Pesjanarski božiček 3

čara · 182045

Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #210 : 13 December 2010, 17:16:01
Na naši pošti nič ne komplicirajo, sem ravno danes oddala paket, zavit v okrasni papir. Pa tudi lani vem da ni bilo problemov. Sem pa jaz dala na paket belo nalepko za obdarovankin naslov in nalepko za svoj naslov (da se je bolje videlo).

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #211 : 13 December 2010, 17:19:33
Meni je na pošti rekla, da važno je, da se dobro vidi naslov pošiljatelja-jaz prakticiram po novem kar te navadne bel nalepke (dobiš v papirnicah) in še te okoli s selotejpom zalepim, da se ja ne strga, ker to pakete premetavajo, da je veselo. Pol mi je pa močno predlagala da še svoj naslov nalepim in ga prečrtam (da ni zmede o tem kdo je pošiljatelj in kdo prejemnik) in še tisto oblepla s selotejpom, pa škatlo oblepl, da ne bi kaj ven padlo.

Če kdo hoče lahko tudi v roza papir ovije :) (boh ne daj tako meni poslat-bom kar oslepela )  :D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #212 : 13 December 2010, 17:59:52
Aha, hvala obema. Ker lani mi je teta neki komplicirala, ko sem prišla vprašat  ::) Letos nima šans  >:D Papir je moder in gor dve različno veliki beli nalepki z naslovoma, tko da res ne more biti nobene zmede :) Šlatle se itak tko čudno zapiata, da ne bi smel nič ven past, so pa vse v dvojnem papirju ... No, upam, da pride celo  ::)



NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #213 : 13 December 2010, 19:25:42
Aaa, koncno vem cigav je tale Vili  :o Sem preiskala cel forum, da bi nasla kaj vec podrobnosti o njemu, pa ni bilo nikjer nic napisanega  :-[
No, me veseli, da mu je ogledalce vsec, upam da mu bojo tudi krekerji (nisem vedela, ce jih bo maral)..  :-[ Pa upam, da je tudi zogica ostala cela (teli postarji znajo bit grobi vcasih  :-[)

Lp,
Maja in Cosmo  ;)

Vse je prišlo celo:) Žogica in ogledalce sta cela. Žogico zaenkrat samo od delč gleda, "tistga papagaja v špeglu" je pa že namahal ;) Očitno mu noče odgovort ;) Dolgčas mu ni

Papa,
Nika


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 13 December 2010, 22:12:00
Tudi ena od naših mrcinc (na ovitku ne piše katera pa nočem odpirat) je danes dobila paketek :o - hvala Teja  8)-, ampak odprli bomo pa šele ob božiču :P

saj daš lahko ta grd rjav papir dol ;) je spodaj lepši, pa enako velja za ginny :)

***
rest in peace my precious friend


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #215 : 13 December 2010, 22:40:50
Ne ne, bomo kar počakali :D



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 14 December 2010, 12:48:52
Evo, oddala  :o Upam, da kmalu pride in se prejemnik/ca javi  :-[ :)
Pismo, eni ste pa res neučakani z odpiranjem  :o


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #217 : 14 December 2010, 14:08:07
Tudi nas je že Božiček obiskal in prinesel darilo. Ki smo ga že odprli (kdo bo pa čakal še 10 dni  :P ::) :-X) in pošteno načeli. Priboljški so doooobri, za štrik sta se pa tud že steple. Zgleda Ira noče bratsko deliti.  :o :D ;) ;) Edino kdo nas je pa obdaroval, pa ne vemo (malo sumim da je ena Manca s FB  8)). Priznam, da sem tko hitela pobirat raztrgan ovitek, da nisem preverila. Mi pa še sedaj ni jasno, kako hudiča je poštar to stlačil v kaselc?!



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #218 : 14 December 2010, 15:41:19
Mi smo tudi danes prejeli paketek ;D hvala Mateji iz Zagorja, me pa zanima samo še za katero psičko je? Odprli bomo pa ob božiču ;)


ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #219 : 14 December 2010, 15:46:44
Hm moj obdarovanec bi moral danes tudi že dobiti,upam da kaj javi, da vem da je bilo vse ok poslano  :-\



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #220 : 14 December 2010, 15:51:29
Mi smo tudi danes prejeli paketek ;D hvala Mateji iz Zagorja, me pa zanima samo še za katero psičko je? Odprli bomo pa ob božiču ;)

joooj, že od včeraj razmišljam, ali sem pripisala za koga je ali ne in očitno nisem  :-[ :-[ :-[, za Iris je  ;)



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #221 : 14 December 2010, 16:00:22
Tudi nas je že Božiček obiskal in prinesel darilo. Ki smo ga že odprli (kdo bo pa čakal še 10 dni  :P ::) :-X) in pošteno načeli. Priboljški so doooobri, za štrik sta se pa tud že steple. Zgleda Ira noče bratsko deliti.  :o :D ;) ;) Edino kdo nas je pa obdaroval, pa ne vemo (malo sumim da je ena Manca s FB  8)). Priznam, da sem tko hitela pobirat raztrgan ovitek, da nisem preverila. Mi pa še sedaj ni jasno, kako hudiča je poštar to stlačil v kaselc?!

