REPKOV TEK - Ljubljana, 18.3.2006 - VABLJENI!

Xena · 8519

Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Evo, kopiram s Tekaškega FORUMA in obenem vabim tudi v Repkovem imenu!

"drage prijateljice in prijatelji,

že zdaj vas vabim na 3. Pomladni tek Tekaškega foruma - Repkov tek.

tek, pohod, tek s pasjimi prijatelji, spremljevalni program, žrebanje nagrad, ... vse to bo dogajalo v soboto, 18. marca 2006 od 11. ure dalje na parkirišču nasproti ljubljanskega živalskega vrta ob Večni poti.

soprireditelji teka smo, ob Tekaškem forumu seveda, Športno društvo ŠPiC Ljubljana, Kinološko društvo Krim Ljubljana in revija Lisa. prispevek za udeležbo na prireditvi je 1.000,00 SIT in gre v celoti za Društvo Repek.

pomlad letos res prične v ponedeljek, 20. marca ob 19:26 a mislim, da bo za vse bolj primerno, če se dobimo v soboto dopoldne. potem greste lahko v nedeljo na sneg na Pokljuški maraton in ponedeljek zvečer v miru pričakate pomlad med tekom v lastni izvedbi.

o podrobnostih vas bomo sproti obveščali. vidimo se na Repkovem teku.
_________________
lp
Ero!"


Prisrčno vabljeni!

mama Repka



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1 : 03 Marec 2006, 15:04:55
Jaz verjetno pridem  :D

Lani sem se ravno takrat sprehajala s sosedino psičko pa sva od daleč opazovali, ker se mala boji psov.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #2 : 03 Marec 2006, 15:28:23
Če bomo doma,bomo sigurno prišli.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #3 : 03 Marec 2006, 16:14:19
Jaz tudi pridem, če bo lepo vreme. ;)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #4 : 03 Marec 2006, 21:31:56
Lani je bilo ful lušno, letos pa ta termin sovpada z agility tekmo v Prestranku, tako da ne pridemo  :( .


Lep pozdrav, Ivana


Lola

  • Gost
Odgovori #5 : 04 Marec 2006, 21:02:08
sliši se zanimivo, mi ne bomo prišli me pa zanima kako to izgleda



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #6 : 04 Marec 2006, 21:14:02
Jst skoraj ziher pridem, me zanima kako to izgleda :)


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 04 Marec 2006, 21:49:36
sliši se zanimivo, mi ne bomo prišli me pa zanima kako to izgleda

Te prireditve so se spomnili tekači s Tekaškega foruma in člani športnega društva Špic, lani je bila prvič. Postavljena je proga za tek, ki jo lahko pretečeš, prehodiš, družbo ti lahko dela pasji prijatelj ali pa tudi ne. Štartnina je 1.000 sit in gre vse za društvo REPEK, zbirajo se tudi prostovoljni prispevki. Člani KD Krim bomo pripravili tudi prikaz nekaterih kinoloških športov, skratka, če bo tako krasno vreme, kot smo ga imelo lansko leto, potem se nam in vam obeta zelo prijeten dan!

lp, Katarina



Lola

  • Gost
Odgovori #8 : 04 Marec 2006, 22:05:25
res res lepo!



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #9 : 04 Marec 2006, 22:34:41
Skoraj sigurno pridemo :)

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #10 : 05 Marec 2006, 08:48:33
mi tudi skoraj sigurno pridemo  ;D 

a lahko gre tudi Aro z mano?

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 06 Marec 2006, 09:13:35
Glede prisotnosti pesjančkov pa takole:

Upoštevajte, da bo najbrž (sploh če bo lepo vreme) na tem teku veliko različnih ljudi in njihovih psov, ki se bodo različno obnašali, govorili, premikali.....zato je pametno, da pred prihodom presodite, če je vaš kosmatinec/kosmatinka pripravljen na take okoliščine. V kolikor imate plašnega, nezaupljivega, nepredvidljivega ali celo agresivnega psa, vas lepo prosim, da ga v tem primeru v izogib neprijetnim situacijam pustite doma - tako bo najbolje tudi zanj/zanjo. Vsi bodo seveda naprošeni tudi, da imajo svoje pse ves čas pod kontrolo in na povodcih. Lani se je vse zelo lepo in mirno odvijalo, zato iskreno upam, da bo tako tudi letos.

Sama imam tri pse, s sabo bom imela le enega ali dva.

Hvala za razumevanje!

lp, Katarina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #12 : 06 Marec 2006, 18:16:41
Oh, mene verjetno ne bo  :-\ s šolo bomo verjetno šli na tabor, pa ravno zdaj  :'(

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #13 : 06 Marec 2006, 18:31:40
Jst, če pridem bom brez Aske, ker vem, da ne bo mirno gledala, pa ne da bi bila agresivna in se bala, samo rinla bo k vsakemu psu pa tud k ljudem in se mi to ne zdi primerno za tja ;)


ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #14 : 08 Marec 2006, 18:57:14
mogoče priedm .... mogoče z arotom....ampak raje brez ker mislim da ni pripravljen..... 

