5. PeSjanarsko srečanje

Sunshine_1 · 212794

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #210 : 08 Oktober 2006, 08:45:54
Jaz pridem, po vsej verjetnosti (na mojo žalost) sama z Astorjem. Dragi pa se bo zabaval v Gardalandu.  >:(  ::)
Mogoče privlečem s seboj (če mi bo uspelo) še kakšnega pasjega ljubitelja.
Popravek - tudi mi pridemo v polni zasedbi!  :o Gardaland odpade.  ;D


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #211 : 08 Oktober 2006, 11:04:18
OK eno vprašanje malo mim teme...a je v Kranju kak šoping center, kino al pa bilokaj kamor lahko jaz mojo mami pošlem za cel dan? Ker drugače me po vsej verjetnosti ne bo hotla peljat  :-\

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #212 : 08 Oktober 2006, 11:16:58
Supernova in ONC center ampak ker bo to v nedeljo, bo bolj težko kaj nakupovala ??? Kaj pa če gre na Bled okoli jezera na sprehod in na kremšnite?? Lep sprehod in dobro kosilo :P Sta pa tukaj tudi dva kina, nima pa daleč do Lj. do koloseja ;) 20km oz. slabe pol ure.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #213 : 08 Oktober 2006, 12:05:07
Evo mapa za srečanje je pripeta k sporočilu. Še kratka navodila, da nas boste lažje našli ;)

Če pridete po avtocesti jo zapustite na izhodu Kranj-Zahod in se peljete proti Kranju. Pri gostilni Gorenc (na vaši desni), zavijete desno, cesta se začne spuščat, sledite prednostni cesti. Ko pridete mimo ožine pri kmetijah se držite desno (tukaj bo tudi znak za strelišče) in po koncu naselja se začne makedam. Na koncu makedama pa je strelišče ;D

Če pridete po stari cesti iz smeri Lj. greste proti Naklu. Mimo Supernove, po klancu navzgor, na semaforiziranem križišču levo, pred gostilno Gorenc še enkrat levo.... (sledite navodilom zgoraj  :P).

Tokrat vas pride srečanje 1000sit na osebo, za pijačo in kozarce poskrbiva midva, če se bosta odločili za palačinke, bomo nakupili tudi moko, jajca, mleko, sladkor,... pridemo oboroženi z mikserjem pa bomo maso kar sproti delali. (potrebujemo pa gorilnik in ponvice!!)

Za otroke do 7-ga leta brezplačno, za vsako nadaljno osebo, ki jo pripeljete s sabo 500sit.

Kar bo ostalo denarja, ga bomo podarili v dobrodelne namene (zavetišča).

Prijave sprejemamo na ZS, kjer boste tudi dobili številko računa, kamor nakažete prijavnino. Časa za prijavo imate do 23.10.2006.

Lp nina

p.s. naš prostor je tisti ogromen kos pobarvan na oranžno :)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #214 : 08 Oktober 2006, 12:23:47
Kaj pa če bi maso že doma pripravili, da ne bomo tam packali? Pa jo lahko magari damo v 1,5 litrske plastenke  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #215 : 08 Oktober 2006, 13:44:39
Gorilnik in ponev laHko prinesem jaz. V bistvu imam en gorilnik z dvema plinoma in enega manjšega na en plin. Tudi bombo prinesem. Torej se palačinke lahko pečejo v treh ponvah hkrati. Jaz imam eno, zato se potrebujeta še dve. Maso lahko kar tam naredimo, sej je čisto enostavno in hitro.Predlagam tudi kak navaden jogurt za v maso, da bo bolj rahla ali radensko.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 08 Oktober 2006, 21:26:08
OK eno vprašanje malo mim teme...a je v Kranju kak šoping center, kino al pa bilokaj kamor lahko jaz mojo mami pošlem za cel dan? Ker drugače me po vsej verjetnosti ne bo hotla peljat  :-\
Oj Neyka,s sabo jo pripelji,bova midve malo "ropotale".


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #217 : 08 Oktober 2006, 23:14:24
Hehe brez skrbi da ne bom pozabila omenit da prideš...je bila itak Trboveljska razstava edina na kateri je uživala...razlog si bla pa ti  ::)  :) Držite pesti, nekako se bova že zmenile (upam)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #218 : 08 Oktober 2006, 23:18:23
Neyka seveda kar z mamo pridita. Morate priti, da spet Neona vidim :) ..Držim pesti, da pridete :)...lp


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #219 : 09 Oktober 2006, 09:44:54
Neyka, povej mami, da tudi "ta stari" pridemo, tako, da ji ne bo dolgčas! Nas je tud že v Trbovljah videla!

