Pesjanarski božiček 3

čara · 182131

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #180 : 10 December 2010, 10:51:37
Rumba in Brihta - I like >:D. A pakiramo kar en paket (meni ja tako čisto ok) ali delamo dva?

Lp UUUiiiiiihhhhhhaaaaaaaaaaaaaa a :)

Ja dve nori bosta obdarovali drugi dve nori >:D Kakor hočeš, zaradi mene je tudi lahko en :P



gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #181 : 10 December 2010, 10:57:07
Ok dobiš obe babi :P
gogy imaš ZS ;)

Vidim, da je še Terra brez jo pohaklamo za našega seniorja pa smo komplet :D


Sem dobla. a za gogija ti napišem katere pasme je pa naslov.ker naslov je drugi kot lani


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #182 : 10 December 2010, 10:58:57

Sem dobla. a za gogija ti napišem katere pasme je pa naslov.ker naslov je drugi kot lani

Naslov na zasebno prosim ;)



masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #183 : 10 December 2010, 16:45:19
Božičkov paketek pravkar oddan na pošto  :).

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #184 : 10 December 2010, 20:50:05
Ginny je danes prejela svoje darilce :D Hvala božičku :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #185 : 10 December 2010, 20:56:36
Tudi ena od naših mrcinc (na ovitku ne piše katera pa nočem odpirat) je danes dobila paketek :o - hvala Teja  8)-, ampak odprli bomo pa šele ob božiču :P



Lissa

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #186 : 10 December 2010, 22:07:54
Chilly je svoj paketek dobil že včeraj .  Bil je popolnoma navdušen, jaz pa tudi. Saj nevem kjer je bil bolj vesel darila - jaz ali on :P Skratka res super, najlepša hvala! Frizbi mu že kar nekaj časa hočem kupiti, pa nikjer nisem takih fajn našla. Pa še njegove najljubše pribolške je dobil, jaz pa kinderjajc in obesek :D
Hvala, hvala, hvala!!!!  :o Slike pa še pridejo ;)

Naš paketek gre pa jutri oz. najkasneje v ponedeljek na pošto  :)


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #187 : 11 December 2010, 10:32:26
samo da sta oba paketka lepo prišla  :) ja saj zato pa je božiček  ;) upamo da bo obema obdarovancema všeč oz vsem obdarovancem  ;)

***
rest in peace my precious friend


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #188 : 11 December 2010, 11:05:04
Tinka83 in Ajša sta še brez božička pa bi se tudi radi obdarovali. Je še kakšen zamudnik, ki bi bil njun božiček in obratno?? :)



ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #189 : 11 December 2010, 12:29:56
No naše darilce je pa danes odpotovalo na pošto...upam, da bo obdarovancu prinešen tako, kot je bil zapakiran  :)...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #190 : 11 December 2010, 13:38:54
Jaz sem moj paket nesla na pošto včeraj, ampak ker pošijam kot navadno pisemsko pošiljko, bo šlo šele v ponedeljek iz SG. Do srede bi moralo biti pri obeh obdarovankah.


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


jojo

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Darky
Odgovori #191 : 11 December 2010, 15:19:23
Mi2 sva včeraj dobila paketek! Hvala Brigiti in Bartu. :-* Darky je navdušen nad igračko in priboljški!  :o :o

lp,Pia


Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #192 : 11 December 2010, 19:16:57
Mi2 sva včeraj dobila paketek! Hvala Brigiti in Bartu. :-* Darky je navdušen nad igračko in priboljški!  :o :o
O super, lepo da mu je všeč :). So bili na pošti pa hitri :o.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #193 : 11 December 2010, 21:21:19
A kar vsi ze odpirate darila?  ??? Vem, da je tezko cakat, ampak pomoje je boljse, ce se odpirajo ob bozicu, hkrati z drugimi darili.. ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #194 : 11 December 2010, 22:54:59
Chilly je svoj paketek dobil že včeraj .  Bil je popolnoma navdušen, jaz pa tudi. Saj nevem kjer je bil bolj vesel darila - jaz ali on :P Skratka res super, najlepša hvala! Frizbi mu že kar nekaj časa hočem kupiti, pa nikjer nisem takih fajn našla. Pa še njegove najljubše pribolške je dobil, jaz pa kinderjajc in obesek :D
Hvala, hvala, hvala!!!!  :o Slike pa še pridejo ;)

Naš paketek gre pa jutri oz. najkasneje v ponedeljek na pošto  :)

Me veseli, da je všeč obema. ;D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #195 : 12 December 2010, 11:44:47
A kar vsi ze odpirate darila?  ??? Vem, da je tezko cakat, ampak pomoje je boljse, ce se odpirajo ob bozicu, hkrati z drugimi darili.. ;)

Pri nas bodo darila čakala zaprta do božiča.  ;)

Bi pa rada obvestila našega božička, da je pri hrčkih sprememba, sodeluje samo Ms. Jane Marple.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #196 : 12 December 2010, 18:42:15
Jaz sem moj paket nesla na pošto včeraj, ampak ker pošijam kot navadno pisemsko pošiljko, bo šlo šele v ponedeljek iz SG. Do srede bi moralo biti pri obeh obdarovankah.



