Srečanje mladičkov na Rožniku?

Ana V. · 1902

Ana V.

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
: 18 Maj 2010, 22:08:42

  Pozdrav vsem v tem forumu :)

  Mene pa zanima če ima še kdo mladička doma in bi se mogoč rad dobil enkrat na Rožniku.
  Sama imam 3 mesece staro bokserko, ki neuspešno išče druge mladičke za igro.
  Če mogoče koga zanima bi se lahko en vikend dobili z mladički in bi se malo igrali.
  Saj je tukaj pri nas veliko psov vendar so vsi veliko starejši od moje psičke.
  Lahko bi naredili eno srečanje z mladički če koga zanima  ;)

  LP



North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 Maj 2010, 06:03:21
Samo za opzorilo.. na Rožniku psa ne smeš imeti spuščenega, se mi zdid a preverjajo. Na povodcih pa dvomim, da bojo bili ;



Ana V.

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 19 Maj 2010, 07:36:15

  Lahko tudi nekje drugje...drugač nisem iz Lj...samo vem da je tukaj veliko psov pa vem kje je Rožnik zato sem rekla...
  Se bom tudi predstavila malo kasnej( moj album mi  nagaja)...

  Tukaj pri nas ni nobenih igralnih uric za mladičke :'( Moja bi se pa tako rada igrala z mladički pa nima možnosti...
  Je samo mala šola...tam so pa že večji mladiči (8 mesecev stari)...
  Škoda...



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3 : 19 Maj 2010, 13:39:47
Če se ti ne bi bil problem vozit do Rožnika se igrat z drugimi mladički je bolje, da kontaktiraš ŠKD Bajka, ki organizira igralne urice za take male razgrajače in  se voziš k njim v šolo, kjer se tudi naučite pravilne igre.



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #4 : 10 Junij 2010, 14:28:31
Samo za opzorilo.. na Rožniku psa ne smeš imeti spuščenega, se mi zdid a preverjajo. Na povodcih pa dvomim, da bojo bili ;
se strinjam. Mam js tud mladičko (5 mescov) in mene to dost zanima. Na žalost je v tivoliju preveč psov zato predlagam črnuško gmajno, barje..... ni več tok placa za spuščanje psov
mimogrede za katero pasmo gre?

p.s.: v mali pasji šoli so tudi mladički, ki so stari 2,3,4,5 mogoče 6 mesecev tako so še vsi razigrani

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/