Hehe  :D
Božičk je bil  ;)



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #222 : 14 December 2010, 16:04:00
Jaz sem tudi danes oddala :)

Upam, da se obdarovanec javi tule, ko bo prejel paketek ;D



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 14 December 2010, 16:06:47
Hehe  :D
Božičk je bil  ;)


Se lepo zahvaljujemo Božičku.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #224 : 14 December 2010, 16:52:22
Mi bomo danes oddali na pošto :) Se pa že vnaprej opravičujem obdarovancem za "strokovno" zavijanje - to mi res ne gre od rok  ::)

Zakaj pa vsi vi, ki ste takooooo neučakani, da ste darilca že odprli, nič slikc ne daste sem gor, a a? Da bomo mi vsi še težje počakali, ko bomo videli vaša darilca  :P



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #225 : 14 December 2010, 17:01:43
Mi damo jutri na pošto.. tako da bo do božiča sigurno prišlo :)

Smo pa danes prejeli paketek, no, ajka ga je :) odprli pa bomo na božično jutro :) Hvala našemu Božičku :))

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #226 : 14 December 2010, 18:27:08
Moj paketek je že zapakiran in zavit - sem se matrala eno uro :o. Jutri ga oddam na pošto, potem pa upam, da bo varno prišel do cilja.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #227 : 14 December 2010, 18:50:12
Ufff, mi tudi zavili in zapakirali vse naše paketke... sem pa skoraj živčnega dobila, ker na nobeni naši pošti nisem dobila normalnih velikosti oblazinjenih kuvert  >:(.  Tako, da sem bila primorana vzeti tavelike, in pol tako zložiti te kuverte, da zgleda vsaj en malčk normalno  ::) ... se že v naprej oproščam našim obdarovancem  ;)
Jutri pa gre vse na pošto, tako, da v roku dveh dneh bi morali vsi dobiti  :)


orescek

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 14 December 2010, 19:15:07
Poslano, pozno in malo potlačeno amapk važno da je.  :)



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #229 : 14 December 2010, 19:15:50
Nase bo slo na posto sele konec tedna, ampak bo pa ziher slo :)

battito animale


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #230 : 14 December 2010, 20:13:23
Nič še ni pozno za pošiljanje daril. ;) če pa kdo slučajno ne dobi darila do božiča-pa prosim povejte.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


tyna

  • *
    • Prispevkov: 335
    • Točke: 0
Odgovori #231 : 14 December 2010, 20:23:17
Sploh recimo Daša, ki ima 6 psov prijavljenih (upam, da ni zamere, če izpostavim)...da bi za vsako darilo dala 10 eur-je to že 60 eur za pesjanarskega božička  :o Si ne predstavljam. Pri maximumu 5 eur je bistveno bolj prizanesljiv seštevek.

Prav je, da je nek okvir postavljen, da vsakdo ve kaj približno lahko pričakuje. Nimam nič proti, če nekdo kupi dražje darilo, če se zaveda, da lahko on dobi "manj vredno"...Mislim, pa da smo vsi vseli vsega kar dobimo, če se le upoštevajo alergije in pa če pes/mačka...nečesa res izrazito ne mara. Pa če je darilo v skupni vrednosti 2 eur ali 5 ali kak eur več ;)

(ne zamerimo  ;) ) mi smo se sami odločili za toliko kužkov, in prav vsak naš si zasluži svoje darilo  :P  je pa res, da bo pri nas malo ročnega dela  :P :P :P  in ja, jutri gredo tudi naši paketki na pošto  :o danes smo bili žal malo prepozni  :-[

se pa Bounci zahvaljuje Darky-ju za darilo  :-*  :-*  :-*, ki je na njegovo žalost ali žalost vseh ostalih še nedotaknjeno na malo višjem prostoru  ;D ;D ;D




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #232 : 15 December 2010, 09:14:25
Jaz 100% pošljem v petek, tako da do božiča bo že prišlo ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #233 : 15 December 2010, 09:27:45
Maxi je že dobila paket :) Pa ga polovico že tudi pojedla :P Se zahvaljuje.


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #234 : 15 December 2010, 10:35:01
Evo pri nas je Slim že dobil, z dovoljenjem tudi prevohal, potem pa se bratsko odločil, da bo z odpiranjem počakal toliko časa, da paket dobi še Neon  :) Gaja hvala!

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #235 : 15 December 2010, 11:58:38
Danes sta pa naša mačkona dobila svoj paketek, tako da se skupaj zahvaljujemo Petri in Luxu, odprli bomo pa za božič. :) Naj povem samo da je bil naš mali razbojnik Orlando ves prepričan da je paketek zanj, danes je namreč dopolnil 2 leti. :) Hvala še enkrat :)

***
rest in peace my precious friend


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #236 : 15 December 2010, 12:07:37
Danes sta pa naša mačkona dobila svoj paketek, tako da se skupaj zahvaljujemo Petri in Luxu, odprli bomo pa za božič. :) Naj povem samo da je bil naš mali razbojnik Orlando ves prepričan da je paketek zanj, danes je namreč dopolnil 2 leti. :) Hvala še enkrat :)

Lexu  ;) :D me veseli da je paket prišel  :o

Aja, drugače škatlo lahko odpreš...je notri še enkrat zavito  ;)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #237 : 15 December 2010, 12:12:30
Evo pri nas je Slim že dobil, z dovoljenjem tudi prevohal, potem pa se bratsko odločil, da bo z odpiranjem počakal toliko časa, da paket dobi še Neon  :) Gaja hvala!
 No, to je bilo pa res ekspres! Oddala sem včeraj malo pred 19h! Super. Upam, da bo Slimu všeč tudi po tem, ko bo odprl :)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 15 December 2010, 12:17:48
U ja, jaz sem tudi 2x zavila, spodaj je lep papir, zunanji pa je neugleden in kdove kakšen bo šele prišel na cilj :D Priporočam, da se zunanjega odvije, brez bojazni, da se pokaže vsebina darilca  8) Me prav zanima koliko časa bo potoval...


Luongo

  • *
    • Prispevkov: 244
    • Točke: 0
  • Of course I'm a Husky! I wasn't aware there were o
Odgovori #239 : 15 December 2010, 12:19:20
Mi smo danes nakupili...še zavijemo in jutri hopa cupa na pošto  ;)