Šolska tabla > Šolski pesjanarski kotiček

Kdo bi šole porušu do temeljev ?

(1/7) > >>

S1b:
Naslov pove vse... >:( >:( >:(

Lilit:
Hehehe, kaj si dobil kaksno slabo oceno ::) :P

S1b:

--- Citat: Lilit na 30 Januar 2006, 12:38:22 ---Hehehe, kaj si dobil kaksno slabo oceno ::) :P

--- Konec Navedka ---

ja  :'(  sam me ne skrbijo slabe ocene ampak bolj odnos od profesorjev, pisu sm zgodlo in mi je baba nenormalna dala šut, ker me ne mara ... polovico nalog mi ni sploh pregledala zaradi "grde" pisave... fak a naj ji napišem z tiskanimi al kaj, sej drugič bom napisu z velikimi tiskanimi IDIOT STE  >:(... ful ni fer ta šola, vse je subjektivno zdej in če se prtožm mi pol še ravnatelj prbije, PRFOKSI ŽE VEDO KAJ JE PRAV. Pa pol k se javm zgodlo in ji povem use prou, čeprou edin mene najtežje sprašuje npr. Ime enga xxx sina od xxx kmeta pa rečem ne znam pa ful vesela  se reži haha fant treba se bo še učit ... pa pol me upraša kva je biu mussolini pa 30 letu? pa nimam pojma,ker sploh tega ni povedala pa tko mal za hec rečem a je biu mogoče star 31 let ? pa se pol razjezi in me dol pošlje... lol , pol pa pride en kreten gor k misl da je bla sam ena svetovna vojna pa dobi 2  ! grrr >:( res je pokvarjen tale svet >:(, čakte da na lotu zadanem pa da pol kupim dinamit in vržem celo šolo v zrak vključno z zgodlarco  >:( , upam da nisem predolgo objasnil svoj problem ampak point je v tem, da šole ne spodbujajo kreativnega mišljenja in samih učencev ne.

lp

Lilit:
 :D :D :D :D

Ne se sekirat. Povsod je isto :P tako da ti ostane samo to, da se navadis. In v srednji in na faksu.

Kar se pisave tice, jaz sem v srednji zacela pisat s tiskanimi, vse razen esejev, ki so bili obvezno pisani. Ker ce ne so tezili, da imam grdo pisavo ::)

scythe:
Skozi sistem najbolje prideš tako, da ga sprejmeš. In če se ti zdi potratno zapravljati tvojo energijo za takšne stvari, potem boš stvari sprejel takšne kot so.

Drugače pa so nam profesorji na faxu povedali, da je bolje, da se potrudimo lepo pisati, kajti grda pisava že sama po sebi odbije bralca in tako lahko kljub dobri vsebini dobiš slabšo oceno. Velikokrat ocenjevalci to počno tudi podzavestno - grda pisava pač odbija.  :-\

V temu primeru, da te nekdo od profesorjev ne mara, pa lahko zmagaš samo z znanjem. Če je neizpodbitno, da te profesor ne bo spustil skozi z nekim "tako-tako" znanjem - potem se moraš potruditi bolj. Naučiti VSE. Kljub temu, da ne boš dobil zaslužene ocene. V primerih, ko te profesor RESNIČNO ne mara, se ti običajno gre samo, da narediš.

V glavnem, še cel kup nasvetov bi lahko napisala. Ampak bistvo je vedno eno: bolj se boš upiral sistemu, bolj boš naje*al. Zato sprejmi pravila igre ali pa nič. In če ti je kaj v tolažbo - vsi smo bili v takšnih situacijah.  :-[

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo