Mali Zmaj - "I1" leglo patuljastig pinca

Zorica-malizmaj · 882

Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
: 08 December 2010, 16:17:18



Leglo I1 je ostenjeno kao sto pise gore, 26.11.2010. Otac je Ch Slavjan Ceruti - jako lep pas srednje velicine (29 cm), sin jednog od najpoznatijih plemenjaka u Rusiji u poslednje vreme - Ch Saar Me beit Hamaayan. Majka je nasa Ch Multatuli Rosa Chic (Rosa) cerka jednog od meni najdrazih pasa - IntCh Ch Malagris You Only You (Kotya). Oba roditelja imaju uradjene zdravstvene preglede ociju i patelle sa odlicnim rezultatima (oci bez pronadjenih naslednih bolesti, patella 0/0).

Radjen je inbreeding na najpoznatijeg pinca svih vremena i najboljeg priplodnjaka svih vremena, IntCh Ch ISPU VEW VWW Vlak Me Beit Hamaayan. Kome nisu poznati kvaliteti Vlaka i zasto smo na njega radili inbreeding: otac vise evropskih pobednika, otac vise pincera koji su sampioni ali i izuzetno poznati i sami kao vanserijski priplodnjaci, Vlak sam je pas srednje velicine (29 cm) odlicne gradje, odlicnih uglova, ravnih ledja, kvadratican, dugog lepog izvijenog vrata, divne glave, pune njuske, sa svim zubima, crne sa palezom vrlo tamne pigmentacije koju je predavao potomcima i koju i njihovi potomci dalje predaju svojim potomcima... Jos kvalitetom smatram i to sto je Vlak dugovecan pas (ziv jos uvek, preko 15 god.) i zdrav pas.

U leglu imamo jednog muzjaka crnog sa palezom, jednu zenku crnu sa palezom i dve crvene zenke. Jedna zenkica ce sigurno ostati kod nas, ostala stenad se prodaje. Jos nismo odlucili koja ce zenkica ostati. Ja cu probati da svoju naklonost ka crnim pincerima suzbijem  i da se ne opredelim samo na osnovu boje mada, za sada..... ja navijam da nama ostane crna zenkica.  U svakom slucaju jedva cekam da stenad malo poraste i da ih vidimo na nogama.  Zapravo od svih stenaca ocekujem vanserijski kvalitet 


Primamo rezervacije za stenad. Zainteresovani se mogu raspitati na tel. +381 63 7269068 (Zorica) ili +381 60 3755691 (Mina). Mozete nam i pisati na e-mail adresu [email protected] 


Prve slike stenaca:





Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 09 Januar 2011, 20:17:35

Nove slike stenaca I1 legla:

Jedini muzjak u leglu, Ikar MZ (rezervisan):








Crna zenkica Indira MZ (ostaje sa nama):








Crvena zenkica Isabella MZ (prodaje se):








Crvena zenkica Isolda MZ (prodaje se): 








Stenad su razigrana i navikla na ruke, hranimo ih od 15. dana jer je majka (Rosa) imala dva kalcijumska soka pa vise nije smela da doji. Sad su maleni tako navikli na nas da i traze da ih uzmemo i masu srecno repicima.

Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 11 Januar 2011, 15:28:32
Ikar ipak nije rezervisan, prodaje se. Grrrrr mrzim kad prihvatin da rezervisem stene bez para pa onda dobijem ljubazno pismo sa mnogo izvinjenja... :x  No sta je tu je, malisa je slobodan :)

Citat: Zorica-MaliZmaj








Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs