Grožnja z umorom psov

botticelli · 9516

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #30 : 27 Julij 2010, 15:00:42
Po svojem dvorišču lahko tud s križem letaš... in Jezusa imitiraš
lahko tud z motorko letaš po dvorišču in jo nažigaš do konca...
(Drugače drva za zimo se sedaj v tem času naštimuje... baje ( da se še osušijo do konca) ;))

Dokler to počneš , ne da komu kaj rečeš....   nima policija sploh kaj hodit( kolikor vem še tabeli ne morejo pridet in te na prisilno odplinjanje vlečt)

 kako te okolica sprejme na te dejavnosti je pa drugo vprašanje... :D predvsem je vprašanje kakšen imiđ dobiš v soseski  >:D

 je pa tudi nekaj res; če bi se resnično nekdo našel, ki bi vse našteto izvajal... bi rada videla heroja, ki bi si drznil takemu grozit in primitivizem  uganjat.
 temu se pa lahko mirno reče, da se kres z napalmom pogasi :o :D :D :D




kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #31 : 27 Julij 2010, 15:04:37
Po pravici povedano je tole bila edina še smiselna ideja ki mi je padla na pamet :):):)

BTW... zmešana zgledam že itak, ker se pogovarjam z psi :) sekira bo pa samo tako za eno potrditev tega dejstva  :P :P :P



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #32 : 27 Julij 2010, 15:22:52
Mislim da se ni za bat, da bo nekdo, ki ima že itak sam težave s policijo, klical policijo in prijavljal sosede.



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 28 Julij 2010, 07:34:01
sej dejansko botticelli želi da ma čudn imiđ v soseski, tko nekak nej bi odvrnila sosede od
čudnih dejanj! :D :D :D
to je še najbolš,  z ljudmi s skiro u rok pa k se zgovarjajo sami s sabo (beri psi:) se redko kdo upa češne zobat! :D :D

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #34 : 28 Julij 2010, 08:01:14
Točno :):):)

Mislim z ta drugimi sosedi se poznamo in tudi super razumemo, pa tudi z ta tretjimi sploh ni panike. tako da oni že vejo :)
tile pa morajo dobiti vtis da ONI živijo zraven ˝psihopata˝ :):):):):):)


orescek

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 28 Julij 2010, 08:09:46
Kaj pa kakšen prijateljski piknik s nekaj fanti, ki izgledajo kot da bodo vsakega pretepli? Po možnosti veliki ljubitelji psov. Sploh ne rabiš grozit ali skakat okrog z motorko. Samo naj se vidi, da te ni strah in da imaš prijatelje. Če ne poznaš takih sem prepričana, da nas je tukaj dovolj, da jih najdemo par takih. ;-) Hm ... če si kje iz Ljubljane ti morda lahko uredim celo mečevalski trening če imaš dovolj veliko dvorišče. :D



jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 28 Julij 2010, 08:28:43
hehehehe orescek... ni slaba ideja! :D
 botticelli nardimo še pr teb pasji piknik!? :o

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #37 : 28 Julij 2010, 08:41:36
Placa je kar dosti, tako da bi se dalo komot dogovoriti :):):):) Ni slaba ideja :)


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #38 : 28 Julij 2010, 09:02:07
a ti povem kaj rabiš  ;)
čist simpl elegantno pa usral se bodo vsi.

dve night vision -long distance kamere.( na e- bayu  hudo dobre za malo ceno ;)).. namontirane na vogal hiše tako da zajameta celotno območje ...in tablico na ograjo " objekt in okolica je pod videonadzorom"    ;)

Tud jaz imam blesave sosede. med njimi tudi takega ki je " grozil da nas bo vse uštimal"... to mi je obljubljal celo leto, me obtoževal da moji psi serjejo po njegovi angleški travci in mi metal dreke na dvorišče...  ::)...pa verjemi da tud en drek ni bil ne od Dine ne od Damča...  predobro poznam njune dreke ker jih vsak dan pobiram ...in to na čisto drugem koncu parcele( hodita vedno na isto mesto srat...oba)
 ko se je prvič začel dreti ( stal na vogalu njegove hiše in tulul... zvečer ob 10h...kao da ga nihče od sosedov ne vidi ::) ) sem se hotela pogovorit mirno in objasnit... ampak me je preglasil-> beri psihopatsko ven padu in rjul.. na koncu še mene obkladal , vse sem bila samo človek ne.
In takrat  sva midva iz moje strani ,za ta življenje zaključila z normalnim pogovorom......pol leta  na ignore  - nasmešek/ pokazala  sredinec  in v bajto.
 pa še ni bilo dovolj....  letos maja meseca... ko je pa začel nekaj kokodakat.. ob 7ih zvečer ( takrat so bili pa vsi sosedje še na vrtovih) sem pa šla tud jaz na rob vrta ga sprovucirala  in mu  zelo naglas povedala vse o njem..od tega kakšen lenuh, primitivc in kakšen loozer je pri svojih 48 . letih. pa tudi povedala sem mu  da je na video-posnetkih, in da lahko  nadaljuje... če hoče. da mu tistih ušivih 500 eur na mesec ne bo dovolj ,ko bom vložila tožbo  .( vsi so slišali...od takrat naprej  me določeni z nasmeškom pozdravljajo in vsakič ko grejo mimo zaželijo dober dan ;D......  ( hinavci...drugače tud ostali... vse moti samo oni ne bi nič rekli ... kaj bodo pa drugi mislili, pa oni ne bi bili usrani naj  bo raje kdo drug....)

od takrat naprej je mir .... sedaj se zdira nad drugim sosedom ;) ( primitivo-exskluzivo)...  kar mi pa u bistvu dol visi( če se pokoljeta)... ker un je pa tadrug kmetauzar.

