Pesjanarski božiček 3

čara · 182302

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #330 : 17 December 2010, 14:49:25
Naša Lin je dobila darilce, nad katerim je ful navdušena, pa čeprov je še zaprto :D :D :D Bomo odprl, ko bo še Bode dobil svojega :)
Hvala Mateji in Funny :-*



delfinčika

  • Gost
Odgovori #331 : 17 December 2010, 14:58:14
Dnes je naš mačkon dobil darilo.
Zahvaljujem se pesjanki Chohi in Mariji :D :)

(slikice pridejo)



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #332 : 17 December 2010, 15:10:36
Evo moj paketek, je odromal do obdarovanca. :)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #333 : 17 December 2010, 15:22:45
Naša Lin je dobila darilce, nad katerim je ful navdušena, pa čeprov je še zaprto :D :D :D Bomo odprl, ko bo še Bode dobil svojega :)
Hvala Mateji in Funny :-*

O super, da je darilo prispelo. Upam, da ji bo všeč tudi ko bo odprto  ;D  Se opravičujem, ker je zavito bolj tako, ampak sem imela samo ta papir  :-[ Kar direkt v kuverto pa nisem hotela dat, da ne bi takoj videli kaj ste dobili  ;)

LP



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #334 : 17 December 2010, 15:30:57
gulu sploh ne dvomim, da mu nebi bilo všeč, sploh če je kaj za pojest  ::)

No, potem bo pa že v redu  :P

Mi smo danes oddali naša dva paketka :)
   Ob tem pa je šel v prave roke tudi naš paketek, ki ga je po pomoti na svoj naslov dobila rožica - hvala lepa še enkrat!  :-*

Sicer pa tudi jaz še čakam enega obdarovanca, da se javi, če je že dobil darilo  :-[



SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #335 : 17 December 2010, 15:53:38
Pri nas je bil tudi božiček. Hvala Jeleni za darilo. Čarli je nadvesel  :o .... Klobasice so pa za jutri :))))

evo slikce



Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #336 : 17 December 2010, 15:56:19
Hmmm, čeprav zdele pa nisem več sigurna, ali je tale paketek bil za Besta ali Atosa. Ker Bacek je napisala, da obdaruje Besta?  :-[ :-[

Bacek po novem obdaruje Athosa.  ;) ;D



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #337 : 17 December 2010, 17:38:49
Aha, pol pa super :):) :)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #338 : 17 December 2010, 17:57:00
Zaradi tehnicnih tezav bosta moja paketka sla na posto sele v ponedeljek :-[ :-\

battito animale


orescek

  • *
    • Prispevkov: 70
    • Točke: 0
Odgovori #339 : 17 December 2010, 18:16:42
Sasha samo da ste dobili naše darilo.  :)

Skway je svojega tudi dobil in ga seveda odprl. Takoj je zmazal vse klobasice razen ene, priboljške sem skril, čokolado sem napol pojedel :-[, igračko bomo pa jutri testirali.  :D
Hvala naši božički!



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #340 : 17 December 2010, 18:19:11
Meni se pa 3 obdarovanci še niso javili, upam, da je oziroma da bo varno prispelo.


White Chocolate

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #341 : 17 December 2010, 18:25:55
Tudi naš paketek je danes Rudolf prevzel  :P



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #342 : 17 December 2010, 18:36:13
Meni se pa 3 obdarovanci še niso javili, upam, da je oziroma da bo varno prispelo.

Božičku se na ZS ali e-maill še ni kdo pritožil zaradi paketov  :P

No jaz sem pa poslala kot navadno pismo, en paketek je bil do 500g eden pa čez in me je potem vse skupaj prišlo nekaj čez 4 eur poštnine.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #343 : 17 December 2010, 19:09:14
Paket sta danes doila tudi Janez in Pupa.

Naši bodo pa odposlani v ponedeljek.



