Flipsi seminarji in tečaji

san13 · 8249

san13

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
: 14 Junij 2010, 15:30:38
prosil bi če bi lahko sem vpisovali če bo kdo organiziral seminar za frizbi
da smo lahko na tekočem z enim klikom potem ostane več časa za igro ;D



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #1 : 16 Junij 2010, 15:13:43
V poletnih mesecih (julij, avgust) bo ŠD Flipsi organiziral redne tečaje (začetne in nadaljevalne) kakor tudi trening za tekmovalce na klubskem poligonu v Koprivi na Krasu, v večernih urah (okvirno od 18-21). Prijave pošljite na [email protected], z naslednjimi podatki:

Ime in priimek
Ime, starost, pasma psa
Nivoj: začetniški, nadaljevalni (če si že obiskal tečaj oz. seminar), ali tekmovalni (freestyle)
Dnevi, na katerem bi lahko obiskoval tečaj: torek, sreda, četrtek (navedi vse, ki pridejo v poštev, da formiramo skupine)



san13

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 17 Junij 2010, 15:08:27
malo daleč za štajerski del drugače pa slišat je super
 :(



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #3 : 17 Junij 2010, 15:20:10
malo daleč za štajerski del drugače pa slišat je super
 :(

Sigurno se bomo čez poletje kaj dobivali na KD Maribor, kljub temu, da je tečaj že končan in se lahko pridružiš. :)



AndrejaŽ

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Junij 2010, 16:14:13
Tudi zame je na žalost predaleč. Klima v avtu se mi je pokvarila, tako da vožnja do Koprive v poletni vročini odpade :(
Če bi pa kdo organiziral kaj v bližini Ljubljane, se z Rubyem takoj javiva :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #5 : 17 Junij 2010, 16:21:16
Če najdete primeren prostor v Ljubljani in je dovolj kandidatov za skupino, lahko tudi tja pridem.  :) Sem se pravkar vrnila od dvodnevnega seminarja z vrhunskima japonskima irgralcema, veliko novega sem se naučila.



AndrejaŽ

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 17 Junij 2010, 22:02:03
Kakšna bi bila pa cena tečaja? Enkrat tedensko, ne? Da lahko začnem udeležence nabirat ;)



Zarja

  • Gost
Odgovori #7 : 18 Junij 2010, 00:58:12
U, midva bi tud prišla če bo vredu termin. Zdej ko bo končno mal več časa  ;D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #8 : 18 Junij 2010, 09:35:01
Meni je žal tudi LJ predaleč, da bi se redno vozila...Bi pa občasno z veseljem prišla po novo znanje. :)
Predvsem za FS potrebujem nadaljne inštrukcije za elemente, ki jih še nisva delali. ;D



san13

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 19 Junij 2010, 20:06:32
super stvari se premikajo sedaj pa še samo akcija
 :o



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #10 : 18 Julij 2010, 11:52:37
Odprla sem novo tekmo, še tukaj objavljam:

Športno društvo FLIPSI v sodelovanju s Kinološkim društvom reševalnih psov Celje organizira vikend frizbi seminar v soboto 18.9. ter v nedeljo 19.9.2010, od 9. do 17. ure na poligonu društva KDRP Celje. Seminarja se lahko udeležite en dan ali oba dneva, s psom ali brez. Cena na dan je 25€ s psom, 12,50€ brez psa. Člani ŠD Flipsi dobijo 20% popust.

Seminar bo potekal pod vodstvom Jean McCollister. Če bo število prijavljenih več kot za eno skupino, bo pomagal izkušen in usposobljen pomožni inštruktor iz ŠD Flipsi. Nudimo inštrukcije za freestyle kakor tudi za toss & fetch discipline, po želji, za vse nivoje.

Število mest je omejeno. Za prijavnico, podroben program seminarja, in informacije o plačilu pišite na [email protected].

Vabljeni!

