Kritike in pohvale

trigi · 73890

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #60 : 06 Junij 2006, 14:54:42
V nedeljo je bilo do sedaj največ prisotnih, kar 54  :D bravo mi  ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Alenka**

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 6
Odgovori #61 : 06 Junij 2006, 20:57:10
Jaz bi samo povedala, da je Pesjanar najboljši forum in zdaj sploh ne mine več dan, da ne bi vsaj za minutko pokukala nanj. ( izpiti :o)
Poleg vseh koristnih informacij, mi je še posebejj fino, da lahko vprašam karkoli, še tako "čudna vprašanja",brez da bi me skrbelo, da te napadajo, češ, jah tako pa da še tega ne veš.
Tko. ;D

"Ta bedni pes, ta tvoj prijatelj vdani,
ki prvi te pričaka, prvi brani
ki v tvojem srcu svoje ima srce,
ki srečen je. če zate v ogenj sme."
Lp,Alenka


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #62 : 13 Junij 2006, 22:59:48
 ;D Neverjetni ste, res ... nevarno se bližamo spet eni od prelomnic ... v naslednjih urah ali dneh bomo namreč dosegli prelepih 50.ooo Prispevkov !
Bravo vsem ki ste veliko pripomogli k temu da je forum zaživel v takem obsegu, vsak dan in mesec me namreč preseneča koliko novih stvari ste napisali  :o
Res hvala vsem, ki z prispevki pomagate vsem ki se še učimo in upam da se tudi vi kaj novega naučite.

Sicer z velikostjo pridejo tudi neprijetnosti, kot so občasna trenja in nesporazumi, vendar še naprej ostajam optimističen in se zanesem na vas da boste še naprej ohranjali pozitivno klimo in z veseljem medse sprejemali tudi popolne začetnike (ki smo včasih prav tečni z neumnimi vprašanji ;))

Se pa ob temu dogodku obeta tudi sprememba podobe portala, ki upamo da bo bolj pregleden in vsebinsko zanimiv.

Čau, Črt



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #63 : 15 Junij 2006, 17:25:30
Takole!

Nova podoba portala je že aktivna... upam da vam je všeč... seveda pa od vas pričakujem veliko kritik in malo pohval ;)
Od danes je aktivirana tudi registracija na portal, to pomeni da imate možnost tudi sami prispevati na portal, tako ni več težav z pošiljanjem po mailu in podobnem.
Najbolj bo to verjetno prišlo prav tistim ki želijo objaviti oglase  ;D (novi prispevki se ne objavijo takoj, temveč čakajo na odobritev moderatorja)

Lp, Črt



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #64 : 15 Junij 2006, 18:10:14
Nova podoba je super! Veliko bolj pregledna in sveža. ;)

Imam pa eno vprašanje: pod rubriko KAM? sta sedaj samo 2 podrubriki (sprehod, počitnice), medtem ko v uvodu piše še za veterinarje in šole. Slednjih 2eh ni nikjer (ali sem jaz spregledala?). Seznam veterinarski klinik je več kot zaželjen, opis šol pa po moje tudi koristi novopečenim lastnikom pasjih malčkov.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #65 : 15 Junij 2006, 18:11:35
Scythe se še osvežuje sproti. Pojdi nazaj in daj refresh. Poglej na levo stran ;)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #66 : 15 Junij 2006, 18:25:25
Scythe se še osvežuje sproti. Pojdi nazaj in daj refresh. Poglej na levo stran ;)

Ajaaaaa...  :-[ Jaz sem mislila, da je to končna verzija.  ::)

Drugače pa zgoraj omenjeni rubriki jaz še vedno ne vidim (je pa bilo vmes nekaj pomešano - kar pasme skupaj z vsemi šolami...etc - ampak je bilo čez 2 sekundi vse ok  ;D ). Mi je jasno, da Črt še pridno dela.  ;)


Vidim pa, da je skoraj vsake nekaj minut nekaj novega v zvezi s portalom. Uiiiiiii  :o


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #67 : 15 Junij 2006, 20:41:41
Nova podoba portala je že aktivna... upam da vam je všeč... seveda pa od vas pričakujem veliko kritik in malo pohval ;)

Ajejej... trigi, trigi... ;D Jaz kritizirala ne bom, ampak moram reči da je res tale nov izgled super. Imam pa predlog (lahko vzameš kot kritiko, če jih imaš že tako rad ;)). Recimo tam ko imaš na levi strani za izbirat recimo pasme, če hočeš prebrati predstavitev. In ko hočeš klikniti na določeno pasmo se ta obrva zelo svetlo sivo. Saj vem da lahko umaknem puščico in da itak pogledam predem kam kliknem, ampak a ne bi vseeno malce drugačne barve? Prav tako je tudi na oranžni strani (desno) ko greš z miško čez ta svetla siva. Mogoče bi dali vsaj za malenkost temnejšo ali pa kaj jaz vem.
Pa mogoče bi se lahko nekaj še dalo na sivo stran. Ker je oranžna precej bolj zapolnjena pa še ko kliknem na recimo zdravje ali prehrana ali kamorkoli drugam je v "uvodu" slika na desni strani, ob tistih oranžnih okencih. Mogoče bi se kak okenc lahko dal v sivo na levo stran (morda tisti kjer je za registrirat in vpisat).