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #15 : 09 Marec 2006, 17:12:48
Hehhe... da boste vedeli... to je sedaj TAČKOV tek :D

http://www.skvvp.org/novice.asp?n_id=6


Ali se gre to za dve različni prireditvi?

Lp, Črt



ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #16 : 09 Marec 2006, 22:03:47
 :o he he he čakaj da "mama Tačka" prebere tole  ::)

Očitno je pač bil nek del pasjega telesa...  :P Moram priznati, da tako simpatične pomote pa že dolgo ne!

lp ostržka



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #17 : 10 Marec 2006, 07:57:07
:o he he he čakaj da "mama Tačka" prebere tole  ::)

Očitno je pač bil nek del pasjega telesa...  :P Moram priznati, da tako simpatične pomote pa že dolgo ne!

lp ostržka


Ha, ha, tole je pa dobra smejalna vaja za dobro jutro! ;D Ja, očitno vejo, da gre za nek del telesa.... torej lahko pričakujemo na kakšnem forumu še Smrčkov tek, Šapin tek, Kosmati tek, Krempeljčkov tek..... ;D... Ostržka imaš prav - tako simpatične pomote pa že dolgo ne.

Sem pisala in jim povedala za napakico. :)

lp, Katarina



ostrzek

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #18 : 10 Marec 2006, 09:20:05
he he Kosmati tek!!!  :D Tega se lahko zagotovo udeležim jaz, če imam oblečen termovelur iz katerega je tako ali tako nemogoče spraviti dlake...    ::)

Xena - zate bo pa bolj Krempeljčkov tek prišel v poštev!    8)

Še kaka ideja?

kosmata ostržka



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #19 : 10 Marec 2006, 12:28:22

Xena - zate bo pa bolj Krempeljčkov tek prišel v poštev!    8)

Še kaka ideja?

kosmata ostržka

Joj, na to pa sploh nisem pomislila, super naslov glede na moje tovrstno "orožje", he he.. že vidim, da bo zabava...... :o :o

lp, Katarina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #20 : 13 Marec 2006, 22:20:59
Evo, jaz pridem  :D

Pa bom pristavila kakšen cekinček za Repkove varovance  :) saj lahko ane?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 14 Marec 2006, 07:49:10

Pa bom pristavila kakšen cekinček za Repkove varovance  :) saj lahko ane?

lp

Absolutno! Za tiste, ki me ne poznate - bom nosila Repkovo (khm oz. TAČKOVO  ;)) priponko!

lp, Katarina



Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #22 : 14 Marec 2006, 12:03:31
Hej, prijatelji,

v soboto tečemo tudi za kužka NINKOTA, njegovo žalostno zgodbo si lahko preberete tudi na tem forumu.

Tečemo torej za njegovo ozdravitev, za primeren nov dom, tečemo pa še za vse ostale, ki bodo našo pomoč še potrebovali. Pa še to - tečemo tudi proti človeški brezbrižnosti in krutosti!

Hvala, ker boste tekli z nami!

Katarina, društvo REPEK



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #23 : 15 Marec 2006, 10:21:38
Takole,če pridem,pridem sama,ker ima Rina strogi počitek. Sicer dvomim,da bom brez nje šla,ampak bomo vidli.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


flatka

  • *
    • Prispevkov: 390
    • Točke: 3
  • ***FCR***
Odgovori #24 : 16 Marec 2006, 23:45:11
No, ker ravno ne vem, če bom prišla lahko ob omenjeni uri, me zanima do kdaj približno naj bi to trajalo?  ???  8)

Lp


Xena

  • *
    • Prispevkov: 64
    • Točke: 0
Odgovori #25 : 17 Marec 2006, 08:27:44
EVO, KOPIRANO S TEKAŠKEGA FORUMA, ZALO NATANČEN PLAN JUTRIŠNJE PRIREDITVE;D

Spoštovane prijateljice in prijatelji, pohodniki, tekači, kužki, ...

Vabimo vas na sobotni Repkov pomladni tek Tekaškega foruma.