ŠD Flipsi in KDRP Celje



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #11 : 18 Julij 2010, 11:54:57
Glede organizacije kratkega poletnega tečaja v Ljubljani še delamo...treba več stvari uskladiti. Bomo obvestili ko bo kaj novega.  :)



san13

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 20 Julij 2010, 23:09:20
super samo mi je ljubljana predaleč



Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #13 : 25 Februar 2011, 09:35:40
Bom napisala kar sem. Kaj se naučiš na frizbi seminarjih? Je to nekako na 'skrčen' tečaj? Ker midve se odločava kaj bi trenirali (frizbi ali agility), ker da bi se 2x na teden vozili v Maribor nama je predaleč (bližje pa ni nič :/). Je bolje obiskati frizbi seminar, če pes že lovi frizbi v zraku in bi se učila samo še 'finte'?

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 25 Februar 2011, 09:58:11
Bom napisala kar sem. Kaj se naučiš na frizbi seminarjih? Je to nekako na 'skrčen' tečaj? Ker midve se odločava kaj bi trenirali (frizbi ali agility), ker da bi se 2x na teden vozili v Maribor nama je predaleč (bližje pa ni nič :/). Je bolje obiskati frizbi seminar, če pes že lovi frizbi v zraku in bi se učila samo še 'finte'?

Najbolj pomembno je, da se pri frizbiju naučiš varne igre s psom. Pravilno metanje, pravilni skoki, pravilna igra in tudi ocenit, kdaj je potrebno prekinit igro. Lovljenje v zraku in "finte" so lahko zelo nevarne in če se ti pes poškoduje, je lahko konec tako za frizbi kot za agility. Glede na vajino predznanje oz. napredek na tečaju se potem gre na razne freestyle rutine, kjer pa se naučimo sestavit točko za tekmovanja (preverimo kaj se ocenjuje na tekmovanji in kateri elemento so primerni za vsak par posebej)

Razlika med seminarjem in tečajem je predsem ta, da tečaj traja dalj časa 1x ali 2x tedensko (v MB je tečaj ob nedeljah ob 11h, prvič se dobimo 6. marca ob 11h - http://www.facebook.com/event.php?eid=146645152062666), seminarji pa trajajo celi dan skupaj.


Urša_Doggy

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Pes - edina ljubezen, ki jo lahko kupite <3
Odgovori #15 : 25 Februar 2011, 10:14:18
Hvala ;).

Pes - edina ljubezen, ki lahko kupite <3
I <3 my dog...


skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 27 Februar 2011, 19:33:11

živjo!

zanima me, kje lahko dobim informacijo, kdaj bo kakšen tečaj frisbija v ljubljani ali v okolici nove gorice? imam namreč 11 mesecev staro borderko in bi se rada udeležila tečaja. če ne bo šlo drugače bi mogoče prišla tudi v maribor...mi lahko poveste okvirno ceno tega tečaja?

hvala in lp



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #17 : 27 Februar 2011, 19:54:59
Živjo,

Lahko izbiraš kraj.  :)  En tečaj bo v okolici Ljubljane, en tečaj (ali vsaj seminar) verjetno pri Solkanu (pod mojim vodstvom).  Naslednji teden imamo delavnico/usposabljanje/sestanek za Flipsi inštruktorje, po tem srečanju bomo imeli več informacij o tem, kaj bo kje s kom. Najbolje, da pišeš Sari Kalin: [email protected], ki je koordinator za šolanje pri Flipsiju. Vsem, ki se zanimajo, bo poslala obvestilo, ko bodo znani lokacije in termini. Se ti splača včlaniti v društvo, ker dobiš poleg drugih ugodnosti tudi popust pri tečajih in seminarjih.

