Vse o mjih hišnih ljubljenčkih in meni

Aleš* · 750

Aleš*

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
: 15 Julij 2011, 17:02:13
Živjo  ;D

Ime mi je Aleš. Star sem 10 let in hodim v 5.a razred. Doma sem na Goričkem. Sem ljubitelj živali, športa in računalniških igric. Ne maram pa prepirov in šole. Rad imam živali, prosti čas in počitnice. Na ta forum sem se prijavil ker imam obožujem živali in bi rad o njih izvedel še kaj novega. Sem zelo živahen fant, moja najljubša barva je modra. Moj najljubši predmet v šoli je športna, ne maram pa matematike. Za ta forum mi je povedala moja sestrična Lana (*Lnchy*). Rojstni dan ima julija.
Moja najljubša žival je pes. Zelo rad jem pizo.
Če vaš še kaj zanima o meni kar vprašajte. :P

 Doma imam veliko hišnih ljubljenčkov, ki vam jih bom še predstavil.

Doma imam psa Vita, star je eno leto pa pol. Je mešanček med nemškim ovčarom in berskim planšarjem in je črno-rjave barve. Obnaša se še zmeraj kot, da je mladiček in je zelo trmast. Imam 4 podgane: Meli je kapučinka , Kiwi je črne barve z belim trebuhom, Liza je rjavo-siva in Smežka (Bela) je albino. Imam 2 morska prašička Tačko im Lučko, dve papigi skobčevfki Čičija in Nino, imam tudi muco Mico in zlate ribice, 3 prašiče ter velikoooo paličnajakov. Imamo tudi nekaj rac, kokoši, tako da imamo celo kmetijo doma.Pred kratkim pa nam je poginil mucek Vini in ga vsi zelo pogrešamo. Imam dve mali mucki ime jima paje Nija in Meda.Mede je belo-oranžna, Nija pa je cela pisana.



*Lanchy*

  • *
    • Prispevkov: 235
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 Avgust 2011, 18:37:05
Dobrodošel!