Preprodajalci in njihove marketinške poteze!

ninci · 500620

Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #180 : 22 Maj 2006, 21:06:13
Prov mu je, kaj pa daje psu rezat ušesa.
hehe... vseeno ni prav, da ga tako nategnejo  :) 



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #181 : 02 Junij 2006, 11:27:21
In psi iz legla junija 2005 tudi niso vsi zdravi, vem za enega s kožnimi problemi, po vsej verjetnosti gre za kakšno vrsto alergijo. Kolk je potem kužkov, ki jih zavržejo, ko so bolni in razni muloti nimajo denarja za veterinarske stroške. Tistih par 10.000 tolarjev že zbere skupi, kaj pa potem?

Aja, pa očetu zadnjih dveh legel d Kube je ime Buč. Ima kdo o njem kakšne informacije?! Glede na to na kakšni ketni je .... se mu v življenju ne piše dobro.

Malo brskam po bolhi in glej no glej. Spet APBTji in oče...


...spet Buč. Je on v Slo. edini APBT ? Mislim..  :-\ :( >:(

Lp nina



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #182 : 02 Junij 2006, 12:47:01
Še en preprodajalec... pod imenom Jurček10 iz Rogaške se oglašujejo goldni, labradorci, bernardinci, kraševci,bernci, .. vsi mladiči so potomci rodovniških staršev, cena pa je od 45.000 - 55.000, vsi so stari 9 tednov :-\

Bo sploh kdaj konec????

Lp nina

ja, seveda
 in enajsti Jurček je tisti, ki tam psa kupi  ;D

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Alenka**

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 6
Odgovori #183 : 02 Junij 2006, 14:18:02
Tale jurček je, če se ne motim g. Marjan Čakš iz okolice Rogaške Slatine. No, če ni jurček, bi pa vseeno rada povedala par besed o tem "šteparju".
Ko sva s fantom začela se zanimati in kupovati kužka, sem bila povsem neizkušena in tako sem ( ne me kregat zdaj) videla oglas v oglasniku: mladički, ZP; rodovniški starši, brezrodovnika, možen ogled obeh staršev,...Ker sva bila ravno v tem času s fantom na počitnicah v Podčetrtku, sva se pač odpeljala tja pogledat.Hiša stoji res na čudovitem kraju in te skoraj pramami. Pesjaki so zadaj, sicer v kolikor toliko dobrem stanju, če se temu lahko tako reče, en kuža pa je bil privezan na verigo(!). No, in jaz gledam kje so zdaj mladički.Pa pravi gospa, da so pa na drugi lokaciji, par minut vožnje stran. In naprej vsa sladka, kava gor dol, prijaznost res na vrhuncu. Tako, da se mi je kljub nevednosti začelo vse skupaj zdet sumljivo. Ko sem ji rekla, da lahko vsaj vidim rodovnika me je gladko preslišala.
Potem smo se odpeljali na eno kmetijo in tam so imeli v čisto navadnih boksih za prašiče, na betonskih tleh in prgišču slame čez 2 zlati prinašalki ( ki sta revi ubogi, komaj spominjali na to) in vsaka po 8 maldičkov. Brez vode, hrane in polno iztrebkov. Kakšen meter stran pa bernska planšarka, tudi z mladiči in po celem hrbtu odprto rano. Baje, ker se je nekam čez ograjo rinila. :'(
Skratka, po videnem sva se seveda takoj pobrala stran. Mislim, kaka groza.
Aja, še vprašala sem zakaj potem nimajo rodovnika, če ga imata obadva starša. Ja, da niso šli delat vzrejnega, ker se kao ne splača??????? Haaaalo :o Pa da je to ita sama kuhinja, še najbolj pa med Bernci.

"Ta bedni pes, ta tvoj prijatelj vdani,
ki prvi te pričaka, prvi brani
ki v tvojem srcu svoje ima srce,
ki srečen je. če zate v ogenj sme."
Lp,Alenka


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #184 : 02 Junij 2006, 19:30:31
 :-X Pa se mu tega ne da preprečiti..Ni še nobena poštena inšekcija poskušala? :-X :'(

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #185 : 04 Junij 2006, 21:30:17
Zadnjič sem malo gledala Salamonov oglasnik in od "g."Matoše videla oglas, da prodaja rodovniške leonberžane, bernce, bernaredince,..Pa sem rekla mami naj za hec pokliče, pa vpraša za koliko prodaja mladiče leonberžane. Pa reče, da so z rodovnikom 700 EUROV, brez rodonika pa 500 EUROV.Pa še mami vpraša kdaj bo imel leglo(če lahko tako rečem), pa reče,da sploh ni problema,da gre v Francijo in da lahko imamo že čez en teden doma mladega leonberžana(seveda nismo imeli od njega namena kupiti psa,ker smo že itak imeli Lonija)..
Je pa en moj sošolec kupil psa "rodovniškega" višavskega terierja in je zdaj star 1 leto in so bili že nevemkolikokrat pri veterinarju,ker ima razne alergije , uglavnem je cel bogi :'( :'( .

Te preprodajalce pa res tak sovražim, sploh take kot je Matoša, ker ima take bedne razmere za pse in druge živali >:( >:( >:(


Lp,
Nastja , Lony in Dony ;)



search.and.rescue

  • Gost
Odgovori #186 : 04 Junij 2006, 21:50:16
Najbolj zažge v salamoncu oglas, ko piše URADNO VERJETNO SAMO PRI NAS  ;D ;D ;D :D :D



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #187 : 04 Junij 2006, 21:58:53
Najbolj zažge v salamoncu oglas, ko piše URADNO VERJETNO SAMO PRI NAS  ;D ;D ;D :D :D

Ja se strinjam..Sploh če piše tudi, da je MOŽNO PLAČILO NA VEČ OBROKOV, potem pa še URADNO VERJETNO SAMO PRI NAS(tako kot je napisala S&R). ;D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #188 : 28 Avgust 2006, 10:33:16
No, pa ste dobili še mene na svojo stran!

Včerajšnji dogodek na Trboveljski razstavi me je vzpodbudil, da se vam pridružim v vašem bolju proti dvoriščnim šteparjem. Zadeva ni tako nedolžna, zato smo sklenili, da bomo podali uradno prijavo in sprožili uradni kazenski postopek zoper osebe, ki so na teh straneh že dobro poznane. Dare in njegova Barbara iz Medvod sta namreč sklenila, da bosta začela fizično obračunavati in verbalno groziti ljudem, ki jim niso po godu. Ker jima do danes nisem ne jaz in ne moj Bobi, storila nič žalega s svojimi dejanji ali besedami, razen tega, da sva jima brezplačno in na svoje stroške pripeljala psa iz Srbije, se čutim dolžno, da se zavzamem za pasmo, ki mi je ljuba. Predvsem pa, da onemogočim nadaljne nečedne posle, ki jih počneta s svojimi psmi. In kot je videti, bi rada to počela še z nekim pol uradnim blagoslovom. Nikakor pa ne bom trpela, da bi se takšni ljudje hodili šopiriti na uradne kinološke prireditve po vrh vsega pa si vzeli pravico napadati ljudi, ki so s svojimi razstavljalskimi dosežki daleč pred njimi. Takšni ljudje nimajo kaj iskati na kinoliških prireditvah in na to je potrebno javno opozarjati. To sem storila že včeraj in bom vsakič, ko bom te osebe zagledala na kakšni kinološki prireditvi.

Potrudila se bom, da bom tukaj in na sodišču obelodanila njune packarije, ki jih ni malo in vem jih kar za nekaj, kakor tudi, da bom zadevo pripeljala na uradno pot, da se jih ustavi enkrat za vselej.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #189 : 28 Avgust 2006, 11:13:05
BRAVO MIŠA!!!



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #190 : 28 Avgust 2006, 13:59:19
BRAVO!  :o

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #191 : 28 Avgust 2006, 14:48:28
BRAVO MIŠA!


Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #192 : 28 Avgust 2006, 14:52:04
Bravo Miša! Kako se boš pa lotila?
LP


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #193 : 28 Avgust 2006, 19:31:02
Bravo Miša! Kako se boš pa lotila?
LP

Pravzaprav se je včeraj gospod Dare sam  zelo potrudil, da bo njegov pregon  na UJV potekal po predpisih. Kaj vse pa bo na sodišču prišlo na plano, pa tudi sama ne vem. Se pa bom potrudila, da bo to čim bolj odmevno ne samo po forumih ampak tudi v dnevnem časopisju, da bodo ljudje spoznali s kakšnimi dvoriščnimi šteparji lahko imajo opravka. In pa seveda tudi to, da ljudje takšnega kova nebi smeli posedovati pse.

Sedaj, ko je toliko govora o sprejetju zakona, bi morali predvideti tudi to, da bi strogo omejili ne samo posedovanje oz. zahtevali opravljanje nekega izpita, ampak tudi to, da ljudje  z živimi bitji nebi smeli služiti. Ne samo nezakonito ampak predvsem nekaznovano.

Miša

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5

*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #195 : 28 Avgust 2006, 19:58:49
BRAVO MIŠA!!!!!



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #196 : 29 Avgust 2006, 12:05:29
MIŠA popolnoma podpiram tvojo akcijo .... Bravo

lp, Črt



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #197 : 29 Avgust 2006, 18:28:56
Miša, kako pa to, da si jima sploh nabavila psa? Kolikor vem, si že zelo dolgo članica različnih forumov, ti dve osebi pa sta že zelo dolgo znani kot preprodajalca psov. Saj si vedela, komu daješ psa, ne?

Glede na dostopnost informacij je to tako, kot če bi jaz nudila prevoz "g. M.". Ma dajte, prosim vas. Malo pobrskajte po raznih arhivih, pa bo vse jasno. Sploh pa pazite, v kaj se spuščate.

Sicer pa preprodajanje psov, grožnje, klicarjenje direktorjev forumovcev, ki niso pogodu, zasledovanje ljudi... znano, ne?


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #198 : 29 Avgust 2006, 18:37:10
Miša, kako pa to, da si jima sploh nabavila psa? Kolikor vem, si že zelo dolgo članica različnih forumov, ti dve osebi pa sta že zelo dolgo znani kot preprodajalca psov. Saj si vedela, komu daješ psa, ne?

Glede na dostopnost informacij je to tako, kot če bi jaz nudila prevoz "g. M.". Ma dajte, prosim vas. Malo pobrskajte po raznih arhivih, pa bo vse jasno. Sploh pa pazite, v kaj se spuščate.

Če me spomin ne vara, je Miša v neki temi (žal ne vem kje) razložila vse skupaj. In meni se zdi, da ravno na tem forumu. Žal se pa res ne spomnim kje, kdaj, kako in zakaj.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #199 : 29 Avgust 2006, 18:42:51
Če me spomin ne vara, je Miša v neki temi (žal ne vem kje) razložila vse skupaj. In meni se zdi, da ravno na tem forumu. Žal se pa res ne spomnim kje, kdaj, kako in zakaj.

Tuleče misliš to.

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #200 : 29 Avgust 2006, 18:46:21
Tuleče misliš to.
Ja, tole sem mislila.  :-[ Hvala.  :)


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #201 : 29 Avgust 2006, 18:55:14
Ja, in kaj naj bi to meni povedalo?
Ma, ste naivni, res, vsi skupaj...
Kaj je res narobe, Miša? Nisi dobila obljubljenih procentov?


Jurastic

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #202 : 29 Avgust 2006, 23:08:10
Citat Yo:
Citiraj
Kaj je res narobe, Miša? Nisi dobila obljubljenih procentov?

 :) Pa se le najde kdo, ki ga ne zapušča spomin!

Za obuditev spomina ostalim:
-------------------------------------------------------------------------------
Ako laze koza ne laze rog.
Quote:
Re: Mastino Napoletano = neapeljski mastif
« Odgovor #30 : Torek, 01.04.2003 : 19:16:55 »

--------------------------------------------------------------------------------
Evo kaja, seštevam ena in ena in mi vedno tale rezultat pride....Pomojem prav seštevam.