Inštruktorji, ki so sprejeti za delo pod okriljem Flipsija, morajo ustrezati visokim kriterijem v zvezi s kakovostjo, strokovnostjo, in predvsem varnostjo.

lp
Jean



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #18 : 27 Februar 2011, 20:12:11
Še cena: celodnevni seminar je 25€ oziroma 20€ za člane ŠD Flipsi, cena tečaja je odvisna od stroškov (potni stroški, najem poligona itn), ampak okvirno okoli 100€ za 20-urni tečaj oz. 90€ za člane. Pri nekaterih kinoloških društvih pa je treba še njihovo članarino plačati.



skat

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 28 Februar 2011, 16:34:16

hvala za informacije, točno to sem potrebovala. če boste imeli v solkanu, bom najverjetneje prišla kar na ta tečaj. se že veselim!  :)

lep pozdrav, katja



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #20 : 14 Marec 2011, 15:21:59
Živjo!!!

Flipsi organizira spomladanski frizbi tečaj v Ljubljani, na vadbišču KD Krim.
Začetek tečaja 26.3.!

Več infomacij in prijave so možne na  [email protected]

VABLJENI!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #21 : 21 Marec 2011, 13:32:13
Prihaja pomlad in s tem tudi sezona dogfrisbeeja.   :)

Ker se interes za ta čudovit šport kar naprej poveča, smo posledično razširili ekipo kvalificiranih inštruktorjev v našem društvu. Vsi inštruktorji, ki delajo pod okriljem ŠD Flipsi, so za to delo posebej usposobljeni in morajo ustrezati visokim kriterijem varnosti, strokovnosti in kakovosti.

Nekateri tečaji že veselo potekajo (v Mariboru z Juretom in Alešem, v Moravčah z Majo), nekateri so v pripravi:

- Za tečaj v Ljubljani, kontaktirajte inštruktorico Manco Mikec (cacy--glej zgoraj).
- Za tečaj v Logatcu, obrnite se na inštruktorico Uršo Lukančič na naslov [email protected] ali [email protected]
- Za inštrukcijo pod mojim vodstvom v okolici Solkana, bodisi v obliki 20-urnega tečaja (enkrat na teden po 2 uri) ali kot eno- ali dvo-dnevni vikend seminar, prijavite se pri Alenki Gorjan (Pasji center Blazno blatno) na naslov [email protected].

Za vsa ostala vprašanja oz. če imate željo organizirati tečaj/seminar v vašem kraju, kontaktirajte Sara Kalin: [email protected]

Najbolj pogumni tečajniki bodo lahko tekmovali že čez dober mesec, na Velikonočni tekmi na Ptuju.  :)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #22 : 24 Marec 2011, 21:19:25
Flipsi tečaj frizbija v Ljubljani, se začne to soboto, 26.3. ob 17h na KD KRIM!
Vabljeni!

 



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #23 : 25 Marec 2011, 15:19:47
Toplo priporočam ta tečaj. Manca je aktivna v tem športu že od samega začetka na slovenskem, nekateri njeni bivšji tečajniki so uspešni tekmovalci in/ali sami zdaj inštruktorji (npr. Tamara in Žak, Maja in Phoebe, Nadja in Ginny...).

Za predstavo, kaj boste delali pri njej, poglejte tukaj:
http://www.youtube.com/watch?v=fvDEy6a2Sjk

Ne zamudite priložnosti, uživajte!



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #24 : 06 April 2011, 16:01:08
V sredo 13.4 bom imela predstavitev frizbija v ŠKK Komen ob 18. uri. Vabljeni k ogledu in vpisu v tečaj!  :)



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #25 : 14 April 2011, 08:47:12
ŠD FLIPSI nudi enodnevni nadaljevalni seminar pod mojim vodstvom na "klubskem" poligonu v bližini Koprive na Krasu, v soboto 30.4. Cena je 25€ s psom, 12,50€ brez psa. Člani ŠD Flipsi dobijo 20% popust.

Seminar je namenjen predvsem parom, ki že imajo osnove dogfrisbeeja in delajo freestyle. Število mest je omejeno. Prijave pošljite na [email protected].

Vabljeni!