čara, ne vem, če so poštarjem kaj jelenčki pomagali, ampak brie je svoj paketek že dobila  ;D (upam, da sem prav dešifrirala pošiljatelja  :-[)
zaenkrat sva videli samo čestitko, darilce bo brie čakalo pod smrekico  :D
hvala  :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #197 : 13 December 2010, 08:36:38
Ufff potem je pa moja matematika resnično uboga ;D al pa je gospa na okencu toliko komplicirala in jamrala, da sem jo narobe razumela. Super, da ste že dobli. Upam, da se bo kmalu javil še drug obdarovanec.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #198 : 13 December 2010, 09:17:05
Koliko časa potem traja, da pride paketek? Meni ga še ni uspelo oddat in se bojim, da bom prepozna ::) Danes, jutri... Aja, a ste dali priporočeno, s povratnico ali kar kot navadno pismo/paketek? :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #199 : 13 December 2010, 09:48:58
Koliko časa potem traja, da pride paketek? Meni ga še ni uspelo oddat in se bojim, da bom prepozna ::) Danes, jutri... Aja, a ste dali priporočeno, s povratnico ali kar kot navadno pismo/paketek? :)

Jaz sem poslala priporočeno, ona varijanta ko pošlješ paket do 2kg kot navadno pismo...Sem pa dala v njihovo škoatlo in zavila kar škatlo v darilni papir, pa trakec gor.
V kakem stanju pa so prispele pa ne vem. :) Najbrž je bil papir vsaj malo strgan.
Ena obdarovanka se je že javila, ena pa še ne. Prispe pa tako naslednji dan, če oddaš pravočasno.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #200 : 13 December 2010, 10:18:31
Pri nas v SG je tako, da če na pošti oddaš do 11 ure gre pošiljka še isti dan naprej. V soboto je malo drugačen režim, ne vem točno. Mislim da do 10h ure.
Jaz sem pošiljala čisto navadno, nič priporočeno...Bi bilo zanimivo, če nekdo napiše ime psa in da pod priporočeno in te na pošti vprašajo za os. dokument  ;D
Sem pa tudi jaz hotla škatlo ovit v kak grd papir, pa ga ni bilo nikjer...tak da smo pač škatlo oblepli. Znotraj pa sem darilce dala v okrasni papir.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #201 : 13 December 2010, 13:48:05
Vitas se zahvaljuje svojemu Božičku Maši za paketek, no odpirali ga bomo na božič  ;D


Corky in DeeDee se zahaljujeta Božičkoma Niki in Viliju za darilo ( punce nimajo interneta, tako, da sporočam jaz  ;) )


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #202 : 13 December 2010, 14:50:34
Evo, midva sva danes oddala paketek na pošto  ;D Tako, da bo obdarovanka dobila darilo jutri ali pa v sredo  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #203 : 13 December 2010, 15:01:28
Naš Vili je pa res priden "tiček" (to je ponavljal ko sem mu pokazala paketek). Hvala Cosmotu za darilo (pri nas ni mogoče počakati do Božiča...nas preveč firbec matra :-[). Ta trenutek se ogleduje v ogledalčku in ponavlja "Vili lep, vili lep tiček"  ;D

Papa,
Nika


NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #204 : 13 December 2010, 15:01:57
Vitas se zahvaljuje svojemu Božičku Maši za paketek, no odpirali ga bomo na božič  ;D


Corky in DeeDee se zahaljujeta Božičkoma Niki in Viliju za darilo ( punce nimajo interneta, tako, da sporočam jaz  ;) )


:D

Papa,
Nika


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #205 : 13 December 2010, 15:34:12
A mogoče kdo ve, če na pošti kaj komplicirajo, če je paketek zavit v okrasni papir (pač dve plasti, da je ziher) in ne v tistega rjavega?



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #206 : 13 December 2010, 15:59:26
Naš Vili je pa res priden "tiček" (to je ponavljal ko sem mu pokazala paketek). Hvala Cosmotu za darilo (pri nas ni mogoče počakati do Božiča...nas preveč firbec matra :-[). Ta trenutek se ogleduje v ogledalčku in ponavlja "Vili lep, vili lep tiček"  ;D

Aaa, koncno vem cigav je tale Vili  :o Sem preiskala cel forum, da bi nasla kaj vec podrobnosti o njemu, pa ni bilo nikjer nic napisanega  :-[
No, me veseli, da mu je ogledalce vsec, upam da mu bojo tudi krekerji (nisem vedela, ce jih bo maral)..  :-[ Pa upam, da je tudi zogica ostala cela (teli postarji znajo bit grobi vcasih  :-[)

Lp,
Maja in Cosmo  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #207 : 13 December 2010, 16:00:28
A mogoče kdo ve, če na pošti kaj komplicirajo, če je paketek zavit v okrasni papir (pač dve plasti, da je ziher) in ne v tistega rjavega?

Pomoje da ne.. Saj ti lahko zavijes v karkoli, glavno je pac, da se naslov lepo vidi  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #208 : 13 December 2010, 16:05:25
No, bomo videli :) Nisem našla rjavega papirja v teh naših štacunah tu naokoli, pa se mi res ne da zdaj po vsej Lj lutat, da ga odkrijem.  ::)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #209 : 13 December 2010, 16:32:18
Mi mamo tudi že darilček naročen, sam na žalost bo dostava v sredo, in ne jutri, tako, da bomo oddale v četrtek zjutraj. Upam, da naš obdarovanec ne bo preveč jezen :-[ ampak žal ne morem poslat preden nam dostavjo. :-\

...sledi svojim sanjam