Pesjanarski božiček 3

čara · 182399

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #240 : 15 December 2010, 12:28:21
Aja, seveda, jaz sem tudi dvojno zavila, čeprav je tudi zgornji papir okrasen. Se ga lahko mirno sname, ko bo šlo darilce pod smrekco :P



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #241 : 15 December 2010, 12:41:37
Načeloma v večje kraje pride poštna naslednji dan (če je oddana do 19h), za kake bolj oddaljenje pa mogoče 2 dni rabi. Čeprov morm rečt, da je pošta vedno hitrejša in jim gre res dobro, glede na vso gužvo.  8)



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #242 : 15 December 2010, 13:28:20
Maxi je že dobila paket :) Pa ga polovico že tudi pojedla :P Se zahvaljuje.

super, da ste ze dobili  :)
upam, da ji je igracka tudi vsec  :)


aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0
Odgovori #243 : 15 December 2010, 13:46:40
super, da ste ze dobili  :)
upam, da ji je igracka tudi vsec  :)

Ja super je, hvala! Igračko je seveda čisto na koncu opazla, najprej pač tisto kaj bolše diši ;) Pa do božiča se tudi ni mogla vzdržat (kaki gospodar, taki pes pravijo, al pa obratno)


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #244 : 15 December 2010, 14:09:48
Tko, tudi naši paketi so odposlani, upam, da bodo vsi obdarovanci zadovoljni  :)


masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #245 : 15 December 2010, 14:38:39
Meni so domaci sporocili, da je v ponedeljek prispel en paketek (sem na pocitnicah dalec stran  :P), sklepam, da je Bozicek za moji zverci, tako da hvala Anji  :)! Odpiramo okrog Bozica in se javimo s fotkami  :).

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


teja con panto

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 0
Odgovori #246 : 15 December 2010, 14:56:53
Lexu  ;) :D me veseli da je paket prišel  :o

Aja, drugače škatlo lahko odpreš...je notri še enkrat zavito  ;)

upsi, pač moj spomin, malo je kratek, no saj prbližno je L, pa U pa X  :D samo po pravici povedano, se mi je zdelo da nekaj ni vse v redu, samo mi je ime Lux nekako v spominu, ker so pri stricu imeli psa s tem imenom, tako da se opravičujem za preimenovanje  :) drugače pa smo prišli do zavitega in se vama vsi zahvaljujemo, okrasni papir pa napademo ob božiču :)

***
rest in peace my precious friend


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #247 : 15 December 2010, 14:59:37
hvala barbari praček za paketek, samo nevemo še za koga je  8) lp



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #248 : 15 December 2010, 15:02:30
Masyka-no fajn, da je prispelo-upam da bo OK. Sem guglala kaj je primerno za te zverinice, pa moji dve zverinici sta mi "pomagali" izbirat.
Jaz bom pa za vikend videla, če je poštar pustil kak listek v kaslcu (sem za vsak slučaj nalimala gor še ime od psice in hrčice). :) Če ne bomo pa drugi teden čekirali  :)


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #249 : 15 December 2010, 15:27:52
Danes bi moral najin paket prispet...upam, da se bo obdarovanka javila...

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #250 : 15 December 2010, 16:00:16
Najinemu (zaenkrat še) skrivnostnemu božičku iz Maribora sporočam da je darilo prispelo že prejšnji teden- celo in nepoškodovano, ampak bo tudi Chappi še malo počakal in ga odprl na božično jutro. :)  Moje pa je šlo na pošto danes.



Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #251 : 15 December 2010, 16:05:45
Tudi Barta je danes obiskal PeSjanarski božiček :). Hvala Zari in Saši :-* :-*,  z torbico za priboljške si zadela u nulo :) . Še enkrat hvala  :-*.

Bo pa zgleda treba drugo leto še za Neli božička naročit, ker ona zdaj pridno napada Bartov paketek in ponosno sedi zraven njega :D.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #252 : 15 December 2010, 16:10:13
Oooo, me veseli, da je najino darilce prišlo v tako hitrem času in po slikah sodeč ne preveč pomečkano :D




Bernski Planšar Bart

  • *
    • Prispevkov: 254
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 15 December 2010, 16:12:55
Vse je celo :). Najlepša je pa slikca z voščilom :-*.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #254 : 15 December 2010, 16:14:41
No, končno fotke!!!! :o  :o :P



pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 15 December 2010, 16:14:52
Midva danes že dobilaa! :)) (no odpret sicer nisva nameravala, ampak Haroon je Haroon in tudi tokrat si je kar blagovolno vzel darilo in ga odnesel, ves važen, ven kjer si ga je že na pol raztrgal ko sem ga "ujela" ><)

tea, HVALA za darilo! Bolj ne bi mogla udet, žoge so haroonova strast, kaj šele če piska ;P? tudi kong na vrvici je ZAKON! sva ga že mislila enkrat kupit, pa je naneslo da ga nisva >< pa goltanci tudi super ;P Jaz se pa čokolad itak ne branim (hihi) Res, hvala!



