Preskakovanje ovir

irenchy · 6254

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 26 Februar 2006, 21:10:08
Ta vikend ... 4, 5.3.06 je v stožicah tekma v preskakovanju ovir! Začne se ob 10ih!

P.S. midva z Rndotom sva tam :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #1 : 14 Marec 2006, 21:33:58
rezultati tekem 4.,5.3.2006


in pa 11.,12.3.2006


P.S. ..tam kliknete na vpogled pa visite še vse podrobne rezultate ;)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


NyNy

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
  • X¤x- PsI sO zaKon! -x¤X
Odgovori #2 : 14 Marec 2006, 21:50:47
A se kdo ukvarja oz. trenira preskakovanje ovir še tukaj?  8)

Jaz, sem nekaj mesecev intenzivno skakala, potem pa nehala zaradi spora z trenerjem itd...v glavnem, krivda da sem nehala je bila bolj njegova kot moja >:( Potem, me je tako odbil od skakanja in jahanja v tistem KK, da sploh nisem šla iskat drugega kluba... in zdaj občasno zajaham svojo...(v lepem vremenu pa kar redno  ;D) Spomladi pa bom šla iskat kakšen drug klub, ker moje več nebom dolgo jahala...žrebitev, je še sicer nekaj mesecev stran ampak vseeno...ziher je ziher in bo imela, ko bo lepše vreme se začelo pripust samo zase nekaj časa.. ;) ...gre v porodniško... ;D  :D ;) :D



Lp, Nina


Equus

  • čonča
  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 7
  • one animal to rule them all!
Odgovori #3 : 15 Marec 2006, 09:45:58
A se kdo ukvarja oz. trenira preskakovanje ovir še tukaj?  8)

Jaz, sem nekaj mesecev intenzivno skakala, potem pa nehala zaradi spora z trenerjem itd...v glavnem, krivda da sem nehala je bila bolj njegova kot moja >:( Potem, me je tako odbil od skakanja in jahanja v tistem KK, da sploh nisem šla iskat drugega kluba... in zdaj občasno zajaham svojo...(v lepem vremenu pa kar redno  ;D) Spomladi pa bom šla iskat kakšen drug klub, ker moje več nebom dolgo jahala...žrebitev, je še sicer nekaj mesecev stran ampak vseeno...ziher je ziher in bo imela, ko bo lepše vreme se začelo pripust samo zase nekaj časa.. ;) ...gre v porodniško... ;D  :D ;) :D



Lp, Nina

v katerem klubu pa si ti? jaz jaham v KKT ampak so se full zasrali (oprostite izrazu) ker so prodali dva večja konja in kupili dva ponija, tako da sta ostala samo dva velika konja, eden sploh ni primeren za skakanje drugi je pa full dober! tako da upam da ne bojo je teh dveh prodali ker potem pa bo jahalna šola res propadla :-\


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #4 : 16 Marec 2006, 22:39:45
saj za KKT nekdo jaha, ane? no vsaj zadnjič ko sem listo gledala je bilo KK Trnovo! :)

NyNy...jaz tekmujem ne ampak samo skačem, kdaj pa kdaj pomagam pri treningih, kdaj pa kdaj se vključim v trening...nekako tako kot mi paše :P :).

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #5 : 09 Maj 2006, 21:56:12
v soboto je bila tekma v šentjurju pri celju..... REZULTATI (kliknete na vpogled pa skočijo ven rezultati posameznih kategorij ;))

drugače pa -14.5.06 je v Ajševici
                 -20.5.06 pa Krško


lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #6 : 14 Maj 2006, 17:02:23
evo nas direktno iz Ajševice oz. iz KK Mandrija. bilo je super, sploh ker so zdaj tekme že zunaj. vreme je držalo skoraj do konca le na 1,30 je začelo kapljat in med barašem je že lilo. ;). rezultati bodo vrjetno kmalu objavljeni na strani KZS vem samo za 1,20 sta zmagala Matevž Prešeren z Tequillo. :)

pa še slikice...











in pa še pasji gledalec...


ostale pa... KLIK

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #7 : 14 Maj 2006, 19:30:13
Vili Resnik ;)

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #8 : 16 September 2006, 14:47:46
Zdele je na SLO2 v živo prenos in Ribnice kjer se odvija FEI WORLD CUP. Nastopajo 3 naši....Luka Založnik, Primož Rifelj in Tomaž Laufer!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #9 : 06 Januar 2007, 17:02:33
Kaj pa nek konj  Kasco-t? Mogoče veš kera punca ga jaha in če je uspešna? Nekaj časa ga je Neža Oder in jima je kar uspelo no.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #10 : 06 Januar 2007, 17:56:17
Ime mi je znano. samo nevem pa točno kateri je ta konj. :-\

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 06 Januar 2007, 19:53:41
kasco-t je registriran na konjeniski zvezi slovenije pod stevilko A1041,tekmuje v preskakovanje ovir z jahacico nataso purgaj za konjenisko klub karlo maribor.v sezoni 2006 sta tekmovala v kategorijah A2 in L.ocitno jima gre dobro saj se je kasco-t uvrstil na 45 mesto od 269 tekmovalnih konj v preskakovanju ovir za leto 2006.konja sem parkrat videla tudi v zivo drugace pa so navedeni podatki iz konjeniske zveze slovenije!