PET SILK

Gigosy · 3068

Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
: 26 Julij 2011, 17:22:02
Včeraj sem nabavila nekaj Pet Silk kozmetike. Danes sem preiskusila na mojih Yorkijih Pet Silk Reinforest Leave-In Conditioner in je enkraten. Zelo lepo diši, lepo razčeše dlako, dlaka pa je po njem svetleča. Preiskusila sem tudi Tea Tree Shampoo in lahko rečem, da imam zaenkrat samo pozitivno mnenje. Komaj čakam da preiskusim še  Olive Oil šampon in balzam :)))))


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1 : 26 Julij 2011, 20:20:56
Super novice :)

Jaz imam trenutno Pet silk silk šampon in balzam, in sem čisto navdučena, za našo dlako je super. Pa tudi sprey skov mist se odlično obnese na gosti dlaki, res jo naredi svilnato in se ne zavozlja tako hitro se mi zdi :)

No poročaj ko boš sprobala še ostalo. :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 26 Julij 2011, 21:58:23
Ima ta PET SILK Rainforest tudi kaj balzama notri?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 26 Julij 2011, 22:52:37
Pet silk rainforest leave in conditioner misliš? Ta je prav zeloo bogat sprej, v bistvu podobno kot balzam, in bo res negoval dlako. drugače pa je še posebej šampon in balzam Rainforest.


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 27 Julij 2011, 08:29:50
Sem smotano napisala  :-[ Mislila sem šampon. Zdaj imamo od Pure Paws in je krasen, pa razmišljam če bi malček zamenjala ali ostala kar na istem.

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 27 Julij 2011, 16:53:58
Jaz mam tudi oboje, pa malo kombiniram :) Sem morala tudi pet silk probati, ker sem ga že 5 let hotela probati pa ni bilo prilike :) pa sem tudi čisto navdušena :):):)

Za razliko od Pure paws, ki je res usmerjen v to da razvijajo razstavno kozmetiko, imaš pri Pet silku tudi raznorazne druge variante, kot je ta Tea tree linija, pol imajo tudi recimo hot spot šampone in sprej, pa malo več delajo na raznoraznih vonjih (recimo rainforest, french vanilla, rosemarymint,...)

Jaz na mojih vedno vse sprobavam, tako da tudi sedaj malo kombiniramo, je pa res da na tistih ki se razstavljajo vedno vsaj vmes dajem gor preizkušene zadeve, vmes pa pač kaj še probam :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 27 Julij 2011, 21:43:21
Me mika tale Pet Silk...boste mogoče na razstavi v Kopru? Imam takrat namen kupit en šampon  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #7 : 27 Julij 2011, 21:55:44
Verjetno bo :):):) Pa tudi v Trbovljah na CACu :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #8 : 27 Julij 2011, 21:56:44
V Trbovlje po vsej verjetnosti ne bomo šli, v Koper pa skoraj zagotovo  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 13 December 2011, 08:49:39
Evo, da poročam  :)

Končno smo nabavili Pet Silk šampon (Rosemary and mint) in lahko rečem da je super! Včeraj je bil Taiko skopan in je danes kot en medvedek...mehek in dišeč  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


planetpsov

  • *
    • Prispevkov: 27
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 13 December 2011, 19:48:58
No nas veseli, da vam je šampon všeč  ;D.

Takšne stvari radi slišimo.