, da ste tudi vi (Trigi, Ninci, Zoe) včasih navadni grešniki ne pa neki (oprostite izrazu) zafnanci, ki mislijo, da imajo vedno vse prav in se nikoli ne motijo o ničemer, kot ponekod drugje... :-*

Sicer pa res. O Zoe bi lahko naštevali v večnost. Same dobre stvari. ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #100 : 23 Junij 2006, 11:23:07
Kaj naj rečem, hvala  :) Bom nadaljevala tako kot je bilo do sedaj  :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #101 : 23 Junij 2006, 13:11:09
Nič se ni treba zahvaljevati ;).Pač povemo to kar je res. ::)


lp Jure


IgiS

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 1
Odgovori #102 : 23 Junij 2006, 13:51:10
Boljši kot mojpes.net  :o


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #103 : 23 Junij 2006, 15:27:56
Boljši kot mojpes.net  :o

Moral bi dodati "ker je brezplačen" :P ;D

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #104 : 23 Junij 2006, 16:57:46
Moral bi dodati "ker je brezplačen" :P ;D

Lp nina

To sploh ni bistvo.Na PeSjanarju bi bil tudi, če bi ga bilo treba plačevati :P


lp Jure


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #105 : 23 Junij 2006, 17:20:30
Yure, to si pa res zadel bistvo... :) Tudi če bi bil PeSjanar.Si plačljiv (To bi lahko vidva Ninci in Trigi prav izkoristila :P ) bi mi odvisniki ostali, navkljub ceni... :-[ Ampak to je samo primer.

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #106 : 23 Junij 2006, 19:47:16
Sem, ane ...

Sam res Nina, Črt a vesta koliko bi zaslužila že v 1 mesecu ::)...(odvisniki bi ostali..)


lp Jure


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #107 : 23 Junij 2006, 19:51:15
(odvisniki bi ostali..)

Jst bi definitvno  :D ;D Ja res ste zakon, ni kritike ki bi jo lahko izrekla "čez vas"  ;)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Odgovori #108 : 23 Junij 2006, 19:54:14
Zoe, Trigi in Ninci- res full se trudte za ta forum, delate svoje delo bolje kot je možno, tako da samo pohvale pohvale!


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #109 : 23 Junij 2006, 19:56:26
Brez veze sploh kej pisat, ane ?Vsi imamo enak tekst :D.


lp Jure


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #110 : 23 Junij 2006, 19:57:50
Hhehee... kar zafrkavajte se ... boste videli hudiča ;)

Drugače pa večina že imate račun na katerega lahko nakažete svoje 'prostovoljne prispevke'  :P  8)  ;D

Ne ... kot je zapisano v našem poslanstvu, Pesjanar ne bo nikoli plačljiv, če bo prišlo do potrebe po financiranju, se bomo financirali iz drugih virov (danes se z spletno stranjo da zaslužiti na veliko načinov, ni treba takoj začeti obirati uporabnikov ;))

Lp, Črt

P.s.: drugače pa hvala za vse pohvale ... vendar se trudim da jih spregledam ... ker sem prepričan da bi lahko bili še boljši :)



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #111 : 23 Junij 2006, 20:11:58
Trigi...Lahko bi bili boljši? Iz najboljšega bo nastalo najboljše...To bo še zanimivo. :D Ne, je pa res, da se vse bolj izpopolnjuje forum. Čeprav nikoli ni kaj manjkalo... ::) Zdaj je prišlo več ureditve teh tem itd. Super! ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #112 : 23 Junij 2006, 20:22:08
Tosy: nikoli ne more bit tako dobro da nebi moglo bit boljše :D Pač ... razvoj more bit konstanten, drugače ostaneš zadaj.

Lp, Črt



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #113 : 23 Junij 2006, 20:30:50
O čem zdej tuki teče tema ? :D
-No ste pa mega ekstremno super dobri ;D!!!


lp Jure


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #114 : 23 Junij 2006, 20:58:49
O čem zdej tuki teče tema ? :D
-No ste pa mega ekstremno super dobri ;D!!!


O tem kako bi bili boljši ;D

Lp nina



*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #115 : 23 Junij 2006, 21:23:33
O tem kako bi bili boljši ;D

Lp nina

Sej ne morte biti boljši ;D


lp Jure


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #116 : 24 Junij 2006, 05:39:55
ne vem kam naj tole napišem... pa bom kar v tole temo  :) danes sem se ful razpisala na forumu, predvsem v podforumu zdravje. nisem mogla spat ponoči pa sem se zamotila s tipkanjem  ::)  pa še slepo tipkanje vadim :P hehe.. no veliko sem prepisala iz nove knjige, ki jo imam in upam, da s tem ni nič narobe. vsakič sem navedla tudi vir. upam, da bodo prepisani podatki komu v pomoč  ;)  zdaj bi bil pa res že čas, da grem za par urc spat ane  ::)

p.s.: se pa že vnaprej opravičujem za kakšno pravopisno napako, ker moje slepo tipkanje ni glih popolno  :o

LP



Eta

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #117 : 30 Junij 2006, 07:41:01
Pozdravček!
Tut jaz imam najprej pohvalo. Pohvala je vsesplošna in se nanaša na kompletno spletno stran, ki je zelo lepo narejena in predvsem koristna. Jaz jo obiskujem kar se da redno, da si kaj preberem, čeprav mi čas ne omogoča, da bi se tudi sama prijavljala.
Vseeno pa imam eno vprašanje, katerga bo najbrž velika večina vzela za strogo ali celo osebno kritiko. Kakor hočete, s tem ne napadam nobenga, le moja opažanja podajam.

A je sploh kdo na strani, ki nima rodovniškega psa? Zakaj imam občutek da ste do "nečistih" psov tako kritični? Sej večinoma se mi zdi, da ste ves čas redni prijavljeni in se vam bo ob naslednjem stavku posvetilo o čem govorim. Zakaj tako povdarjate, da pes brez rodovnika ni čisti pes? Ali je v vaših očeh res toliko manj vreden?
Trenutno imam doma čistega, nečistega psa in še potepinčka. Potepinčka sem rešila s ceste. Pa ne delam nobene diskriminacije med psi.
Popravite me če se motim in sem vas malo narobe ocenila. Ali me samo občutek vara?

LP



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #118 : 30 Junij 2006, 07:51:06
Eta to temo smo že zaključili včeraj. In tudi v kritike in pohvale ne spada ::) Proti nerodovniškim psom, mešancem, .. nima nihče nič. Kriv ni pes ampak človek. Mislim, da smo to včeraj razčistili.

Naprej z kritikami in pohvalami 8)

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #119 : 12 Julij 2006, 21:22:20
sporočilo od 5rce je bilo danes že 57.000 na tem forumu v enem letu in dveh mesecih in pol... Črt bi rekel " čist smo divji" ;D :o

Lp nina