2. državna tekma v Rally Obediencu, 30.5.2010, KD Ljubljana

Roxy · 3203

Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
KD Ljubljana vas vabi na 2. državno tekmo v Rally obedience-u, 30.5.2010, na društvenem vadišču.
Prijave sprejemamo do 25.5.2010 na mail: [email protected] .
Prijavnica in več informacij na: http://www.kd-ljubljana.si/ in tel.: 031/347-793.

Se vidimo!  :)



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Jaz bi samo opozorila, da je tudi v vaši prijavnici napaka. Piše namreč, da je štartnina 15 evrov, če pa tekmuješ z večimi psmi pa 11 evrov za vse pse.
Je pa 15 za prvega in 11 za vse ostale... :)



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Jaz bi samo opozorila, da je tudi v vaši prijavnici napaka. Piše namreč, da je štartnina 15 evrov, če pa tekmuješ z večimi psmi pa 11 evrov za vse pse.
Je pa 15 za prvega in 11 za vse ostale... :)
kaj  se pa silš >:(  ;)
Tako piše - a ni fino?  :P

Uradni cenik ima samo najvišjo ceno določeno. Vsak klub lahko da nižjo,če hoče   ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
ups! Torej seveda za prvega 15 in ostale 11€  ;) .
Za vnaprej za tiste, ki boste delali copy/paste prijavnic-popravite  ;D



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
a letos ni/ne bo online prijav?


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
kaj  se pa silš >:(  ;)
Tako piše - a ni fino?  :P

Uradni cenik ima samo najvišjo ceno določeno. Vsak klub lahko da nižjo,če hoče   ;D

Zato, ker tako piše tudi v Grosupeljski, ampak samo piše, plačala pa sem 15+11...
Sem se pa veselila, ja, pol pa nič  iz tega. ;D

Kaj nam pomaga, če samo narobe napišejo, pol ti pa vseeno zaračunajo. Pol naj pa še piše prav. :D



Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
On-line prijav kot kaže ne bo. Jaz tudi za druge tekme ne najdem možnosti za on-line prijavo, kot je bilo prej.





ttanja

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Hoj!

Ali mi lahko poveste, koliko Evrov pride izpit?
Hvala

Tanja



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Hoj!

Ali mi lahko poveste, koliko Evrov pride izpit?
Hvala

Tanja

Jaz sem plačala pred 14 dnevi 28 evrov za izpit s knjižico vred... :)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Kako je šlo danes? Žal sem morala predčasno oditi, me pa zanima kako je bilo :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Rezultati:
ROI
1. Border Boris
2. vidve
3. irski seter

ROII
1. Tina in Ice
2. Tjasa in Raa
3. Tanja in Vinny

ROIII
1. Maja in Nel
2. Rosana in Uli
3. Melani in Maj

ROIV
1. Tjasa in Day
2. Tjasa in Fita

;) ;)

Drugace pa, vreme je zdrzalo vse tja do ogleda trojke, ko je zacelo narahlo padati. Ko je bilo trojke konec je ze kar lepo ulivalo, potem je bila se ena ogrooomna ploha z grmenjem, tako da smo vmes naredili pavzo.. Pa ni in ni nehalo, tako da so stirko delali v kar precejsnjem dezju  :-\ Se mi je tok smilila pudlica Zala, ko je ze izgledala vsa uboga na tisti mokroti..  :( Potem si je pa "pridelala" se tri nule, tako da bla disk..  :-\

So pa vsi prav lepo delali, eni malo bolj, drugi malo manj (npr. midva  :-[). Ne vem kaj je bilo Kozmicu, a je kaj v zraku??  ??? Ze vceri ni doma hotel delat, danes tudi na tekmi ne..  ::) Bom mal mulca v roke vzela zdajle naslednje dni.. Nima se kaj takole zejbavat..  >:( Potem bomo pa videli kaj bo v Zagrebu..

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Ko je bilo trojke konec je ze kar lepo ulivalo, potem je bila se ena ogrooomna ploha z grmenjem, tako da smo vmes naredili pavzo.. Pa ni in ni nehalo, tako da so stirko delali v kar precejsnjem dezju  :-\ Se mi je tok smilila pudlica Zala, ko je ze izgledala vsa uboga na tisti mokroti..  :( Potem si je pa "pridelala" se tri nule, tako da bla disk..  :-\

