Švicarski Beli Ovčar [Berger Blanc Suisse,White Swiss Shepherd Dog]

ursa · 508156

lely

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
jerry pošilja poljubčke nazaj :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Lely kdaj bomo dočakali slikice  ;D

Kana umira v vročini, cel dan leži noter v dnevni sobi, kjer je koker toliko hladno in umira (ne dobesedno!!). Na sprehod se ji seveda ljubi samo zvečer (zjutraj se meni ne da  ::)  :-\), tako da se zjutraj sama malo steče, jst ji pa žogico mečem  :D.



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Pa še sikica najpogostejše poze v zadnjih dneh  ::)




Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hektor je v pesjaku v podobni pozi samo da zadnje noge tišči ob steno navzgor  ::)


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Sunshine_1...poznamo to  :o



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hehe, enkrat ga moram prav slikat v tej pozi, takrat se mu komaj ljubi oči odpret  ::)

LP


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
A smo zaspali  :( :P

No mi smo ponovno uživali v Soči (no ja jst sem uživali bolj ob soči  ::) ).
Slikic je pa na žalost spet bolj malo  :-\

kar nismo bili v vodi smo se hladili pod prikolico  8)



malo smo pozirali  ;D



lovili kamenčke http://www.moj-album.com/slike/1099511/CYYDpuZO4Mhr7Vkr.jpg

in jih iskali pod vodo http://www.moj-album.com/slike/1099511/QVkXEGSXvtuzcwkB.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1099511/BYpjjt19CNVr01QP.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1099511/si50dDia3H1vWqFA.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1099511/_vMzDu4Wq8ZV91zL.jpg

kakšne suhe nogice  :D http://www.moj-album.com/slike/1099511/uQD4gu4M_KkWwrRc.jpg






Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hehe, kana je prava modelka!  :o Lepotička  :-*

Hektor uživa sončne dni, se je določil, da bo mene manj ubogal, ko ga pokličem je vse bolj zanimivo kot jaz...  ::)

Lp


Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Hehe, kana je prava modelka!  :o Lepotička  :-*

Hektor uživa sončne dni, se je določil, da bo mene manj ubogal, ko ga pokličem je vse bolj zanimivo kot jaz...  ::)

Lp

Popravljam: se je odločil, tiskarski škrat  :-[

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
S Kano sva začeli malo tečti. Tečeva zjutraj in zvečer, ko se teči sploh da, ker ni tako vroče. Kljub temu ne mine sprehod ne da bi se Kana najmanj dvakrat v enem sprehodu namakala v Savi (nimam nobene slikice s Save, ker mi je crknila baterija  :-\ ). Vglavnem uživamo sto na uro, samo malo je vroče (pa muhe ful nagajajo  >:D  :D )

Še par novih slikic (na žalost jih je spet bolj malo, ker spominska kartica pač ne dela  ::)  ;D )

friends 4 ever

moj moj

spet nabiramo kondicijo

ni ni Kane

no v redu, sej je

tale palca pa mene zelo moti

mejčken poziramo(tukaj se vidijo njene napakice; bolj kratke noge in velika ušesa. Aja pa dolg jezik  :P Ne ne sej je moja pikica  :-* :-*)

Maja, kaj če bi midve mal manj nabirale kondicijo

sem že malo zmatrana veš

Ja no to bi bilo vse  ;D



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
ful lepe slikce kanchy, prov flehtna je tale kana  :)

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Hvala  8)  :-[



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Kanchy maš zlo fletno punco doma! :) :-* Glede napakic jih ma tud moj pa se mi prav zaradi tega zdi še zato toliko bolj special in nekaj posebnega. A ne bi bilo dolgočasno na svetu če bi bili vsi popolni ;) :o


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Kanchy maš zlo fletno punco doma! :) :-* Glede napakic jih ma tud moj pa se mi prav zaradi tega zdi še zato toliko bolj special in nekaj posebnega. A ne bi bilo dolgočasno na svetu če bi bili vsi popolni ;) :o

Se popolnoma strinjam s tabo  ;) Ravno zaradi napakic je moja punca zame še bolj popolna  :-*
Hvala  ;)



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Kanchy .. noben ni popoln  8)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Kanchy, Kana je fulll lepa  :-* pa napakica gor ali dol  ;) Tudi Hektor ji pošilja koš  :-*

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Joj, joj Maja je spet slikala  :D

kolk smo utrujeni
tam nekje je muc
še en portret
kana je odločno pokazala da se ona ne bo več slikala

Uživajte, Sunshine ti pa Hektorju enga slinastega  :-*  ;D



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Kanchy .. noben ni popoln  8)

moj sib je popoln :D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Ja Sib to pa itak  :D



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Jaz se samo na hitro javljam, ker jutri spet gremo in nas ne bo dva tedna. Na Kolpi smo uživali čeprav smo imeli kar ene tri dni dežja, pa sončka je bilo tudi samo dva dni. Uživajte, pa ena slikica za pokušino  ;D

http://majch14.moj-album.com/slike/1099511/ywEjn5h_Qc9jJ7vA.v.jpg



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
No jaz se moram zdaj zares poslovit, ker odhajamo. Pa eno slikico vam še prilepim z včerajšnega sprehoda  :)

lp, maja

http://www.moj-album.com/slike/1099511/gxe72e8bJzMLTcgl.v.jpg



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Ja ja .. pri nerodovniških o popolnosti ni za govorit, ker sploh ni omejitve kak mora bit nerodovniški pes. Torej je tako rekoč moj pes mešanec. In je popoln - zato ker je mešanec in ni omejitev za mešance .. LOL  ;D :)

Drugač mi je pa Kana ful všeč .. pa Hektor tudi.



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Ojla! Mi smo se včeraj vrnili.

Tja grede smo potovali 4 dni  :D dokler nismo končno prispeli v Biarritz, ampak nismo dobili kampa zato smo spali kar nekje med hipiji  :D Ne lažem da so imeli vsak najmanj 2 dva!! Res so imeli zelo veliko psov, seveda vsi spuščeni, ampak so bili itak samo pri njih, razen včasih se je kakšen sprehodil še malo drugje. V Franciji je na splošno res zelo veliko psov, večina jih je zelo simpatičnih mešancov.
  Na plažah so psi večinoma prepovedani, ampak smo našli eno plaž kjer je pisalo da morajo biti psi le na povodcih. Kana je najbolj uživala na mivki. Nonstop je samo kopala in prekopavala tisto mivko (posledice: praske njenih krempljev na mojih nogah  :-X). Imajo pa zelo lepo urejeno za pse, saj imajo ne dvesto metrov (na tisti potki ob plaži, kjer so psi dovoljeni in kjer smo hodili na sprehode) smetnjake in vrečke za pobiranje iztrebkov. Jaz sem si jih zmeraj kar ene par nabrala, tako da smo eno celo prinesli tudi do Ljubljane  ;D
 Pa moram se pohvaliti da smo dobili kar nekaj pohval, da je lepa  8) Samo v Španiji smo imeli malo problemov, ker jo je skoraj vsak hotel pobožati, Kana pa tega ne mara.

  Aja  to moram povedati. Ko smo se peljali tja grede smo se ustavili še v nekem nakupovalnem centru, in smo šli v neko trgovino kao Bauhaus, Baumax... in so imeli tudi velik oddelek za živali. Jst to opazim, valda hitr tja in kaj zagledam... na drugi strani tega oddelka, šipa za njo pa psički  :o :o V trgovini so za šipo prodajali pse!! Res sploh nisem mogla verjeti!!! Sploh nisem vidla koliko jih je bilo, kako so imeli urejeno, ker sem se od šoka samo obrnila in zelo pospešeno šla iz trgovine (pa sem ponavadi najmanj eno uro v živalskih trgovinah). Sem pa na hitro videla ko sem odhajala, da so imeli zelo veliko pasjih knjig. Tudi take ki so bile prav o posamezni pasmi (videli sem da so imeli o pudljih, cane corsih in buldogih). Toliko o tem. V nadaljne nisem imela niti najmanjšega veselja iti v kakšno trgovino za živali.
 

Ok da se ne bom preveč razpisala bom raje končala. V glavnem UŽIVALI SMO  8) 8) :P

P.S. Slikice sledijo takoj ko jih dam iz fotoaparati.



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Super, da ste se imeli lepo :) Komaj čakam slikice  :D Kana je res lepotička!  :-* Jo nameravaš še kaj razstavljat?

Lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Ja še slikice:

Takole smo se zlafali med tem ko smo bili na dolgi vožnji:



Ob jezeru:




Vožnja  ;D

 

Francoska COTE ANTLANTIQUE  8)

 

In še ena s španske COTE ANTLANTIQUE  ;D (ampak ni razlike)



No sej to bi bilo vse  :) Vem da je ful malo, ampak mi skoz težijo da čim dobim jst fotoaparat v roke je že kana na sliki  :(  :D

lp, maja



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Opa sem najdla še par slikic:

Ne boste verjeli tukaj smo dobili za en dan kamp  :D In Kana jasno uživala  8)

 

Na plaži:
 

Zdej imaš pa dost Sunshine  :P

Aja

Jo nameravaš še kaj razstavljat?


Če bom le mogla bom šla na eno razstavo (si ful želim videt kako to gre). Boste vi Hektorja še kaj razstavljali?



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Vauuu, kakšna lepotička je! Slike so enkratne  :-*

Jaz bi ga rada razstavljala, mogoče bova še šla na nekaj razstav... ampak ne vem, morda naslednje leto  :)

lp


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
super slike kanchy. se vid Kani da je uživala :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Hvala obema    ;)



Sunshine_1

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 9
Zjutraj me je pa hektor full presenetil  :o Tekel je tako hitro kot še nikoli: gor pa dol pa sem pa tja, jaz sem ga pa lovila ker se je prebliževal maček  ;D Premišljujem, da bi bilo v redu, če bi treniral agility  :P Samo ker je pa agresiven do psov in tujcev pa nič ne bo  :(

Lepe pozdravčke od hitrega Hektorja pa izmučene (so)lastnice  ;D