MULTICOON MAČKARNA-HIŠA GROZE, SMRADU, UMAZANIJE IN BOLEZNI

catlover · 15639

catlover

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
pozdravljeni!

pišem, ker sem zgrožen nad izkušnjo, ki sem jo doživel ob stiku z dotično mačkarno. sem velik ljubitelj mačk pasme maine coon in po tehtem in dolgem premisleku sem se odločil za nakup enega od predstavnikov.
ker sem med brskanjem naletel na mačkarno MULTICOON in so se mi zdeli njihovi mački čudoviti sem gospoda lastnika kontaktiral tudi osebno.
vse lepo in prav na videz sicer prijazni gospod me povabi na ogled mladičkov. super, si rečem in se dogovorim z njim kdaj bi jih lahko prišel pogledat.
tu pa sem doživel šok. že ko sem se pripeljal pred hišo je močno zaudarjalo in takoj sem vedel da tukaj nekaj ni vredu.
stopil sem v hišo in komaj lovil zrak (če se tistemu kar je v hiši sploh lahko reče zrak).stopiti v hiši nimaš kam saj povsod ležijo iztrebki in urin. že takoj na vhodu pri prepihu sem naletel na presenečenje. boga scufana mačka na prepihu, ki bo zdaj zdaj kotila, z umazanim wc-jem in nagravžno rjavo vodo, ki pod nobenim pogojem ni primerna za pitje.
prijazni gospod se razgovori takoj, ko mu pokažeš denar. pove da z mački tako ali tako ni nobenega dela, da se čistijo sami. če maine coon mačke slovijo po lepi dlaki pri njem tega ni opaziti. mačke so v katastrofalnih vozlih, ki jih gospod vsake toliko časa tudi sam na živo ocufa. da ne govorim, da ima zmešane vse mačke skupaj od mladičev, samic in samcev, tako da sam prizna da ne ve od koga je kateri mladič.
mačke so boge, bolane, brez HRANE in VODE oz. je le tega v minimalnih količinah ali pa je tako umazana da ni primerna za pitje.ko pa jim slučanjno prinese svežo vodo se boge mačke zanjo dobesedno stepejo kaj šele za hrano. wc-ji neočiščeni, vse mačke imajo drisko, so brez veterinarske pomoči, ne cepljene ne pregledane. gospod se sicer tudi zelo rad pohvali da ima največjo in najlepšo mačkarno v sloveniji in daleč na okoli.
trenutno ima za prodajo okoli 50 mladičkov, ki so vsi po vrsti v zelo slabem stanju eden od njih ima celo zlomljeno nogico, ter okoli 20 odraslih mačk, natančno število je težko povedati, ker jih je toliko da se jih ne da prešteti.
gospod se pohvali tudi z tem da mačkam vsaketoliko da tudi antibiotik a mu vseeno poginejo, pohvali se tudi koliko bogih mladičkov mu je že poginilo.
tako stanje kot ga ima gospod se mi zdi nesprejemljivo zato svojo izkušnjo tudi delim na forumu v upanju da mogoče le naleti tudi na prava ušesa in se agoniji teh mačk naredi konec.

za boljšo predstavo HIŠE GROZE prilagam tudi fotografije.

lp animallover





















botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 04 Oktober 2010, 13:42:00
Ajoj svašta  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
a se to ne da priajviti nekje??????????????????? a to so rodovniške mačke?????????????????


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 04 Oktober 2010, 13:45:19
Ja, rodovniške - če je to ta Si*Multicoon, kar najdem na netu. Če ni, se opravičujem.
Slike so katastrofalne, res.
Vidim, da je bil Catlover zelo aktiven s to objavo po internetu, super :)


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 04 Oktober 2010, 13:45:48
Catlover, ti si to videl na lastne oči, imaš fotografije, veš info o tem rejcu. Ti si tisti, ki mora podati prijavo na veterinarsko inšpekcijo. Objave na forumu tem živalim ne bodo nič pomagale.

lp



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 04 Oktober 2010, 13:48:28
Ja, prijavit je treba, to sem pozabila dodat.
Napiši vsaj še to, kje je ta mačkarna, da ne bo prihajalo do nesporazumov ali koga napačnega obdolžilo. Brskalnik najde marsikaj pod MULTICOON.


catlover

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 04 Oktober 2010, 14:15:21
vse že narejeno, če se bodo odzvali pa bomo videli :D.
ja to sem videl na lastne oči in še danes mi je hudo za boge mačke ter slabo ko gledam te sllike, ker mi v nos takoj pride ta neznosen smrad.

ja to je multicoon, ki ga najdeš na netu in v oglasih. "prijazni" gospod tudi že grozi kaj se mi lahko vse zgodi če ne bom takoj nehal z objavo.



catlover

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 04 Oktober 2010, 14:16:09
aja mačkarna se nahaja v KRŠKEM.



