Kaj je z mojim psom?

vinyboy · 4150

vinyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
: 30 Oktober 2010, 18:54:33
lepo pozdravljeni!
kaj mi lahko kdo pomaga,kaj se dogaja z mojim psom!posredoval vam bom sliko,ki sem jo nareedil danes!veterinarji se zaenkrat ne vejo,kaj bi to bilo!mogoče je to ze kdo kaj videl in mi lahko da predlog!
http://www.shrani.si/f/2j/GP/22xmJ0eF/30102010306.jpg



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 30 Oktober 2010, 20:17:05
Sicer ne vem, zakaj si sliko dal v to temo, vendar bom poskušala ugibati: huda reakcija na kakšno kemično snov, kislino, nekaj kar povzroča alergije, srbež, opekline, morda kakšna žival (močerad, krastača, jazbec,...), morda je imel ponoči opravka s kakšnim ježem,...



vinyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 31 Oktober 2010, 06:16:17
najlepsa hvala!ker se nisem znasel,sem namrec nov na forumu ,se opravicujem za slabo izbrano temo,obenem pa prosim za pomoc,kjer bi bilo vec komentiranja!kuzek je zares v slabem stanju!drugace karmen najlepsa hvala!moznost bi bil mocerad!veterinarji imajo sum na glivice,moznost alergije,ali pa Lišmanioza!v torek morava dati kri in briz,kar bi lahko prineslo odgovor!mislil sem ,ce je kdo imel podoben primer!karmen ,se enkrat hvala!



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 31 Oktober 2010, 09:58:33
Sporočila, ki so bila prej objavlejna v temi srčnih glist, sem prestavila v svojo temo ter rubriko alergije in kožne spremembe. Upam, da je tako v redu, in da boste ugotovili kaj je s psom narobe.

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


vinyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 31 Oktober 2010, 12:10:41
hvala!



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #5 : 31 Oktober 2010, 12:22:58
Tole že ne more biti od močerada.
Ali pes rad koplje in pri tem rije s smrčkom po zemlji?
pri takih se rada naredi globoka okužba dlačnih mešičkov, zgleda prav kot ta na sliki - po ustnicah, okrog oči....samo da bi se razvilo do take stopnje bi kar nekaj časa trajalo.

Potem pa obstaja še možnost raznih težav z imunskim sistemom , tudi avtoimunske bolezni.
Se pozdravijo, samo precej časa traja.


vinyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 31 Oktober 2010, 12:43:41
lp!moram povedati ,da pes ne koplje ali rije po zemlji,tako da lahko to izkljucimo!sedaj mu dajem antibiotike,do torka!kuza se mi smili,ker ima ovratnik in ko greva na kratek sprehod,tako tisi glavo k tlom,ker ga srbi,da si ponovno rani,kar je cez noc zacelilo!jutri bo star 7 mesecev!toliko samo za informacijo!hvala se enkrat za vas trud,da mi pomagate razmisljat,saj jaz napihujem glavo ze en teden!



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #7 : 31 Oktober 2010, 12:51:36
Ce se med sprehodom spraska, mora imeti ovratnik ves cas gor, saj se sicer to ne bo nikdar zacelilo! (poleg tega pa si rano se dodatno okuzi s praskanjam)

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


vinyboy

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 31 Oktober 2010, 13:23:12
ja zal mora imeti skoz gor,ker ce ne bi si pa z tackami opraskal!gledam da nebi ril glih po zemlji!