Brezplačna hrana zavetišču

Tinchii · 2419

Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
: 10 Maj 2010, 19:57:10
Živjo vsem!
Danes sem v trgovini videla te letake, za brezplačno hrano.Ker sem se spomnila da je na tem forumu(vsaj mislim da) potekala takšn akcija, bi jo lahko še enkratodprli. Gre namreč, da te letake izpolnimo, pošljemo nato pa dobimo hrano ki jo odnesemo zavetišu.
Res bi bilo lepo, vendar se opravičujem če je že kakšna takšna tema( jaz je nisem zasledila )
Papa
Tinchii



Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 11 Maj 2010, 19:20:04
Zanima me kaj si o tem mislite vi?
Ali bi sodelovali?
Tina



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 Maj 2010, 10:35:56
Kakšna hrana in kakšni so pogoji sodelovanja?


Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 12 Maj 2010, 14:24:59
Hrana whiskas in pedigree. Pošlješ tisto prijvnico in eno anketo potem pa dobiš brezplačno hrano oziroma kupončke za njo. Potem bi vse to zbrali in podarili zavetišči. :)
Tina



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 18 Maj 2010, 11:00:34
Mislim, da dobra zavetišča svojim varovancem take hrane ne bo ponujalo, torej je tudi sprejeli ne bodo. Zavetiščni psi in mačke so res brez doma, niso pa kante za smeti...


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #5 : 19 Maj 2010, 09:02:22
Se strinjam z napisanim, ampak nekatera pa vseeno sprejemajo tako hrano.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 19 Maj 2010, 10:44:34
Se strinjam z napisanim, ampak nekatera pa vseeno sprejemajo tako hrano.

Zato sem napisala "dobra zavetišča". Žal pa ostala - nekatera res sprejemajo tako hrano. Ampak dajmo bit realni, nekateri varovanci v zavetiščih so resnično bolni, prestradani itd. Jim ni treba še dodatno škodovat s takimi "donacijami"...


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #7 : 19 Maj 2010, 14:53:57
Tinchii ti kar zbiraj, ni važno kakšna hrana je, tudi Whiskasa in Pedigreeja so v nekaterih društvih in zavetiščih veseli  :) Če ne drugega se lahko porabi za hranjenje prostoživečih mačk, mislim da bi bile zelo vesele Whiskasa, bolje kot smeti, ki jih drugače jedo.  :)

Kje se pa dobi te prijavnice?



Tinchii

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 19 Maj 2010, 19:57:11
Prijavnice se dobijo v trgovinah, sem pa jih jaz cel kup dobila v poštni nabiralnik.
Hotela sem samo ponudit eno idejo. Vesela sem da ste mi obrazložili da to ni vredu.
Papa
Tina