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 04 Oktober 2010, 14:22:11
Catlover, verjamem :-\ Pohvala za ukrepanje, marsikdo ne bi upal.
Potem je to ta mačkarna, pismo, pa so jo kar pohvalili po forumih (kolikor sem pač prebrala, vsega zagotovo ne) oz. nič takega ni bilo omenjenega...


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #8 : 04 Oktober 2010, 14:40:30
 :( A so to isti, ki so ali še vzrejajo dalmatince?


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #9 : 04 Oktober 2010, 15:11:04
 se nisem mogla takoj spomnit, kje sem že slišala nekaj podobnega

http://www.forum.hr/showthread.php?t=251525

navsezadnje gre za isto multicoon mačkarno.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #10 : 04 Oktober 2010, 15:16:06
Meni samo ni jasno kako lahko kdorkoli v tako grozoto povabi tujce ki pridejo na ogled mačkov? Saj jim je jasno da prej ali slej jih bodo prijavili... ali?


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #11 : 04 Oktober 2010, 15:21:20
Ja saj,... mogoče jim je pa to normalno. Veliko št. mačk ni enostavno vzdrževati, preverjeno ne. Čeprav, če berem priložen link, bi znali tudi namerno pritiskati na "reševanje" iz takih razmer v stilu Matoše.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #12 : 04 Oktober 2010, 17:12:15
In kot je v dobri slovenski navadi, čim se kaka grda resnica pove, že grožnje s tožbo. Ammm če je vse to res, nimajo kaj tožit, pa za bruhat no :-X

Skogkatt: V Krškem je tudi Multipla, a si mislila njih? Njihove spletne strani ne najdem

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #13 : 04 Oktober 2010, 17:16:51
Ja to so isti, bivša Multipla, ampak dalmatincev baje ne vzrejajo več.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #14 : 04 Oktober 2010, 18:23:46
Fajn, da jih ne. Vsaj upam. :-\

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #15 : 05 Oktober 2010, 13:51:15
Catlover: ce bos rabila dobrega odvetnika (ki ima tudi rad zivali), lahko pises na ZS ali pa na [email protected].


catlover

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 05 Oktober 2010, 18:00:24
pozdravljeni!

z veseljem vas obveščam, da se bodo stvari za tele boge mucke morda končno obrnile na bolje samo upam, da bodo pristonjni na VURSU tokrat držali svojo besedo in zares UKREPALI preden bo prepozno.
o nadaljnih dogajanjih v zvezi z primerom vas bom obveščal.

barbara10 hvala za vašo ponudbo, če bo potrebno se bom res obrnil na vas :D



ljubiteljicaživali

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 18 Oktober 2010, 13:11:14
Tudi jaz sem imela s tem gospodom ZEEEELO slabe izkušnje. Vsakemu ljubitelju živali odsvetujem kakršen koli stik z njim, predvsem pa nakup njegovih mačk. Gre za izjemno lažnivega, sleparskega, nemoralnega človeka brez kančka slabe vesti! Ta člaovek je mučitelj živali, ne pa vzreditelj! Žal sem to ugotovila, šele ko je bilo prepozno.
Dobro, da ga je končno nekdo prijavil, čeprav dvomim, da bo utrpel kakršne koli posledice. Če bi bila priča takšnemu stanja, kot vlada sedaj v njegovi mačkarni, bi ga prijavila tudi jaz, a žal je takrat vse skupaj delovalo bolj urejeno.



Sims

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 25 Oktober 2010, 13:40:02
Katastrofa!!
Kako se je zadeva razpletla? Upam, da je dobil ta kruti brezsrčnež kakšno kazen in da so mu odvzeli trpeče živali ...



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #19 : 25 Oktober 2010, 17:23:11
da so mu odvzeli trpeče živali ...

Malo verjetno - zal. Se hrtov iz "ledu in snega" VURS ni resil (pa imajo oni moznost ukrepov)... Je potrebno malo bolj pritisniti na inspekcijo oz. kar poslati zadeve na tozilstvo, katerim se bo zdela zadeva v primerjavi s cim brezvezna in jo bodo vrgli v predal... edino, ce bo zraven od zacetka dober odvetnik, potem zna priti enkrat koncno dobro cez za zivali.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 25 Oktober 2010, 21:33:24
Catlover, imaš zs.


anessa

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 27 December 2010, 15:43:47
Je kaj novega?



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Se je kaj mogoče premaknilo, tole me totalno takoj spomne na Matošo.
Groza!!! :-X >:(