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #220 : 09 Oktober 2006, 11:21:52
Upam, da ne bom zatajila  :P , se hecam.
M/my, boš pripeljala Ambro?
Kaj pa Katja in Buca, pridete?



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #221 : 09 Oktober 2006, 11:28:43
Aho!
Tudi jaz bi zelo rada prišla, to bi bil moje prvo srečanje, sam ne vem če mi bo uspela koga od naših prepričat, avta mi pa itak ne bi hotel posodit. :'( pa verjetn če bi prišla bi prišla sam z Runotom in Kalo.
Če slučajno pridem me zanima kaj je treba prinest ( pečem kar v redu peciva)
Tako da če kaj rabte sam rečte pa upam da mi bo uspel prit.
Lp
Ana


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #222 : 09 Oktober 2006, 12:50:02
Citiraj
Kaj pa če bi maso že doma pripravili, da ne bomo tam packali? Pa jo lahko magari damo v 1,5 litrske plastenke  Smiley

 :D Lahko naredimo tekmovanje najboljše palačinke, vsak doma naredil 1,5L mase pa potem speče palačinke na srečanju, strokovna komisija  ::) pa potem izbere najboljše :P ;D Nagrada... 1kg moke, 1kg cukra, 10 jajc, 1 L moke, (in kar pač še potrebujete)da jih lahko spečete še več ;D

Kala,bruno,bella, načeloma ni treba nič prinesti, se pa peciv nikoli ne branimo :o

Lp nina



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #223 : 09 Oktober 2006, 13:13:00
leonora, ja, srečanje je v nedeljo 29.10., začne pa se ob 11:00 uri in traja dokler bo. Res da je še prezgodaj, ampak mene zanima kdaj mislite priti,....si moram splanirat varstvo. Že dopoldne ali po kosilu?
LP


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #224 : 09 Oktober 2006, 13:14:23
Aho!
V redu če mi bo uspelo prit bom prnesla mal čupave katre pa še kako mojo specialiteto.
Lp
Ana


leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 09 Oktober 2006, 13:32:00
Jaz planiram,da bi imeli kosilo malo prej kot ponavadi.Po kosilu pa odrinemo,ker je Kranj za nas kar malo daleč.Pa se bo Zoja v avtu ravno naspala,da bo tam potem mir.Zdajle bo Gabi komentirala-ja pa ja,bolj pridne punčke pa še nisem videla.Aha! :-*  >:D


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #226 : 09 Oktober 2006, 14:03:11
Medve sma pa prišli že do mogoče pa res gremo  ;D

Bom pa verjetno tam kot ponavadi...Med prvimi pa bolj na začetku  :)

Držite pesti da bo vse po planu  :D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


katja123

  • *
    • Prispevkov: 170
    • Točke: 2
Odgovori #227 : 09 Oktober 2006, 14:05:08
Upam, da ne bom zatajila  :P , se hecam.
M/my, boš pripeljala Ambro?
Kaj pa Katja in Buca, pridete?



Midve bi pa mogoče res prišli.  ::)



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #228 : 09 Oktober 2006, 14:53:41
Pozdravljeni!

Po dolgem času se spet oglašam.  :)

Z Ambro prideva, če bo bog dal mojemu bratu izpit za avto, drugače pa ne. ;) Gremo vsi skupaj držat pesti, da bo naredil izpit :P
Upam, da se tega srečanja udeleživa, ker sva prejšnjega zamudili. Pa še veliko novih njufkov je na vidiku >:D

LP


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #229 : 09 Oktober 2006, 20:39:33
Citiraj
Hvala Šnufi,sva bili zelo veseli,da gremo vsi skupaj naprej s tečajem.Biba bi od žalosti umrla,če vsaj enkrat na teden ne bi videla Sone.Ko se začne igra ni nobeden od kužkov bolj zanimiv.
Bomo držali pesti in tačke,da Ambra pride  Shocked.Šnufi,pa Janko?Pridete?
Sabina hvala! Shocked Verjetno je prišlo do nesporazuma med mano in mamico.Po telefonu je rekla,da ste bili perspektivni in potem nisem znala to povezati z BIS-om.Glede razstav smo pri nas še čisti zelenci in včasih potrebujemo prevod.
Sabina pa vi?Pridete?

