Seminarji o psih

psi svet · 4904

psi svet

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
: 12 Januar 2011, 08:03:21
Psi-Svet in Vesele tačke pripravljajo in organizirajo seminarje in delavnice namenjene lastnikom psov, tistim, ki se šele odločajo, da bi imeli psa, strokovnemu kadru, veterinarjem, kinološkim inštruktorjem, zavetiščem, vzrediteljem…

Seminarji in delavnice:
PES IN DOJENČEK
KAKO VEDENJE LASTNIKA VPLIVA NA VEDENJE PSA?
PASJA KOMUNIKACIJA
PRIHOD MLADIČKA
GRRR! NE HODI BLIZU, TO JE MOJE!
STRAHOPETNI PSI

Prvi seminar bo v soboto, 12.februarja 2011 ob 10. uri na temo PES IN DOJENČEK – od predpriprav in prvih dni doma do prvega kobacanja. Lokacija: Veterinarska ambulanta Noe, Radomlje.

Prijavite se lahko na spletni strani psi-svet.si , kjer najdete tudi več informacij o posameznih seminarjih.

Imejte se lepo z vašimi kužki!



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 12 Januar 2011, 16:25:26
Ima kdo namen iti na prvi seminar? Tema me sicer ne zanima, me pa zanima kako bo sam seminar potekal, saj bi se rada udeležila katerega od naslednjih predavanj :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tisa in Loa

  • *
    • Prispevkov: 466
    • Točke: 5
Odgovori #2 : 12 Januar 2011, 19:48:32
Ima kdo namen iti na prvi seminar? Tema me sicer ne zanima, me pa zanima kako bo sam seminar potekal, saj bi se rada udeležila katerega od naslednjih predavanj :)

Jaz bi šla na kakšnega od naslednjih. ;)



soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 31 Januar 2011, 16:50:33
Za prvi seminar je še eno prosto mesto, če kdo morda še razmišlja in se odloča... :) Se pa zna zgoditi tudi kakšna pozna odjava, saj je nekaj kmalu bodočih mamic prijavljenih.

Seminar bo sestavljen iz teoretičnega in praktičnega dela. Najprej bomo z Majo pogledali predpriprave na prihod dojenčka in kako narediti prve dni čim manj stresne. Sama bom nadaljevala s pravilnim pristopom pri malčku, ki začne raziskovati svet in predstavlja naslednjo ključno točko v skupnem sožitju psa in otroka. Sledil bo praktični del – delavnica in pogovor ob reševanju konkretnih problemov. Zaradi načina predstavitve sva predvideli manjšo skupino. V primeru večjega interesa pa bova ponovili še na kakšen drug datum oz. na drugi lokaciji.

Lp, Anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 02 Februar 2011, 11:01:00
Tako, seminar Pes in dojenček je poln!
Lahko se sicer še kdo evidenčno prijavi, za primer da kdo odpove.


Za naslednji seminar je tudi že nekaj prijav, nekaj pa je še prostih mest...

KAKO VEDENJE LASTNIKA VPLIVA NA VEDENJE PSA?
Kdaj: sobota, 26.3.2011 ob 10. uri
Kje: Veterinarska ambulanta Noe, Radomlje
Prijave na psi-svet.si

Pozdrav,
Anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


Kaili

  • *
    • Prispevkov: 257
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 02 Februar 2011, 18:01:18
Jaz sem se že prijavila  ;D Kako pa poteka vse skupaj?

Pa bojo samo te seminarji letos? Fajn bi blo da bi bilo več datumov...



soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 03 Februar 2011, 08:40:31
Kaili, me veseli, da se vidimo! :)
Potekalo bo tako, da bo del vodila Maja, del jaz. Dobite gradivo. Zraven vsakega seminarja bo tudi delavnica. Skušali bova tudi upoštevati želje prijavljenih in nameniti čas temam, ki zanimajo prisotne. Zato je dobrodošlo tudi kakšno vprašanje ali primer že prej, da pripravimo posebej tudi to.

V tem trenutku nama zaradi drugih stvari, ki jih še delava vsaka na svojem področju, ne znese več kot to. Verjamem, da bova uspeli dodati še druge lokacije in datume. Pa tudi še kakšno temo sčasoma! Idej imava veliko  ;D

Če ima pa kdo kakšno zamisel, kaj bi bilo zanimivo slišati, pa kar predlagajte...

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 Februar 2011, 10:49:54
Ali se bodo kakšne teme mogoče tudi ponovile?
naslednji seminar me sicer zelo zanima, ampak imam takrat že druge obveznosti, tako da na dveh koncih hkrati žal ne morem biti  :'(


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 03 Februar 2011, 18:30:23
Teme, ki bodo najbolj zanimive, bomo tudi ponovili čez čas, ja. Se še dogovarjamo za lokacije. Časovno pa verjetno nekje v drugi polovici leta.

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 22 Februar 2011, 12:56:14
Za seminar "Kako vedenje lastnika vpliva na vedenje psa", ki bo konec marca, je še eno prosto mesto...

