Goldi

katja_ · 2694

katja_

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 20 Junij 2010, 13:24:14
Goldi je bila rodovniška zlata prinašalka, ki se je skotila 17. decembra 1997. Leta 1998 je bila kupljena mojemu bratu za 10. rojtni dan, jaz pa še nisem bila stara eno leto. Bila je naš prvi pes. Z mano je odrščala celo otroštvo, zato mi je bila še posebaj pri srcu. Bila je nekaj posebnega. Čeprav ni bila ravno ubogljiva, saj je bila izredno trmasta in je nam rada uhajala smo jo imeli neizmerno radi, bila je naš sonček. Vedno nam je vračala pozornost s svojimi milimi pogledi in godrnječim glasom. Najraje je kopala rove na sosednjem travniku, pa čeprav ne bi smela. Z mladimi leti je bila zelo samosvoja, saj nam je pogosto uhajala, z leti, ko je postajala starejša pa je bila neločljiva od svojega doma. Čeprav je imela odzunaj postavljen pesjak ni nikoli živela v njem, vedno je bila pri nas v hiši, pa čeprav je puščala veliko dlak. Najraje se je igrala s sosedovim belim višavskim terierjem, ki ga je oboževala. Na žalost 4. avgusta 2008, ko smo se vračali veselo z morja in se veselili, da bomo prišli domov ter šli k babi po Goldi, ki jo je vedno pazila, ko nas ni bilo doma je tisto popoldne za vedno odšla. Namreč, ko smo šli popoldne v trgovino, nas je na našem dvorišču še zadnjič pogledala s svojim prelepim pogledom ter neznano kam odšla. Do večera je še vedno ni bilo domov, kar je bilo zelo čudno, potem pa na vhodna vrata pozvoni sosed in nam pove, da je našo psičko do smrti povozil vlak. Bilo mi je zelo hudo in še zdaj mi je, ker jo ni, ker je bila najboljši pes kar sem jih kdaj imela. Vem malo smo tudi sami krivi, ker je nismo imeli privezana zato še danes obžalujem, da je na tak način končala. Nikoli je ne bom pozabila, ker mi je ogromno pomenila, bila mi je kot sestrica. Ampak vem, da je zdaj nekje na lepšem.  :) :'(

Njene slike bom prilepila pozneje.



šeli

  • *
    • Prispevkov: 212
    • Točke: 0
  • ŠELI the Sheltie
Odgovori #1 : 03 Julij 2010, 13:38:13
sožalje

Čim hitreje naj ti bo lažje,
čeprav lahko nikoli ti ne bo.

V spominu tvojem ostal bo za vedno,
ti v njegovem boš ostala.

Nudila si mu vse,
ljubezen, varnost, zatočišče in hrano.
Negovala si ga.

Sedaj, ko postave njegove ni več,
le misel na sladke dneve obdaja,
tebe in
njega,
ki gleda te in te ljubi in vedno ljubil te bo.

Avtorja ni.

ONLY SHELTIES COME FROM HEAVEN

Šelina spletna stran:

http://seli-dog.webs.com/


katja_

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 12 Julij 2010, 11:58:34
hvala za sožalje :'( :)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 13 Julij 2010, 09:56:55
Sožalje, Katja  :'(


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 14 Julij 2010, 11:01:05
Sožalje :'(....



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 14 Julij 2010, 15:11:21
Sožalje!  :'(



tajka

  • *
    • Prispevkov: 180
    • Točke: 0
  • moja pesjanka
Odgovori #6 : 17 Julij 2010, 09:14:09
sožalje  :'(

love animals4everandalways


momokika

  • Gost
Odgovori #7 : 22 Oktober 2011, 16:14:58
sožalje  :'(  :'(  :'(



Himiko

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 09 Januar 2012, 22:24:06
Iskreno sožalje Katja  :'( :'( :'(