Pasja plaža Fido Lido

lejca_ · 7121

lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
: 12 Julij 2011, 12:52:41
Včeraj sem po naključju v Italiji-Milje (Muggia) prišla na pasjo plažo. Imenuje se Fido Lido. Celotna plaža je ograjena, ima ograjen izpust za pse, tuše, zelenico z drevesi, da so psi lahko v senci, bar...  Do plaže je cca 45 min vožnje iz Ljubljane.


Takole izgleda plaža:




Izpust za pse:



Zelenica:


Tuši:


Pravila:


Pasja šola:



k94lif

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Julij 2011, 14:37:15
Oh, kdaj bomo imeli pri nas tako lepo urejeno  ???

Kje točno je to? So kakšne table? Parkiranje ob cesti?  Bo treba v izvidnico.



aleshor

  • *
    • Prispevkov: 361
    • Točke: 0

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3 : 12 Julij 2011, 15:50:21
A ste kar prisli pa sli notri? Jaz sem lani sprasevala pa so mi vsi razlagali, da moras bit clan nekega kluba in se prej najavit ??? ce samo prides, bi sla tudi jaz pogledat :)

battito animale


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #4 : 12 Julij 2011, 16:53:48
Kje točno je to? So kakšne table? Parkiranje ob cesti?  Bo treba v izvidnico.

V bistvu plaže ni težko zgrešiti, ker je prva na poti proti centru Muggia, ampak sama nisem ugotovila, kje se zavije notri in sem se tudi 2x mimo peljala  :-[

A ste kar prisli pa sli notri? Jaz sem lani sprasevala pa so mi vsi razlagali, da moras bit clan nekega kluba in se prej najavit ??? ce samo prides, bi sla tudi jaz pogledat :)
Jaz sem se ustavila na plaži za ljudi, potem sem pa našla tole, ki je bila ograjena in mi je bila všeč. Kasneje, ker je bilo toliko psov sem ugotovila, da je to pasja plaža  :) Na vhodu ni bilo nikogar, nisem pa imela nobenega psa s sabo.
Tukaj je njihova spletna stran, če kaj piše glede pogojev.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #5 : 12 Julij 2011, 17:05:24
Ja pise kao da se moras vclanit... pa da moras imet s sabo cepilno knjizico in potrdilo o zavarovanju psa (za skodo povzroceno drugim osebam ali nekaj v tem smislu).

Mah, bomo sli pogledat, pa da vidimo, kaj nam povejo...

Je pa odprta samo do 19h :(

battito animale


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #6 : 29 Julij 2011, 20:27:54

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Teja

  • *
    • Prispevkov: 157
    • Točke: 0
  • Psi so moje življenje !!!
Odgovori #7 : 15 Julij 2013, 23:38:56
a mi zna kdo kaj več povedat,
ali je kaj vstopnine, je kakšna omejitev glede števila psov, ali je knjižica o cepljenju dovolj za vstop, kako imajo urejeno s parkiriščem...

hvala!


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #8 : 16 Julij 2013, 09:01:24
Ne vem kako je v praksi, takrat ko sem bila jaz tam (brez psa) so bili samo lastniki psov in njihovi psi. Nobenih zaposlenih ni bilo in bi lahko svojega psa pripeljala brez problemov. Drugače pa naj bi bil lastnik včlanjen v njihov klub, pes pa zavarovan in cepljen.
Mogoče bi bilo najbolje, če pokličeš v njihov klub in vprašaš kakšne so možnosti za vstop za tuje državljane.
Naprej od te plaže je tudi plaža z ljudi in veliko peščeno parkirišče. Sicer je bilo precej natrpano, ampak sem kljub temu našla prostor za svoj avto.