Seveda pridejo če je pa njufi srečanje  ::)  ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #230 : 09 Oktober 2006, 22:43:33
Jaz sem žal tak antitalent za kakršnokoli peko, da se ne javim niti za maso, niti za peciva. Prvo naredim primerno samo za "domačo uporabo", drugo pa za nikamor.  ;D  ::)
Se bom prešvercala s kupljenimi dobrotkami, tako kot nazadnje.  :-[


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #231 : 10 Oktober 2006, 08:18:54
Da grem lepo po vrsti....

Ne vem, kaj jamraš Leonora, otroka imaš pridnega sto na uro (ha, ha, si vedela, da bom komentirala)! Tudi mi nameravamo imeti zgodnje kosilo, računam, da bi vsaj tja do pol dveh prišli do Kranja na Pesjanar srečanje. Če želiš, lahko peljemo en za drugim, da bomo lažje našli. Nas bo poln avto, gre cela family. Kast, zakaj bi iskala varstvo za otroke? Pripelji jih s seboj, saj bo tudi njim luštno. Vzeli bomo kakšno žogo in bodo imeli dovolj dela (tisti, dovolj veliki). M/my, držim pesti, da uspe tvojemu bratu, zato, da bom lahko počohala tvojo lepo Ambro!

Neyka, povej mami, da MORAŠ bit na pesjanar srečanju, ker bo tolk njufkov, kot še nikoli!
Za naslednjič, ko bomo imeli želje po Menini pa obljubim, da povem, da se srečamo!

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #232 : 10 Oktober 2006, 10:48:09
Se bom prešvercala s kupljenimi dobrotkami, tako kot nazadnje.  :-[

Pomoje da bo vsega dovolj... tako da ti ni treba ne vem kaj kupovat ;)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #233 : 10 Oktober 2006, 10:51:45
No jaz se pofočkam, za Larsa bom pa še videla! ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #234 : 10 Oktober 2006, 10:52:17
Kast, zakaj bi iskala varstvo za otroke? Pripelji jih s seboj, saj bo tudi njim luštno.


Otroke kar v avto pa s sabo. Ponavadi uživajo med vsemi pesjani, pesjani niso negativno nastrojeni proti malim otrokom in imajo oboji zabavo ;) Pa še zvečer bodo tako utrujeni, da na poti nazaj sploh ne boste vedeli, da ste jih imeli s sabo ;) (pa naslednji dan najbrž tudi ne ;D)


Lp nina



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #235 : 10 Oktober 2006, 11:51:44
Otroke kar v avto pa s sabo. Ponavadi uživajo med vsemi pesjani, pesjani niso negativno nastrojeni proti malim otrokom in imajo oboji zabavo ;) Pa še zvečer bodo tako utrujeni, da na poti nazaj sploh ne boste vedeli, da ste jih imeli s sabo ;) (pa naslednji dan najbrž tudi ne ;D)
Lp nina
Sem imela v mislih, da bil to bolj moj in Sočin dan. Ampak če bo sledila dvodnevna nehiperaktivnost mojega triletnika, potem pa ga pripeljem s sabo  ;) .


BRUNO

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 2
  • Naš medvedek
Odgovori #236 : 10 Oktober 2006, 12:26:09
Kast, ko tvojega hiperaktivnega triletnika dobi v moje roke moj hiperaktivni desetletnik z žogo, boš imela ziher dva dni mir!Tako da, glej, da ga ne "pozabiš" doma!
Lp,
Gabi

_____________________________
http://grandmaster.moj-album.com


leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 10 Oktober 2006, 12:33:36
Kast,seveda,otroke s sabo.Jaz bom imela vse tri s sabo.Tudi Zojo.Bom dala pa še voziček v avto.Samo moža bom pustila doma(služba).Drugače bi me tako najmanj stokrat klicali,kdaj pridem  >:(.
Gabi,malo se zanašamo nate,če bo rok za pestvanje zmanjkalo.Saj moja je "pridna"  :P  >:D .Se bomo pa res dogovorili in peljali eden za drugim,da ne bomo kje lutali.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #238 : 10 Oktober 2006, 12:37:34
leonora rok bo več kot dovolj ;) Bomo tudi ostali malo gledali na vaše male sončke, da boste lahko kakšno pošteno rekle ;)

Lp nina



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #239 : 10 Oktober 2006, 12:50:44
leonora rok bo več kot dovolj ;) Bomo tudi ostali malo gledali na vaše male sončke, da boste lahko kakšno pošteno rekle ;)

Lp nina
A tako, potem pa lahko pripeljem še mojo šestmesečno hčerko  ;) .