Sicer pa je res super tale nov izgled! :D Pohvalno.

Lp



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #68 : 15 Junij 2006, 21:11:55
scythe: hvala za opozorilo glede zmešnjave (ni bilo pravilno linkano) ... sedaj bi moralo biti vredu (ob predpostavki da osvežiš stran ;))

mašy: glede nesorazmerja se popolnoma strinjam s teboj... vendar bi za začetek malo počakal ... trenutno je namreč objavljenih zelo malo oglasov za zapuščenčke, kar pa upam da se bo kmalu spremenilo tudi na račun tega da lahko oglase sedaj vnašajo sami.
Tudi glede barve povezav, ko miška potuje čeznje, sem že razmišljal ... vendar mi nobena kombinacija dosedaj ni bila všeč :D
Bom poizkusil z črno barvo, mogoče pa se bo obneslo :D

Lp, Črt



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #69 : 15 Junij 2006, 21:53:20
Waw, super izgled :o! Imam pa en predlog: tam, ko imaš v menuju npr. pri izletih na voljo npr. sprehodi, bi se lahko, ko klikneš na to, pokazalo nekako takole:

Sprehodi
>>>Javorniški Rovt
>>>Osolnik
>>>...
>>>...
Počitnice

Da ne bi bilo treba back klikat ko se hoče prestopit na počitnice.



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #70 : 15 Junij 2006, 22:05:38
anana: glede na to da je razdeljeno v samo dve tematiki je tvoja ideja odlična... hvala  :-* Sicer je malo bolj zahtevna za izvedbo.. vendar se bom potrudil :D

Lp, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #71 : 16 Junij 2006, 00:46:49
Meni je tudi super tako kot je zdaj. Super Trigi  :D
Se pa strinjam z Mašy glede barv.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #72 : 16 Junij 2006, 12:47:33
Zoe: barva je bila spremenjena iz svetlo sive v črno ... če ti še ne pokaže, moraš osvežiti stran ... tako da mislim da je sedaj dosti bolje :D

Lp, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #73 : 16 Junij 2006, 14:12:44
Jap, zdaj sem pa brez pripomb  :D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #74 : 20 Junij 2006, 09:43:58
Ok, jaz res ne vem nič več nič...  :-\

Rubrike naj bi bile že urejene, ampak jaz še vedno ne vidim nikjer seznama veterinarskih klinik in pasjih šol.  :-[ Sem vse osvežila, pobrisala začasne datoteke, zgodovino...vse. Pa nič. Vmes sem za 1 sekundo videla sklop rubrik o pesjanarskem srečanju in klinikah (ali šolah - ne spomnim se, ker 1 sekunda ni ravno dolga).  ???

Torej - se je meni in mojemu računalniku rahlo skisalo zaradi te vročine ali tisti 2 rubriki še vedno manjkata?  ::)


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #75 : 20 Junij 2006, 10:52:33
Tukaj so veterinarji  ;)

Tukaj pa kinološka društva  ;)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #76 : 20 Junij 2006, 14:25:22
Scythe: stvar je takale.. pa mi prosim povej če ti deluje:

Če slediš gumbu 'INFO' ali z klikom na logotip pesjanarja, se ti mora odpreti začetna stran PeSjanarja (Smo trije mušketirji: Smart, Frajer in Rumba. No ja, dva mušketirja in ena bojevnica, če smo natančni. Dva pesjana in en mačkon, ki je v bistvu še najbolj pasji od vseh...), sedaj bi morala ne levi strani imeti stolpec 'Koristno' in v njem povezavo 'Veterinarji', z klikom na nanjo bi se ti mogla odpreti ljubljanska regija in tam kjer je bilo prej 'koristno' bi moralo sedaj biti 'Menu' in v njem spisek regij.

Če se ti kaj od tega ne prikaže, poizkusi z pritiskom na Ctrl+F5 ... če se kljub temu ne odpre tako kot bi se moralo, prosim sporoči.

Lp, Črt



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #77 : 20 Junij 2006, 14:50:09
Trigi: vse je ok (hvala za navodila!), samo meni se je res skisalo in sem bila očitno v trenutku pisanja prejšnjega posta, momentalno slepa. Se opravičujem za vse traparije, ki sem jih pisala pod škodljivim vplivom visokih temperatur.  :-[ :-[ Vse stvari so na svojem mestu, tako kot morajo biti.  :-[


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #78 : 20 Junij 2006, 14:53:32
scythe: ni problema... to samo pomeni da bi lahko stvari še izboljšali.. da bi bile še bolj  pregledne... vendar mi trenutno ne pade nič pa pamet.

