pes liže stene

asru · 2996

asru

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
: 28 Junij 2011, 19:06:43
Hojla! Redno prebiram forum sedaj pa sem se prijavila, ker imam eno vprašanje. Imamo leto dni strega kavalirčka, ki je mimogrede pravi "cuker". Zdajle par dni pa se je pojavilo, da liže stene v stanovanju, na balkonu. Ko mu rečeš "nE"zaleže za minuto potem pa spet. Mi lahko kdo pove kaj se dogaja? Ja še nekaj kuža to dela ponavadi, ko smo doma z njim, tako, da mislim, da ni vzrok osamljenost. Za vsak odgovor ali vsaj namig bom zelo hvaležna. En lep pesjanarski pozdrav!



*Gina*

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 Junij 2011, 00:14:54
Psi razvijejo najrazlicnejse obsedenosti (poznam nerodovniskega nemskega ovcarja, starega 4 mesece, ki si je lovil rep in si ga zgrizel do krvi, mesa, kosti...) Pri obsedenosti zaleza le odlocnost, prepovedat in psa preusmerit v nekaj koristnega, pes ravi mentalno zaposlitev (trikci, agiliti...) Prav tako ga pa probajte telesno utrudit. Zmatran pes je priden pes!


airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 29 Junij 2011, 08:46:42
Sicer ne vem če je res ampak sošolka mi je povedala, da je njena psička lizala stene in je veterinar ugotovil, da ji primankuje nekega vitamina. Tako da mogoče pojdite tudi do veterinarja.



nata

  • Gost
Odgovori #3 : 29 Junij 2011, 09:07:01
dodajaj kalcij ... samo ne pretiravaj



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 Junij 2011, 18:27:30
Mislim da je res manjkalo kalcija tej psički o kateri sem govorila.