(slikice pridejo :))



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #256 : 15 December 2010, 16:21:17
Mi smo danes dobili prvi paketek :) Imam pa eno vprašanje za pošiljateljico :):): naslovnik je pravi (jaz), vendar je v oklepaju Aisha- pa ne vem, ali je napačen paket ali je to mišljeno za Athosa?  :-[

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #257 : 15 December 2010, 17:08:05
Jaz sem danes oddala paket. Obdarovanka lahko brez problema odstrani tist rjav papir, je spodaj darilna škatla, ki je dosti lepša  :) Je pa pri naslovu viden samo ime in priimek lastnice, cez ime psicke, pa so mi na posti dali belo nalepko, ker naj bi priporoceno posiljko dobil samo en naslovnik in ne smeta bit napisana dva imena ::)

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #258 : 15 December 2010, 17:10:48
Meni niso nič komplicirali, res pa je, da sem ime obdarovanca napisala v oklepaju, pa sem tudi pošiljala priporočeno.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #259 : 15 December 2010, 17:28:38
Mi smo danes dobili prvi paketek :) Imam pa eno vprašanje za pošiljateljico :):): naslovnik je pravi (jaz), vendar je v oklepaju Aisha- pa ne vem, ali je napačen paket ali je to mišljeno za Athosa?  :-[

Ha, očitno je napaka  :(, ki pa se je zgodila že "božičku"  :-[ Namreč, dobila sem mail: Nia pa obdaruje psičko Aisho, Spaniel Cavalier King Charles, Urška K., Ižanska ... Pa se mi je že skoz zdelo čudno, da bi bili dve Urški K. tam, ampak sem si rekla, zakaj pa ne  ::) Kaj pa zdaj?  :-\ Darilo vsekakor ni primerno za bernija  :-\, razen če ima zelo rad pliškote  8)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #260 : 15 December 2010, 17:33:48
Aisha je od Bacek*  ;)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #261 : 15 December 2010, 17:34:09
Mi smo danes dobili prvi paketek :) Imam pa eno vprašanje za pošiljateljico :):): naslovnik je pravi (jaz), vendar je v oklepaju Aisha- pa ne vem, ali je napačen paket ali je to mišljeno za Athosa?  :-[

aaammm božiček je šel gledat maile gulu zate imam teževa-pišem na ZS; ker ne vem kdo si v mejlih

Aisha kavalirka  je obdarovala Athosa (zato je verjetno pisalo Aisha).

GULU pisala sem ti na ZS in email. Res je prišlo do pomote v Naslovu in priimku-velikost darila bo že prava. Joj, se opravičujem.  :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


jojo

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
  • Darky
Odgovori #262 : 15 December 2010, 17:35:01
(ne zamerimo  ;) ) mi smo se sami odločili za toliko kužkov, in prav vsak naš si zasluži svoje darilo  :P  je pa res, da bo pri nas malo ročnega dela  :P :P :P  in ja, jutri gredo tudi naši paketki na pošto  :o danes smo bili žal malo prepozni  :-[

se pa Bounci zahvaljuje Darky-ju za darilo  :-*  :-*  :-*, ki je na njegovo žalost ali žalost vseh ostalih še nedotaknjeno na malo višjem prostoru  ;D ;D ;D




Upam, da bo vesel darila, ko ga bo odprl  ;) ;D

lp,Pia


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #263 : 15 December 2010, 17:37:39
V bistvu ne bo prava, ker sem zdaj jaz (Gaja Poeschl) obdarovala Atosa namesto Aishe, darilo je pa velikosti kavalirčka  :-\ Mogoče bo pa Athos tako dobil dve darili, ker bo dobil še "pravega" od Aishe  :o  



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #264 : 15 December 2010, 17:37:58
Za drugo leto res prepuščam to komu drugemu-to je že moja hmmm 4 napaka v tem žrebu. :-[ :-[

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #265 : 15 December 2010, 17:38:54
Za drugo leto res prepuščam to komu drugemu-to je že moja hmmm 4 napaka v tem žrebu. :-[ :-[

Saj ni problem, bomo že rešili!

rožica, bi lahko ti preposlala darilo na pravi naslov, če ti ga posredujem?  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #266 : 15 December 2010, 17:41:11
Lani vem da je bla podobna situacija z enim darilom-sem enmal potolažena. ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #267 : 15 December 2010, 18:29:29
Jaz pa sporočam, da mi je od doma bilo sporočeno, da je en paketek prišel  :P

moram pa se opravičiti moji obdarovanki TS iz Brezovice pri LJ, da zaradi nenormalnih celodnevnih turnej na faksu še nisem uspela ujeti pošte odprte  :o  hvala bogu, da vsaj jutri končam malo prej, tako da bo paketek najbrž dostavljen v petek/soboto. Se opraičujem za majčkeno zamudo!  :-[

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #268 : 15 December 2010, 18:37:31

Aisha kavalirka  je obdarovala Athosa (zato je verjetno pisalo Aisha).


hmmm, tud ne bo prav. Imam Best-a.  ???



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #269 : 15 December 2010, 18:43:26
Ja, ti imaš Besta, tvoja Aisha obdaruje Besta.  To je pravilno.  :)

Jaz sem pa gulu pripisala pravo pasmo, ime psičke, opis...Ampak po nekem nerodnem slučaju, nisem skopirala skupaj tvojega naslova. Sem sedaj pravilnega poslala. Mi je žal, da podvajam strošek gulu.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!