Go! Natural

**Abby** · 1929

**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
: 27 Maj 2010, 15:55:29
POzna kdo to?



evydea

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 23 December 2010, 20:27:42
to je sicer mal starejša tema, ampak vseeno...

naši mački so ta mesec prvič probali to, ker ena spletna trgovina ima akcijo...in so nad njimi navdušeni :)
mal sem pogledala tudi na dogfoodanalysis, ki sicer je sam za pasjo hrano, ampak ta znamka je v kategorijah z največ zvezdicami in verjetno tudi mačja hrana je toliko vredna :)

priporočam :)



KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #2 : 10 Maj 2012, 15:28:54
A še kdo hrani s to hrano? Jaz sem jo danes kupila, ker niso imeli Schesirja, pa je Val planil po njej, kot bi bilo ne vem kaj  :) Me pa malo moti, ker so takoo male kroglice, da jih pol sploh zgrize ne...

Kako je pa s tem; na hrani piše, da je primerna za vsa življenjska obdobja, a potem lahko dajem 7 mesečnemu mucu, tudi če ni razdeljeno na kitten/adult? Rabiva pa nekaj z višjo vsebnostjo beljakovin, ker je FeLV/FiV+  :-\ Sicer sem mislila menjati, ko ne bo rabil več kitten, ampak če lahko, bi že sedaj..

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #3 : 11 Maj 2012, 09:44:42
Ja, lahko dajas ze zdaj. Velja za vse All stages hrane. Pri mackih, ki nimajo hrane na voljo ves cas, se drzis navodil za hranjenje.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #4 : 11 Maj 2012, 15:41:26
Super, hvala za odgovor  :)

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 11 Maj 2012, 19:02:28
Tudi moje so imele to hrano ful rade, samo kaj ko je tako draga... :/