Lp, Anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 23 Marec 2011, 11:33:46
Seminar "Kako vedenje lastnika vpliva na vedenje psa" je bilo že zaseden, pa je zaradi odpovedi udeleženca, ponovno eno prosto mesto za to soboto... Če vas zanima, se mi lahko javite na mail.

LP, Anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


leahomar

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 24 Marec 2011, 14:07:00
Kakšna pa je cena seminarja? Ob kateri uri se začne in koliko časa traja?
Lp Lea


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 24 Marec 2011, 15:15:00
25 €/osebo oz. 40 €/družino
od 10 do 13 ure

lp,anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


leahomar

  • *
    • Prispevkov: 95
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 25 Marec 2011, 19:21:44
Torej se lahko jutri pridružim?
Lp


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 19 Avgust 2011, 12:34:02
PONOVNO VABIMO NA 3-urni SEMINAR
v soboto, dne 10.septembra 2011 ob 10. uri

na temo PRIHOD MLADIČKA


Poudarek predavanja bo seveda na vzgoji mladička, vendar bodo informacije prišle prav tudi lastnikom odraslih psov:

Z Majo Turk bomo v prvem delu pogledali nekaj manj znanih pogledov na vzgojo mladička.
Dobili bomo odgovore na vprašanja, kot so: Kako najbolje razvijemo inteligenčni potencial mladička? Kako lahko z napačnim ravnanjem v zgodnjem obdobju nezavedno pripomoremo k razvoju nerešljivih vedenjskih motenj?

V drugem delu si bomo z Anito Lučič ogledali in predelali nekaj najpogostejših težav, s katerimi se srečujemo lastniki ob prihodu mladička v nov dom. Predvsem pa bomo pogledali, kako se pravilno lotimo njihove rešitve. Razbili bomo tudi nekaj starih napačnih pristopov, ki so še danes zelo ukoreninjeni v vzgoji psov. Lotili se bomo: grizenja hlačnic, učenja sobne čistoče, skakanja po ljudeh, jokanja in še česa.



Na zanimiv, pasje obarvan dan vas vabiva predavateljici:
Maja Turk, dr. vet. med., Master iz psihologije, diagnostike in terapije vedenjske problematike psov
in
Anita Lučič, univ. dipl. psih., vedenjska terapevtka, ki se izobražuje za svetovanje pri vedenjskih težavah psov

v prostorih Veterinarske ambulante Noe.


Cena seminarja: 25 EUR/osebo ali 40 EUR/družino
Prijave na seminar preko spletne strani: www.psi-svet.si/seminars.html
Prijave zbiramo do četrtka, 8.9.2011 oz. do zapolnitve mest. Po prijavi dobite podatke za plačilo kotizacije.
Število mest je omejeno!

Dodatne informacije:
Maja Turk 031 519 781
[email protected]
Www.veseletacke.com

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #15 : 06 Oktober 2011, 13:15:25
Pozdravljeni!


Seminar GRRR, NE HODI BLIZU, TO JE MOJE! je že v soboto, v prostorih Veterinarske ambulante Noe.

Dve mesti sta se sprostili, če kdo še premišljuje, ali bi šel, se lahko še danes prijavi! Najbolje, če me kar pokličete (040 466 866).


Govorili bova predvsem o agresivnem vedenju pri hrani in drugih psu pomembnih zadevah, predstavili tehnike za delo na tem in tudi nekaj tehnik za delo s psi, ki reagirajo agresivno na druge pse ali ljudi, predvsem kadar so na povodcu.


Vabiva vas:
Maja Turk, dr. vet. med., Master iz psihologije, diagnostike in terapije vedenjske problematike psov
in Anita Lučič, univ. dipl. psih., vedenjska terapevtka, ki se izobražuje za svetovanje pri vedenjskih težavah psov pri Compass Education.
Cena seminarja: 25 EUR/osebo ali 40 EUR/družino


Lep pozdrav,
Anita

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si


soncek_1

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 29 Oktober 2011, 09:43:48
Pozdravljeni!

 
Vabiva vas na predavanje z naslovom STRAHOPETNI PSI, ki bo v soboto, 12.novembra 2011 ob 10. uri, Veterina Noe, Radomlje.

V našem zadnjem predavanju se bomo posvetili tistim »malo manj pogumnim«. Kateri so najpogostejši vzroki strahov?
Kako prepoznamo, da je našega psa strah in kako ravnati, da ne bomo stanja le še poslabšali?
Pogovarjali se bomo o različnih vrstah strahov (strah pred ljudmi, pred psi, pred različnimi zvoki...), tehnikah in
se seznanili s koristnimi pripomočki, ki so nam lahko v pomoč pri odpravljanju strahu.

Več informacij in prijave: http://www.psi-svet.si/seminarji/SEMINAR-strahopetni-psi.pdf


Lep pozdrav,

Anita in Maja

PSI SVET, šolanje psov in vedenjsko svetovanje
www.psi-svet.si