joj , meni je prav grozno, da je sodnik tako  z lahkoto talal nule Zali. Mizo je navsezadnje naredila, čeprav na ponovljena povelja, bi ji lahko odbijal samo za doatna povelja, ali pa eno drugo vajo , ki ji je dal 0, bi lahko dal -9 (ne vem točno  ali je bil kvadrat  ali katera, ki ji je delno zamutila) pa bi bila uvrščena. Glede na to, da je res lilo, bilo po tleh čmokotanje in da to niso vojaški psi,ki se po blatu in vodi radi valjajo, je res dobro delala. Predvsem me je presenetilo,da je zdražala odlaganje v sedi pod drevesom ( z dežja pod kap sistem) in z ritjo v luži, pa ulegala se je tudi na povelja, čeprav je bilo videt ,da se ji podlaga absolutno gnusi.
Sem omenila na komentarju ,da bi lahko kakšno od -10 spremenil v -9, pa je bil odgovor ,da "nismo na Ponte Rosu "  :-X

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Sem omenila na komentarju ,da bi lahko kakšno od -10 spremenil v -9, pa je bil odgovor ,da "nismo na Ponte Rosu "  :-X

No, če pa nismo na Ponte Rossu, potem bi pa lahko imeli tudi ovire kot so predpisane v pravilniku RO!

Miza je bila previsoka (baje je bila izmerjeno 40cm, pravilnik predpisuje "cca 30cm" - pod "cca" jaz razumem +/- cm ali dva) in bi jo moral izločit iz proge, nikakor pa štet te vaje za neopravljeno! >:( >:(

Za nastop v tistem nalivu si je zaslužila vsaj uvrstitev...



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35

Miza je bila previsoka (baje je bila izmerjeno 40cm, pravilnik predpisuje "cca 30cm" - pod "cca" jaz razumem +/- cm ali dva) in bi jo moral izločit iz proge, nikakor pa štet te vaje za neopravljeno! >:( >:(
Res je . Miza je bila previsoka, na ogledu je bila izmerjena in obe tekmovalki sva se strinjali,da ne bi komplicrali (dobrota je sirota press  :P) Dejansko pa bi vajo lahko sodnik nadomestil z drugo.

Razlogi za napake pri izdelavi pa niso  bil v višini, ampak v tem,da se je mizo zelo slabo videlo. Rob je tanek, miza temna, in se je "zlila" z mrežasto ograjo zadaj, slabša vidljivosta zradi naliva je zadevo še poslabšala. Poleg tega se je že na večih tekmah pokazalo,da imajo psi težave ob prihodu na mizo, kadar je ob poti trak za označevanje vadišča, ker ga dojemajo kot oviro, + dodatno je bil tu na poti znak za eno od vaj.
Moja psica se je tako najprej namenila skočit čez trak, , potem je revirala okoli znakca  ::), ki je bil na pot,  ko pa je zagledala mizo ni bilo več probelma- prav tako 0 točk  ;)).
Pri Dayu se mi je šele posvetilo v čem je stvar in sem mu trikrat rekla kje je miza-potiho da sodnik ni silšal- ko je končno s pogledom našel mizo sem ga šele poslala in je tako edini uspel v prvo narest vajo.

Jaz se u bistvu najbolj sprašujem glede kriterijev, kdaj je kakšna vaja 0 točk in kdaj je dodatno povelje... Npr tudi pri Uli  aportiranje- psica je na prvo povelje šla do aporta, ga ni pobrala na drugo pa izvedla aportiranje do konca.
To bi parav tako lahko štelo samo odbitke za dodatno povelje. Navsezadnje to tudi je, poleg- točk pa tekmovalec izgubi še veliko časa in jetorej dovolj kaznovan za napako.
Mogoč ebi bilo lepo,če bi sodniška ekipa malo prevetrila smernice za sojenje?  U vidu s ciljem,da se naj tekmovalce privlači ,ne odbija....če je seveda cilj jih dobit čim več v ta šport.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Čestitke vsem! Še posebej pa Tini in Icu :D

Predloge, ki ste jih omenili pa upam, da bodo v prihodnje upoštevali.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


saba

  • *
    • Prispevkov: 489
    • Točke: 1
Odgovori #15 : 01 Junij 2010, 10:28:01
Mogoč ebi bilo lepo,če bi sodniška ekipa malo prevetrila smernice za sojenje?  U vidu s ciljem,da se naj tekmovalce privlači ,ne odbija....če je seveda cilj jih dobit čim več v ta šport.
Se strinjam!



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #16 : 03 Junij 2010, 10:31:13
Punce,

a bi se dalo dobiti kakšne slikce zmagovalcev?

Bi jih rabila za objavo v Kinologu :)

Hvala in lp,
Ana



saxana

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 2
Odgovori #17 : 03 Junij 2010, 10:31:55
Aja,

pa še ČESTITKE vsem ... sploh tistim, ki so delali v takem vremenu :)