(zdajle se mi je sicer porodila ideja da bi se ob vstopu na PeSjanarja odprlo okno z pomembnimi podatki, vendar ima ta varianta tudi slabosti, marsikoga moti da se mu odpirajo nova okna, veliko pa jih ima tudi programe ki preprečujejo odpiranje neželjenih oken...)

Vse ideje so seveda dobrodošle :D

Lp, Črt



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #79 : 20 Junij 2006, 14:54:28
Glede veterinarjev; manjka Koroška regija  ;D (Klinika in veterinarska postaja v Slovenj Gradcu je pod Štajersko)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #80 : 20 Junij 2006, 15:07:53
Hvala Butterfly :)
Moj zemljepis je pač... lahko rečem nezadosten :D
Bi bila tako dobra in pogledala če je še kakšna ordinacija ki bi morala biti pod koroško regijo?
Ali pa če mogoče ti poznaš še kakšno ki bi se jo splačalo omeniti.

Hvala, Črt



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #81 : 20 Junij 2006, 15:13:16
Mene bi pop-up okence motilo. Lahko dodaš še en tak gumbek zgoraj, pa napišeš koristno.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #82 : 20 Junij 2006, 16:05:31
Lahko se pa veterinarje doda v posebno okence pod zdravje, kinološka društva pa pod šolanje (v priponki).



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #83 : 20 Junij 2006, 16:19:34
ana: ideja je bila da bi se vse pomembne informacije (veterinarji, šole, prva pomoč, ...) zbrale na enem koncu, tako da v primeru panike čimprje najdeš podatke ki jih potrebuješ.

Lp, Črt



anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #84 : 20 Junij 2006, 17:14:26
Aha. Sej jaz sem pa mislila, da bi naredili tako (vse pomembne inf. na enem mestu) + še te podatke dali pod vzgojo in zdravje. Samo predlog :).



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #85 : 22 Junij 2006, 14:44:55
Prosila bi vas, če si vzamete minutko ali dve in malo napišete pohvale, kritike in pripombe na moje moderiranje. Verjetno ste se me od novembra že kar navadili, pa me zanima, če imate kakšne predloge, če bi lahko bilo kaj boljše in podobno  :)

Pa kako se vam zdi točkovanje, se vam zdi, da so točke pravično podeljene, se komu zdi, da bi kdo moral dobiti točke pa je ni?
Glede na to, da je prispevkov vedno več, in tudi vedno več odličnih prispevkov, je včasih težko pravično oceniti vse. Zato lahko še vedno izberete možnost poročaj moderatorju in predlagate katero sporočilo naj dobi točko. Lahko pa tudi pošljete zs enemu izmed nas treh.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #86 : 22 Junij 2006, 16:05:31
Z moje strani ni nobenih kritik.Same pohvale,za pridno in vestno delo  ;) Si tko pridna,da te sploh ne opazimo,tako da naredi kdaj kakšno napakco,da te bomo sploh opazili  :P ;)

In tudi na forum nimam nobene kritike.opažam,da nas je z dneva v dan več in forum tako dobiva veliko novih uporabnih podatkov.

Tako da,kar tako naprej!  :)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #87 : 22 Junij 2006, 17:38:52
Hvala Rinchy  :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #88 : 22 Junij 2006, 17:40:39
Zoe: saj vem da moje mnenje nič ne šteje, ampak ga bom še vseeno podal :D

lahko pohvalim par 'akcij' ki si jih izvedla, ko je debata zašla, ali pa je kazalo na to da bi se lahko zapletlo, tudi kar nekaj točk si podelila, tako da jaz sem zelo vesel da sva se z nino odločila da boš moderator :D

... razmišljam pa razmišljam.... pa ne najdem nobene kritike, kriza, pač se boš morala sprijaznit da prima opravljaš naloge moderatorja :D

Lp, Črt



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #89 : 22 Junij 2006, 18:37:29
No, jaz bi samo povedala, da je stran res moj drugi dom, v katerem v bistvu preživim več časa, kot v tistem pravem domu,... :-[ Ker res stran ima neke pozitivne vibracije (v bistvu mislim, da so to Trigi, Ninci, Zoe in vsi ostali uporabniki... :P )

Sicer pa po parih dneh iz 50 tisoč prispevkov na skoraj 52.ooo... :o In kmalu 750 članov... :o :o

No pa še o Zoe...Meni se zdi, da boljšega moderatorja preprosto ne bi mogli najti...Tako umirjena, polna znanja, pripravljena pomagat itd. Preprosto vse enkratno (a si po Črtu in Nini podedovala te moderatorske lastnosti? ;D )...Kritika je pa samo ta, da je ni... (Enako drži za celoten PeSjanar.Si ;) )

V juniju je bilo največ prisotnih 53, malo pod rekordom... :)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."