In ne boš verjela... zadnič me je pred trgovino še celo nekaj ogovarjal...kao imamo lepo vreme  ??? mrš govno...očitno po dveh mesecih kar pozabu....
Sedaj pa skalkuliraj... če je tvoj sosed vsaj pol tolk pr*uknjen kot tale moj...
kamere !....pa povej mu da , bo on- njegov fotr in cela njegova žlahta plačevala, zaradi njegovega gobca in dejanj... čist mirno. Pa bo problem rešen. ;)

 

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #39 : 28 Julij 2010, 09:16:53
 :omaaaaaaa damayanti, kk da se prej nismo spomnl! dobra ideja ni kej!!!!!!!!!!! 8)

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #40 : 28 Julij 2010, 09:45:57
Evo to je razlog da sem dala v se na forum :):):):)

Se pa čudim da sem tudi jaz taka budala da se nisem prej na kamere spomnila!!!! :):):)

če bom mela še vprašanja te kontaktiram :)



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #41 : 28 Julij 2010, 09:52:34
no ja , tule ni amerika in video nadzor tujih oseb na lastno pest ne le da ni  dopustno dokazno gradivo je celo kaznivo  ;vsaj koliko jaz vem

takšni ljudje so itak sam vroč zrak, ampak če ti že mulc grozi z poboji psov je vprašanje kakšni so šele starši

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #42 : 28 Julij 2010, 10:06:31
Ne govorim o nadzoru oseb.... temveč o nadzoru svojega privat objekta/ nepremičnine  in njegove okolice.... do meje( vključno z mejo če je njihova seveda)

In pa opozorilno tablo- ki po zakonu mora biti.

 ne gre se  niti toliko zaradi dokazov ... gre se za psihološki učinek.( in ta zmaga ;))

Glede samega nadzora...in ko taka stvar pride če pride.... na sodišče bodi si  zaradi motenja posesti- posega v zračni prostor ...ali fizičnega ali psihičnega nadlegovanja... ali bog ne daj fizičnega napada...in v kolikor je to posneto in opozirlna tabla na vidnem mestu- velja kot dokaz( uradno neuradno) . ;) sigurno več kot rekla kazala...

tako za privat objekte kot za javne objekte.
Poanta je v varnostnem sistemu za objekt....proti-vlomnem ;)


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #43 : 28 Julij 2010, 10:41:23
no ja , tule ni amerika in video nadzor tujih oseb na lastno pest ne le da ni  dopustno dokazno gradivo je celo kaznivo  ;vsaj koliko jaz vem

takšni ljudje so itak sam vroč zrak, ampak če ti že mulc grozi z poboji psov je vprašanje kakšni so šele starši

Ne vem ce je to le stvar Amerike, tule v Londonu imamo s kamerami pokrit vsak kvadratni meter in meni je to vsec  ;). Nicesar ne skrivam in pocutim se varno. Zdajle se selimo v novo hiso in v vsakem primeru si bova omislila kamere...... veliko bolj ucinkovito kot alarmne naprave, ki se vedno sprozijo takrat ko se ne bi smele.
Ravno tako si bova nastimala kamere na zadnjem in sprednjem delu avta. Ne boste verjeli kolikokrat se kaksen idiot na londonskih ulicah vrze pred avto in ce nimas svojih kamer je tezko dokazati kdo je kriv.

Tako da se pridruzujem mnenju .... kamere znajo biti resitev!

lp

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #44 : 28 Julij 2010, 10:51:07
V  Ameriki  se pa tud na video sistem požvižgajo ;D



 :o   :D :D :D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


jablana

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 0
Odgovori #45 : 28 Julij 2010, 11:30:25
damyanti res je.... :D :D :D
še en dokaz:


 ;D :D :o :D ;D :D :o

Sign on bulletin board: Puppies for sale. The only love that money can buy.
- Pam Brown


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 28 Julij 2010, 23:22:01
Na srečo jaz nimam nobenih težav s sosedi in se zelo dobro razumemo. Teli nasveti od damayanti pa so res zelo dobro pogrunati XD. 



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #47 : 01 Avgust 2010, 11:02:46
Kdor ti bo želel umoriti psa, pa imela kamere ali ne, bo to tudi storil in glede na situacijo pri nas bi z prijavo  kvečjemu storilec skasiral kakšno denarno kazen. Ker živali vedno potegnejo ta kratko

Ob takšnih grožnjah, sam vsekakor ne bi bil ravnodušen, navsezadnje pes je del družine in tako bi se tudi ukrepalo, preventivno. Drugače pa tudi sam nimam takšnih težav, razen da marsikdo ima tule pritlikave psa kot del hišnega inventarja in so spuščeni po naselju ter serjejo ljudem brez ograje pred vhodom , so nevzgojeni..etc. pač tipično slovensko

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.