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #344 : 17 December 2010, 19:20:09
Kot, da bi Bozicek vedel, da smo vciraj odnesli paketek in nam je danes prinesel darilca. :)  Med odpiranjem darila, je bejba zacela odpirat ravno pri naslovu posiljatelja. :D Tako, da sem imela malo sestavljanje. Naaajlepsa hvala Mateji, ker je bozicku narocila lepa darila. Najprej je pohlastala palcke, ki si jih je kar takoj nesla v postelco (ampak jih je treba malo prisparat, da dalj traja)- je pa dobro izbrano, da Choho premami hrana. :D Medo pa je ze letel parkrat cez sobo. ;) Se enkrat se s Chohico zahvaljujeva. :)



Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #345 : 17 December 2010, 19:26:13
Kot, da bi Bozicek vedel, da smo vciraj odnesli paketek in nam je danes prinesel darilca. :)  Med odpiranjem darila, je bejba zacela odpirat ravno pri naslovu posiljatelja. :D Tako, da sem imela malo sestavljanje. Naaajlepsa hvala Mateji, ker je bozicku narocila lepa darila. Najprej je pohlastala palcke, ki si jih je kar takoj nesla v postelco (ampak jih je treba malo prisparat, da dalj traja)- je pa dobro izbrano, da Choho premami hrana. :D Medo pa je ze letel parkrat cez sobo. ;) Se enkrat se s Chohico zahvaljujeva. :)

Ooo, že naš drugi obdarovanec se je javil.....še en....me veseli, da ste zadovoljni, čeprav ni ravno tisto kar si je bejba zaželela  :-[ Samo me še zanima, če vizitke ni bilo zraven, ker je na sliki ne vidim? Upam, da je nisem komu drugemu po nesreči poslala oz. da je ni Choha pojedla  :-\



gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #346 : 17 December 2010, 20:51:23
Paket sta danes doila tudi Janez in Pupa.

Naši bodo pa odposlani v ponedeljek.


No, super. Upam da sta ga oz ga bosta bila vesela. :) ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #347 : 17 December 2010, 20:53:12

No, super. Upam da sta ga oz ga bosta bila vesela. :) ::)

 ;D nismo še odpirali. Bomo probali počakat :-[




gogy

  • *
    • Prispevkov: 75
    • Točke: 0
Odgovori #348 : 17 December 2010, 21:07:29
;D nismo še odpirali. Bomo probali počakat :-[




Sporoči, če bosta veselo mijavkala. ;D


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #349 : 17 December 2010, 22:52:29
Mi2 z Northom sva danes dobila darilo.  :) Hvala Ani Jelinčič in njeni klapi, res zadela si u nulo! K sm paket prnesla iz pošte ga je že na poti domov poskušu raztrgat.  :P No doma sm mu js pomagal da ne bi kej uničil. Res ful lepo zavit use  :) Čokolada je šla v trenutku, sva j s prijateljico zmazali takoj, čeprov sm se odločila da hujšam  :P Northu je bila pomoje tudi od celega darila najbolj ušeč čokolada in ker je ravno božični čas je tudi on dobil 2 koščka  :P Žoga mu je res noro všeč, res obožuje jo. Prov še rajš jo ma k wubbo kar je skor nemogoče  ;D Posladki so tut super, ma te najrajši. Pa čestitka je tut ful lepa.  ;D
( North je ves papir raztrgal, kar mu je bila največja žurka  ;D )
Mi2 se še enkrat zahvaljujeva za darilo ki je zakon :D
* slike pridejo  :)



Choha

  • *
    • Prispevkov: 392
    • Točke: 0
  • Zaupaj mi...od tega živim.
Odgovori #350 : 18 December 2010, 08:44:36
joooj je bilo poleg darila v veliki kuverti. Jaz sem pa gledala, ce je zavito poleg darilc. Skrajni cas, da se na blond pobarvam. :) Je pa lepa Voscilnica v Chohinih barvah. Hvala za lepe zelje. :)



LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #351 : 18 December 2010, 08:59:59
Se opravičujem za zamudo. Midva se mislim da že v sredo dobila paketek.
Zahvaljujem  :-* se Tei S. iz Brezovice pri Lj. (nisem te še odkrila tukaj) ;D
Paketek bova odprla na Božič  :D

Sva pa tudi odposlala že najin paketek, tako da čakam da se obdarovanka javii  :P


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #352 : 18 December 2010, 09:25:40
joooj je bilo poleg darila v veliki kuverti. Jaz sem pa gledala, ce je zavito poleg darilc. Skrajni cas, da se na blond pobarvam. :) Je pa lepa Voscilnica v Chohinih barvah. Hvala za lepe zelje. :)

He he, no samo da se je našla  :)


Je pa danes naša najmlajša zverina dobila svoj paket. Z Maxom se najlepše zahvaljujeva Albi in Barbari!!! Zaenkrat sem odprla samo kuverto, kar je zavito v papir naj pa še malo počaka  :) Del darila, ki smo ga vseeno uspeli videt pa je zagotovo pisan na dlako našemu bumbarju, ki je itak nor na žogice  :D  Hvala tudi za paketek zame in zelo lepo voščilnico!

Ta božiček je res super  :o 



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #353 : 18 December 2010, 11:57:18
Mi smo pa danes prejeli še Atosov paketek. Najlepša hvala Petri in Aishi za res super darilo (sori, ampak jaz ne morem čakat do božiča  :-[ :-[ ;D). Evo slikice:


Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #354 : 18 December 2010, 12:04:22
Mi smo pa danes prejeli še Atosov paketek. Najlepša hvala Petri in Aishi za res super darilo (sori, ampak jaz ne morem čakat do božiča  :-[ :-[ ;D).

c c c c  ;) ;) :D :D :D



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #355 : 18 December 2010, 12:12:25
A imam jaz edina psa, ki je sicer nadpovprečno požrešen in pobira vse iz tleh in požre polovico maminega fascikla...Ta paket ima že skoz na dosegu gobca in nosa, pa se ga ne tikne.  :D Saj je že lani blo enako. Bumbar pasji. Spet bom mogla jaz odvijat in ji podajat stvari. :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #356 : 18 December 2010, 12:50:57
A imam jaz edina psa, ki je sicer nadpovprečno požrešen in pobira vse iz tleh in požre polovico maminega fascikla...Ta paket ima že skoz na dosegu gobca in nosa, pa se ga ne tikne.  :D Saj je že lani blo enako. Bumbar pasji. Spet bom mogla jaz odvijat in ji podajat stvari. :)

Mogoce ji ga moras pa prepovedat, potem bo sigurno uzitek raztrgat in pozret  :D :D :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


pasjeljubka

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #357 : 18 December 2010, 13:48:05
Moja obdarovanka se pa kar in kar ne oglasi :/... dobit bi pa mogla že pred enim tednom..



SpelaZ

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 0
Odgovori #358 : 18 December 2010, 14:13:51
A imam jaz edina psa, ki je sicer nadpovprečno požrešen in pobira vse iz tleh in požre polovico maminega fascikla...Ta paket ima že skoz na dosegu gobca in nosa, pa se ga ne tikne.  :D Saj je že lani blo enako. Bumbar pasji. Spet bom mogla jaz odvijat in ji podajat stvari. :)

amm ne  :P, js mam enakega... vse pobere, vse požre... k je dubu paketek je odgriznu rob kuverte in zbežu  ??? kao to ne smem... :D Vse poslastice so ostale na tleh :) sva morala midva pomagat :) On pa vs vesel z koščkom kuverte  :D :D :D



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #359 : 18 December 2010, 14:32:20
Tudi midva sva včeraj prejela darilce  :), najlepša hvala čivavici Lari in Mateji-gaji  :), Loris je čisto navdušen ne morem pa verjeti, da mu je igrača tako noro všeč, da je sploh ne izpusti, kar mu res ni podobno  :o, slikice pa še sledijo :)