.....sledijo podrobnosti o prireditvi, tehnična navodila, napotki, program, še kaj, ... 

kje?
Ljubljana, parkirišče pri Živalskem vrtu

kdaj?
Od desetih dalje bo odprta prijavnica. program prične ob 11h, tek pa bo 11:30

kaj?
Repkov tek -  pred tekom pa prikaz pasjih trikov kužkov iz KD Krim, agility, rally obidience (ne vprašujte - boste v soboto vse videli) ter še poslastica za konec - demonstracija canine crossa po poti in na travniku pod kolesarsko potjo.

ob 11h Pričnemo s programom na parkirišču pri ZOOju in se po tem vsi skupaj organizirano in v skupini preselimo čez cesto na spodnje parkirišče ter si ogledamo pasje vprege.

ob 11:30 Sledi start teka ali pohoda - kot želite, zmorete in se počutite. Po kolesarski poti se bomo odpravili v smeri proti centru mesta in čez slabega pol kilometra zavili preko mostička in nazaj na pot ob Malem grabnu. Od tu dalje je pot deloma zasnežena in na redkih mestih tudi malce blatna zato vas prosim za potrebno previdnost. Pa obujte se razmeram primerno, ker nimate štirikolesnega pogona, kot naši štirinogi prijatelji. 
Pot nas vodi dalje ob grabnu do mostička pri Biotehnični fakulteti. Do tu je točno kilometer. Kar naprej in na PST do ceste, kjer se pri zadnjem mostičku obrnemo, gremo nazaj po PST in pri mostičku čez graben in mimo Biotehnične fakultete proti Večni poti. Na kolesarski poti zavijemo desno in gremo v cilj. Tu je na asfaltu še malo snega.
Krog je sklenjen. Dolg je dobra dva kilometra in pol. Kdor želi (večina?), si takoj lahko privošči še enega. Lahko pa med kroženjem izpustite krak po PST in tako krog skrajšate na 1,6 km.

Na terenu pa je stanje tako: ponekod suho, drugje sneg in malo blata... 

Na vseh križiščih in obratih bodo usmerjevalci, ki vas bodo usmerjali in vam pomagali. 

 
kaj še?
Da ne pozabim - namen je pomagati živalim, ki potrebujejo osnovno in nujno veterinarsko pomoč. Vaši prispevki za udeležbo (1.000 SIT, lahko tudi več ) gredo v društvo REPEK, kjer jih bodo znali dobro in primerno izkoristiti.

Mislili pa smo tudi na vas in vaše štirinožce. Tako boste ob prijavili prejeli vrečko z darili naših pokroviteljev za vas in za kužke ter sodelovali pri žrebanju. Za pijačo med programom in po teku bo poskrbela ekipa iz Prosporta.

za konec...
Pridite na zrak, razmigajte se, pomagajte pasjim prijateljem. Kljub temu, da bo v soboto Pomladni tek, so razmere še prav zimske, zato se primerno opremite. Predvsem na spodnjem parkirišču in na dveh ali treh mestih na progi bo bogato blatno.

hvala!

Hvala pokroviteljem in sodelavcem, s katerih pomočjo bomo skupaj pripravili to prireditev

_________________
lp
Ero!


VABLJENI ŠE S STRANI REPKA - KOT VIDITE SO NAM PRIJATELJI TEKAČI PRIPRAVILI PRAVI PRAVCAT ŠPORTNI DAN!  :o

LP, Katarina




zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #26 : 18 Marec 2006, 14:13:07
Jaz sem že nazaj iz teka  :D Malce sem zamudila in sem ravno še ujela trikce, ki so jih predstavili člani KD Krim in pa agility. Potem je pa že bil tek. Sama se teka nisem udeležila, sem prišla samo pogledat Krimčke in pa podpreti repka  :) v zahvalo je vsak dobil repkovo majčko, bidon in pa kapo  ;D Malce kasneje je prišla še Rina z Witty pa smo šli na kratek sprehod po poti spominov.

Se mi zdi, da je bilo kar veliko obiska, upam, da smo uspeli zbrati čimveč prispevkov za repkove varovance  :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #27 : 18 Marec 2006, 14:18:43
Midva z Atosom sva tudi bila, pa nisva nikogar srečala :( Sva pa hodila namesto tekla. ;D

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Šapa

  • *
    • Prispevkov: 1.659
    • Točke: 2
Odgovori #28 : 18 Marec 2006, 14:22:11
evo mi smo tudi že doma  :D bile smo jaz, moja mama in pa kimica  ;) kimico je sicer zeblo tako da je nekaj časa preživela v naročju, pa tudi utrujena je bila saj smo šli peš od doma do živalsekga vrta tako da je že pred tekom hodila 1uro  :) potem pa še 1uro nazaj do doma... hehe imeli smo zelooo dolg sprehod  :D tek je bil super, veliko pesjančkov je bilo, trikci ki ste jih predstavili so bili tudi odlični in nasploh je bilo dobro vzdušje  ;) zdaj pa čakam na objavo slikc  ;D



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #29 : 18 Marec 2006, 14:27:53
Mi smo ostali doma.Če ne bo drugo leto kaj ponovno prišlo vmes,bomo prišli. Zdaj pa čakamo kakšne slikice,seveda pa nas tudi zanima koliko denarčkov ste zbrali za pomoči potrebne kosmatince  :)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si