Citat

Arti piše: "Cene preprodajalcev niso nižje samo 20%-30% ampak tudi 50 in vec. "

A so res?

Pred kratkim smo preverili. Neimenovana gospa iz Ljubljane je prodajala mastinko , mladica za 1500 EUR, njen vzreditelj iz Srbije pa po direktnem oglasu isto psicko za 400 EUR.

Kaj boš pa na to komentiral?


Na ovo sledi odgovor
Quote:
Re: Mastino Napoletano = neapeljski mastif
« Odgovor #32 : Torek, 01.04.2003 : 20:49:22 »

--------------------------------------------------------------------------------
Pozdravljena Kaja!

Vse kar želiš vedeti o tej psicki najdeš na:

http://www.iron-lion.co.yu

In, da cena je 400Eurov!

Tale "Gospa Miša" že malo pretirava!
Na tem sajtu imaš tudi e-mail, piši in g. Davor ti bo rade volje odgovoril, saj je zelo prijazen fant!

lp

Milan

A evo sta ta gospa Misa kaze za ljude koja je i ona sama
Quote:
Kakšni ljudje po navadi kupujejo in nasedejo preprodajalcem ? Povsem povprecni in vsakdanji ljudje, po navadi izobraženi in normalno situirani, takšni, kot vi ali jaz, ki imajo radi živali in si nadvse želijo male kosmate pasje kepice. Ljudje, ki želijo razveseliti svoje bližnje za Miklavža, Božicka, novo leto, Valentinovo, rojstni dan, god ali uspešen zakljucek šolanja ali preprosto zato, ker jim je prejšnji kuža ravnokar poginil in si nadvse želijo novega
Ker je zadošceno zakonom, takšnim preprodajalcem nihce ne more stopiti na prste. Edino prevarani posamezniki vcasih opozorijo na svojo bridko izkušnjo.
Nešteto je žalostnih zgodb prevaranih kupcev, ki so nepremišljeno drveli v nakup in nasedli preprodajalcem psov. Še vec je kupcev, ki so jim naasedli, pa o tem nocejo javno spregovoriti zaradi lastnega sramu.

Mozda ipak ja gospi posaljem koju hiljadu evra za lecenje.Posle ovoga ce stvarno dobro doci.
Drugo taj koji ti je pricao da Uno nema rodovnik zasluzuje da se leci na istom mestu zajedno sa tobom.
I da ponovim MISA JE PREPRODAVAC!!!!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------
Dober glas se širi celo v Srbijo, samo do  Pesjanarskih punc ne! HAHA

Citat Miša: …
Citiraj
da ljudje  z živimi bitji nebi smeli služiti
…,

izključuje njen oglas:



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #203 : 30 Avgust 2006, 02:07:00
Najprej naj se zahvalim vsem, ki ste na tak ali drugačen način poslali  željene podatke, ki so mi v veliko pomoč.  Hvala tudi vam, ki me javno podpirate.

Ko se človek enkrat izpostavi javnosti mora biti pripravljen  tudi na negativne odzive. Žal, je to cena slave, ki so jo izkusile mnoge bolj znane osebnosti od mene. In če so preživele one, bom tudi jaz.:P

Miša






Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #204 : 16 Marec 2007, 12:22:35
ČUDEŽNA PREOBRAZBA ČISTOKRVNEGA NEMŠKEGA BOKSERJA V MEŠANCA

Nina Leban in njena mati sta prek oglasa pri Sandiju Sušniku kupili čistokrvnega nemškega bokserja, za katerega se je izkazalo da je navaden mešanček-mladička sta zato vrnili, Sušnik pa jima denarja še vedno ni vrnil. Meni, da ni kriv če se je njegova psica parila po svoje.


