Za pesjanarje > Razno

'nošenje' ušes

<< < (2/6) > >>

irenchy:
kolikor jaz vem naj bi se psu saj 2 na teden zmasiralo ušesa, da se sprosijo, ker jih čez dan kar naprej napenjajo.

Rinchy:
Sem se potrudila,da sem slikala Rino.Upam,da se vidi razlika  ;)





Pa še pravilen 'trikotnik' :


Lp,
Nina

Mašy:
Misliš tole oziroma tole? Tako se namreč tudi Tysonu velikokrat postavita uhlja (ponavadi desni, oziroma Tysonov levi). Ampak mu jih vsak večer masiramo pa mu potem lepo stojita. Čeprav Tysonu se kljub temu kar velikokrat takole 'nosita', medtem ko Pagotu vedno stojijo v "trikotniku". Zakaj pa je to pa tudi jaz ne bi vedela točno (se mi pa malo sanja, ampak ne znam razložit, tako da bom kar tiho). ;D ;)

Lp, Maša

Rinchy:
Jap,tole.Tudi mi smo začeli z vsakodnevno masažo ušeskov,Rina pa pri tem miži in godrnja... ;D ;D


LP

newfka:
Zanimivo tole!  :) Masiranje ušes... Včasih pomislim, kaj vse piše knjigah in revijah, da bi morali ljudje narediti zase (od masaž, savne, blatnih kopeli, zdrave prehrane, ne jejte tega, ne jejte onega, čim več tega,...bla, bla), pa večina tega ne počne in kljub temu shajamo brez problema. Pri psih nas pa moti že vsaka najmanjša figa, na katero se pes sam popolnoma požvižga. Pasjost pač! Kdor nima psa, tega ne more razumet...  8)  :P

Lp

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

[*] Prejšnja stran

Pojdi na polno verzijo