Novo mesto, Kamnik, 14. marca-
Nina in njena mati sta se po izgubi psa odločili za nakup novega. Na spletni strani Bolha.com sta našli oglas S.S. iz Kamnika, ki je prodajal čistokrvne mladiče Nem. bokserja za ceno 50.000 tolarjev (dobrih 200 evrov). Hči je prodajalca poklicala in ta ji je zatrdil da so psi čistokrvni, vendar brez rodovnika. Poslal ji je tudi slike mladičkov. Ker s slik ni mogla ugotoviti ali so psički dejansko bokserji, se je konec septembra 2006 odločila da jih gre pogledat. Psički so bili stari okoli dva tedna, bili si jo všeč zato je za enega od samčkov plačala del kupnine, ponj pa je šla naslednji mesec. Opazila je, da psiček ni imel potlačenega gobčka kar je ena od značilnosti omenjene pasme, vendar jo je prodajalec prepričal da se bo bo gobček z rastjo psa preoblikoval. Tako je naivno plačala še preostali del kupnine in ga odpeljala k materi. Ta je takoj vedela da ni čistokrvni, kar je potrdil tudi kinolog-družinski prijatelj. Nina Leban je takoj naslednji dan psa odpeljala nazaj. Kot pravi, Sušnika ni bilo doma,bila je le njegova žena. Ko je od nje zahtevala vračilo denarja je ta rekla, da pri sebi nima toliko gotovine in ji obljubila, da ji bodo denar nakazali na bančni račun. Od takrat je minilo že skoraj pol leta, denarja pa nikjer. Sušnik naj se nebi oglašal na telefon, ko ga je želela obiskati na domu pa se je zaprl v hišo, kot pravi Lebanova. Ker je prepričana da sta bili z materjo oškodovani in ogoljufani, vztraja pri vračilu denarja. Sušnika smo poklicali tudi sami. Povedal nam je, da je Lebanova pse videla in se sama odločila za nakup, v to je ni nihče prisilil. Kot je zatrdil, je psico peljal parit k čistokrvnemu nemškemu bokserju, vendar "nisem kriv, če se je morda že prej sparila s katerim drugim". Dodal je da bo denar vrnil, vendar ne v celoti kajti s psičkom je imel kar nekaj stroškov pri veterinarju. Lebanova je namreč pred nakupom želela, da psičku skrajšajo rep. Kot je dejal se sam ne čuti krivega, ker ni nameraval nikogar ogoljufati. Vendar s tem zgodba še ni končana, kajti Lebanovi sta se odločili primer prijaviti policiji.

Kopirano iz slo-apbt (http://www.slo-apbt.com/forum/viewtopic.php?t=1540&postdays=0&postorder=asc&start=15)

 ::) ::) :-\

Lp nina



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #205 : 16 Marec 2007, 12:48:07
Kar je iskala to je dobila - sama si je kriva. Pa vesela naj bo, da ji ni treba še kakšne kazni plačati (rep je dovoljeno krajšati samo do 5 dneva starosti)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #206 : 16 Marec 2007, 13:11:41
Meni se pa zdi prav, da jih prijavi 8)

battito animale


leonora

  • *
    • Prispevkov: 300
    • Točke: 0
Odgovori #207 : 16 Marec 2007, 13:50:34
Zakaj bi jih prijavila?Še ni slišala za rodovnik  ;)  ??? Kje so zdaj tisti,ki trdijo,da so rodovniki samo za razstave?


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #208 : 16 Marec 2007, 14:06:31
Zato, ker je ona svojo lekcijo dobila, prodajalec pa ne :)

In ni mi vsec ta ideja, da so si kupci sami krivi, ker se ne pozanimajo - sigurno so krivi, samo kaj - ce kupis pokvarjen radio, si si sam kriv ali je kriv tisti, ki ti je zagotovil, da dela?

battito animale


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #209 : 16 Marec 2007, 14:09:52
Zato, ker je ona svojo lekcijo dobila, prodajalec pa ne :)

Prodajalec bi bil v prekršku samo,če bi pse prodal z lažnim rodovnikom. Tako pa: videno-kupljeno, cena primerna kvaliteti  ::).
Kot pogosto(redno  :P) v takih primerih ;) .

Če pozabimo,da se po moje psov brez papirjev sploh ne bi smelo prodajati, ampak samo poklanjati  8)

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!